Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
ByF&G
#15903 Παντρεμενος με παιδι . Με το καλυτερο παιδι του κοσμου και την χειροτερη γυναικα που θα μπορουσε να παρει καποιος.Μη ρωτησεις ομως γιατι. Απλα σκεψου οτι οτι εκανε οτι περνουσε απο το χερι της να την παρω . Και τα καταφερε. Πως? Ρωτα τον εαυτο σου αφου θεωρεις οτι λεω αλλα ντ'αλλων.
Αλλα it'ok.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#15906 Πάλι μετραγες σερβιτσια βρε κουπεα; Αφού το ξέρεις, μικρό χωριό το Αγρίνιο... που να κρυφτείς...
Άβαταρ μέλους
ByF&G
#15929 Δωξα το θεο οχι so far!
Αλλα γιατι θα πρεπει ενας αντρας να μετρα σερβιτσια και οχι να δινει σφαλιαρες εφοσον εχει το δικιο με το μερος του? Ας αφησουμε το τι εχω κανει εγω. Δεν υπαρχει παραμικρη ιδεα ετσι κι αλλιως.
Οσο για το Αγρινιο ετσι ειναι γι'αυτο και παμε αλλου.
Άβαταρ μέλους
By vengas
#15958
rx8_drifter έγραψε:Κουπεα γιατι δε χωριζεις? το παιδι σου λες να μην καταλαβαινει τι παιζει?

και είναι αυτός λόγος να χωρίσουν? επειδή θέλει να ξελαμπικάρει ο άλλος και να παίξει με αλλο ζευγάρι βυζιά? :s_biggrin
λεπτομέρειες :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By bill33
#15969
F&G έγραψε:Μια και αναφέρθηκε το΄ βιτσιόζικος΄θα πω πως το καταλαβαίνω το παλικάρι γιατί και εγώ έχω το αριστερό χέρι στο γύψο οπότε δε ξέρω :s_crazy ......κάπως πιο σέξυ τη βλέπω τη γυναίκα μου!!!
Σα να με φοβάται και λίγο......... :shifty: Λες να με αφήσει και μένα? :yahoo:

Υπάρχουν υπηρεσίες που βοηθάνε τα άτομα που τα κακοποιούν στο σπίτι.Θες να βρω τηλέφωνα ;
Άβαταρ μέλους
By Morx
#16052
F&G έγραψε:και την χειροτερη γυναικα που θα μπορουσε να παρει καποιος.Μη ρωτησεις ομως γιατι. Απλα σκεψου οτι οτι εκανε οτι περνουσε απο το χερι της να την παρω . Και τα καταφερε. Πως? Ρωτα τον εαυτο σου αφου θεωρεις οτι λεω αλλα ντ'αλλων.
Αλλα it'ok.

Δε ρωταω, αλλα για να εκανε οτι περνουσε απο το χερι της και να την πατησες, μαλλον ησουν με το τσουτσουνι στο χερι και ηθελες να το βρεξεις... ή φορουσες παρωπιδες επειδη άλλα εβλεπες, αυτα που προφανως ΕΠΕΛΕΓΕΣ να δεις εθελοτυφλωντας για τα υπολοιπα πραγματικα κουσουρια. Δε φταιει αυτη.
Ο ιδιος λες "πως τα καταφερε?" ... εκεινη δεν καταφερε τιποτα, εσυ τα καταφερες και την πατησες.
Ακομα και αν ηθελε να το πετυχει, ξανα τα ιδια, ΕΣΥ την πατησες, εαν θες να ριχνεις το φταιξιμο καπου, ξεκινα απο τον εαυτο σου...
Άβαταρ μέλους
ByF&G
#16087 Nαι καλά αυτά μας τα είπαν κι αλλοι.
Λοιπον φιλε πρόσεξε γιατί το τσουτσούνι έχει συγκεκριμένη δουλεια λογική και ψυχολογία για τον αντρα και φυσικά μπορεί να ήταν όπως τα λες. Αλλα δε.
Εγω με τη ζωή που έκανα δε θα μπορούσα να πάρω μια γυναίκα που θα τη πηδούσα απο το πρωι ως το βράδι και με μονο κριτηριο αυτό. Πες δηλ καψούρα του σεξ κτλ που ειπες. Ηθελα να ηρεμήσω στη ζωή μου.Ηθελα γυναικα να έχει καταβολές σπιτιού (οχι δούλα) να εχει αυτό το πακετο που λέμε χαρακτήρα συμπεριφορά κατανόηση θεληση και αγαπη για το σπίτι και μετά όλα τα υπόλοιπα σεξοτέτοια (μη σε παραξενευει απο εμένα) .
Ωραία λοιπόν. Ε απο τα 10 χρονια γάμου και μετά κι ενώ τη βοήθησα να ανέβει επαγγελματικά και οικονομικά απλά αλλαξε πρόσωπο θεωρώντας ότι με εχει απο κάτω .
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#16108
The older I get, and the more I see, and the more I learn, I come to the conclusion that men and women are not really meant to live together. Would I forbid such an arrangement? No. I wouldn’t do it even if I had the power to do so. But the men and women involved better do their “due diligence” on this matter, especially the men, because they are flirting with disaster. At least that is the case in the US, the UK, New Zealand and Australia where feminism runs rampant.

