Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#487942 Η 2η με την 3η είναι η ίδια, τώρα έχει κόκκινο μαλλί (που το έχει ρίξει πάνω μου στην πιο πάνω φωτό)
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#487946 μάλιστα κατάλαβα

καταλαβαίνω γιατί σου αρέσει ο γίγαντας ( δεν ξέρω γιατί μου φάνηκε κοντή, ίσως γιατί δεν είναι ψηλοκάβαλη.. αναλογία ποδιών-κορμού ανήκει στο δικό μου είδος :lol: ) αλλά θα προτιμούσα την ξανθιά την οποία θα τάιζα βέβαια να πάρει κάνα κιλό

την ψηλή θα την ήθελα για sparring, μπορεί να βγάλει περίεργα γούστα η όλη φάση, ποτέ δεν ξέρεις :lol:
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#487951
QsisVTS έγραψε:
MIXOStsi έγραψε:Τη δικιγορίνα με χίλια!!!
Μήν είσαι χαζός...

καλά μην είσαι απόλυτος, η κοπέλα μπορεί να τον τελειώσει το βλέπω στο χαμόγελο της :shifty: (είναι και δικηγορίνα, έχει τελειώσει ήδη)

η κοντή φαίνεται πιο τίμια

αλλά φυσικά τα ορθολογικά κριτήρια δεν έχουν καμιά σχέση με την πραγματικότητα


Τα κριτήρια είναι καθαρά εμφανισιακά από τις φωτό...
Πάντως από τον κοκκινομάλλη Σουγκλάκο πιο νορμαλ φαίνεται...
Τώρα τη πινέζα δεν τη κόβω να αντέχει...


Δύσκολα ερωτεύεσαι, bihla... :lol:
Άβαταρ μέλους
By Roulis
#487979
Deleted User 1 έγραψε:H μικρή μου εμπειρία λέει ότι όσο πιο πολλοί οι στόχοι, τόσο μεγαλύτερες οι πιθανότητες να χαθούν άπαντες. .


ΑΕΚ τζης και εσυ?
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#488025 Θα της κερναγες εκδρομή χωρίς να την ξέρεις ; :dizzy:

Μλκ σοβαρέψου, αν την παλεύεις λίγο δεν χρειάζεται να σκάσεις € για να πηδήξεις, αν την παλεύεις αρκετά σε κερνάει και κανένα εστιατόριο
Η υπομονή είναι μεγάλη αρετή. Κανείς δεν γουστάρει τους απελπισμένους, ούτε γυναίκες, ούτε άντρες

Η πορνη νομικαρια δεν πρόκειται να σου κάτσει
Μάθε λίγο μπαλίτσα :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#488068
Roulis έγραψε:καλα σε χοστελ θα τη παει παει οχι στο μπουρτζ χαλίφα



Εγώ θα της έβαζα και τα διόδια /2
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#488152 Με 50 λεπτά το υγραέριο στη Βουλγαρία θα ήμουν πολύ γύφτος να ζητήσω να τσοντάρει. Ξενοδοχειάκι βρίσκεις με 15 ευρώ τη βραδιά.

.
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#488218 Δεν είδα πάντως να γράφει τα πολλά για τη δικηγόρο.
Από ότι δείχνει εδώ την άλλη θέλει. Δεν βλέπω το λόγο να μην προσπαθήσει για εκεί.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#488220
Anonymous Founder έγραψε:Κι αν σου κάτσει, να της χρεώσεις και τα μισά προφυλακτικά, αμ' πώς! :rant: :s_shout


Με τέτοιο attitude να είσαι σίγουρος ότι δεν θα χρειαστεί να ξοδεύεις για προφυλακτικά