Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#443936 Δεν κατάλαβα ποτέ γιατί πήρες το γλυκό πάντως... Κι εμένα μου προσφέρουν γλυκά, αλλά λέω ευγενικά ευχαριστώ και δεν τα παίρνω. Κανείς δεν θα παρεξηγηθεί.
Ποιος ο λόγος να το πάρεις για το... σπίτι; :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By otso
#443941
Anonymous Founder έγραψε:
otso έγραψε:Βεβαια υπαρχουν και οι σαν τον HF που ειναι σαν τον συχωρεμενο το Σωτηρη Μουστακα στα νιατα του , αυτους δεν τους λαβαινουμε υποψιν .

Εγώ πάλι τι έκανα; :x :ninja:
:s_blush


Τιποτα απλα εισαι αλλη κατηγορια , απ τους τυχερους που τρωνε τον αμπακα και δεν παχαινουν .
Την φουκαριαρα την πεθερα σου σκεφτομαι που στο χωριο μου που ηρθες και βρηκες γυναικα , ειναι ντροπη να μην παρει ο γαμπρος τουλαχιστον 10κιλα το πρωτο εξαμηνο.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#443953
otso έγραψε:Λοιπον ειμαστε εμεις και οι αλλοι
Εμεις ειμαστε αυτοι που δεν μας κανουν τα παντελονια συχνα , που εχουμε τυψεις οταν απολαμβανουμε ενα καλο φαγητο που φοβομαστε μην το φαγητο εχει επιπτωσεις στην υγεια μας και τοσα αλλα .
και ειστε και σεις οι αλλοι που σκατε απο υγεια οι απολυτα πειθαρχημενοι που πατε γυνμαστηριο που τρωτε μονο και οσο πρεπει με αυτοσυγκρατηση ινδου γιογκι με τους κοιλιακους και τους γραμωμενους μυς και το χαμογελο αυταρεσκειας οτι , οποτε γουσταρω του τρωω την γκομενα , που μας κανετε μπουλινγκ ακομα και δω μεσα σε ενα φορουμ δηθεν δινοντας νας συμβουλες που ξερετε οτι δεν θα κρατησουμε με τα γελακια σας κα ακουγονται ως εδω.
Λοιπον προτεινω δικαιοσυνη
το καλοκαιρι μολις περασε ολοι εχετε φφωτο με μπικινι θελουμε φωτογραφιες , εστω χωρις κεφαλι , ωστε να δουμε οποιος μας κουναει το δαχτυλο πως ειναι πως μοιαζει βρε αδελφε οταν κανεις αυτες τις περιεργες ασκησεις που λετε στο αλλο τοπικ η μετα απο πολεμικες τεχνες , στο κατω κατω θα μας δωσετε και ενα κινητρο βρε αδερφε.
Βεβαια υπαρχουν και οι σαν τον HF που ειναι σαν τον συχωρεμενο το Σωτηρη Μουστακα στα νιατα του , αυτους δεν τους λαβαινουμε υποψιν .



Πες τα :metalo:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#443960
otso έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:
otso έγραψε:Βεβαια υπαρχουν και οι σαν τον HF που ειναι σαν τον συχωρεμενο το Σωτηρη Μουστακα στα νιατα του , αυτους δεν τους λαβαινουμε υποψιν .

Εγώ πάλι τι έκανα; :x :ninja:
:s_blush


Τιποτα απλα εισαι αλλη κατηγορια , απ τους τυχερους που τρωνε τον αμπακα και δεν παχαινουν .
Την φουκαριαρα την πεθερα σου σκεφτομαι που στο χωριο μου που ηρθες και βρηκες γυναικα , ειναι ντροπη να μην παρει ο γαμπρος τουλαχιστον 10κιλα το πρωτο εξαμηνο.

Μπα, που τέτοια τύχη, έτσι είναι μόνον ο Τρίφτης: 5 φορές την μέρα φαί, 3 φορές χ3σιμο και το βαρός σταθερό. :s_dunno :s_sorry
Εγώ έτσι και φάω λίγο παραπάνω, τα έβαλα λίπος.
Γι' αυτό και παρόλες τις παραινέσεις τις πεθεράς, πέφτει μια σχετική πείνα... :s_hang
Άβαταρ μέλους
By mjacob
#443964 ρε otso μας δουλεύεις; "τον έβγαλα" μια βόλτα τις προάλλες, και τρόμαξα να πάμε καπου που να έχει και τπτ να φάω ("είμαι σε διατροφή ρε mjacob" και κάτι τέτοια)

Μετά τρόμαξα να προλάβω να φάω τα δικά μου πέρκερ, 2-2 τα έτρωγε που έχει μείνει νηστικός 7 μέρες :x
Άβαταρ μέλους
By otso
#443983
mjacob έγραψε:ρε otso μας δουλεύεις; "τον έβγαλα" μια βόλτα τις προάλλες, και τρόμαξα να πάμε καπου που να έχει και τπτ να φάω ("είμαι σε διατροφή ρε mjacob" και κάτι τέτοια)

Μετά τρόμαξα να προλάβω να φάω τα δικά μου πέρκερ, 2-2 τα έτρωγε που έχει μείνει νηστικός 7 μέρες :x


Ο πεθερος του μου τα ειπε , ο ιδιος οταν ερχεται κρυβεται δεν τον εχω δει ακομα.