I think some of the so-called “primitive” tribes actually have the right idea, where men and women live separately, the men raise the boys, and the women raise the girls. And if it’s necessary, the men will forcefully take that boy when he reaches a certain age, because they know how important men are to the survival of the tribe, and women cannot raise boys into men,

Now, if any women are reading this, I can read your thoughts. I don’t have to be a psychic. You’re thinking “Aren’t the women important too?” Yes, they are. But contrary to feminism, women are not equal to men, or as feminism really thinks, superior to men.

Women are equal in value, but not in talents. Without women, there would be no tribe. Women give birth and raise children because that is their role and their strength, and men provide and protect because that is our role and strength.

Men make piss poor women, and women make piss poor men. Try to reverse roles and misery is guaranteed. Feminists are the most miserable people out there.They don’t need men, because they live in caves and eat scavenged meat. Or they would, if it wasn’t for men.

You’re welcome, “ladies”.

Oh wait, that wasn’t a “thank you” that you screeched. but “FUCK YOU MALE SCUM!” (Until they need a man to do something for them that the poor unfortunate woman can’t do for herself. Then she’s so nice,,,)

And the male feminists? Where oh where do I start with them? These are the white knights that buy women drinks and do other things because they think they are going to get laid. THERE IS NO OTHER REASON “males” BUY DRINKS FOR WOMEN! And of course, women know this. And they play it to the hilt with flirting. And the women hold these males in utter contempt, and rightfully so.

They cater to women in the hopes of having sex with them, with drinks and shiny trinkets. They make themselves slaves to these women, and for what? They deserve the ass reaming they get, because they are natural born slaves.

Where did this idea of marriage even come from? I don’t know the history of it. I just know it as it is today. It is a function of both church and state for the benefit of one party, the woman. And as a man, I cannot think of one good reason to ever marry, but I can think of many good reasons to avoid it like the plague.

“L” is not a substitute for a human woman. A substitute is not the first choice. It’s second best, at best.And she is not second best.

She has never treated me in the same way as a human, Did I seek her out? No. But I’m thankful she showed up, because if she didn’t, I’d still be alone, and I’d still be grateful that I am alone because I know what the alternatives are. But it is best to have someone that loves unconditionally.

I know too many “men” my age that look 10-15 years older than me, because they sacrificed their own self-interests on the altar of cultural / parental demands to marry, and the stress aged them prematurely. Sucks to be them. They should just “Man UP!”

απο blog φιλου
Άβαταρ μέλους
By Morx
#16123
F&G έγραψε:Nαι καλά αυτά μας τα είπαν κι αλλοι.
Λοιπον φιλε πρόσεξε γιατί το τσουτσούνι έχει συγκεκριμένη δουλεια λογική και ψυχολογία για τον αντρα και φυσικά μπορεί να ήταν όπως τα λες. Αλλα δε.
Εγω με τη ζωή που έκανα δε θα μπορούσα να πάρω μια γυναίκα που θα τη πηδούσα απο το πρωι ως το βράδι και με μονο κριτηριο αυτό. Πες δηλ καψούρα του σεξ κτλ που ειπες. Ηθελα να ηρεμήσω στη ζωή μου.Ηθελα γυναικα να έχει καταβολές σπιτιού (οχι δούλα) να εχει αυτό το πακετο που λέμε χαρακτήρα συμπεριφορά κατανόηση θεληση και αγαπη για το σπίτι και μετά όλα τα υπόλοιπα σεξοτέτοια (μη σε παραξενευει απο εμένα) .
Ωραία λοιπόν. Ε απο τα 10 χρονια γάμου και μετά κι ενώ τη βοήθησα να ανέβει επαγγελματικά και οικονομικά απλά αλλαξε πρόσωπο θεωρώντας ότι με εχει απο κάτω .

Επειδη εσυ κουπεα την πατησες και φυσας το γιαουρτι μην μας πασαρεις σε παρακαλω συμβουλες γαμου κτλ ...
Θα επαιρνες συμβουλες επαγγελματικου προσανατολισμου απο ενα τεμπελη ανεργο αας πουμε; :s_no
Άβαταρ μέλους
By IKE
#16129 ε είναι προφανείς οι λόγο, ότι και να λέμε.
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#16131
IKE έγραψε:ε είναι προφανείς οι λόγο, ότι και να λέμε.

προφανεστατοι edit mod :s_smile


Δεν ξέρω ποιοι είναι οι προφανέστατοι λόγοι αλλά έπρεπε να βάλεις την πηγή αφού δεν είναι δικό σου[mod]