Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
ByF&G
#346885 Αν θελει μπορει να κανει πολλα. Δεν βλεπω κατι το πολυ δυσκολο .

Και φυσικα για να πετυχει να φυγουν τα περιττα θελει θυσιες. Δεν θυμαμαι απο ποτε εχω να πιω μπυρα η κοκα κολα.... ανθρακουχα ψωμια κεικ κρουασαν κτλ . Περιμενω γιορτες να πετσοκοψω τουρτες και να το τσουξω παραπανω σε οινοπνευματουχα ..... :(

Μονο Skinny τζην φοραω. 32 . . 1.85 υψος. 79 κιλα. Πηρα το κιλακι μου τελικα.
Τα παντελονια δε λενε τπτ.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#346922
diplomat έγραψε:Ζήτα από τον κοβαθε να σε στρώσει, να σε βαράει κι ας κλαίς, βάλε και κάποιους μικρούς στόχους για κατέβεις σε εκατοστά περιφέρειας (ΟΧΙ σε κιλά, τα κιλά σε παραπλανούν πολλές φορές) και βελτίωσε την υγεία σου.


Μια διόρθωση.
Αν πάει όπως είναι τώρα (μπάκα, κέικ κολατσιό και τρισυπόστατη αγυμνασιά) να μπει σε mode kovathe θα πιαστεί/απογοητευτεί/βαρεθεί (με αυτή τη σειρά) και θα τα παρατήσει.

Ταπεινή μου γνώμη είναι να παει σε ένα γυμναστήριο 2 φορές την εβδομάδα και να φτιάξει ένα πολύ ήπιο πρόγραμμα για όλο το σώμα με όργανα και λίγο διάδρομο.

Σε 2-3 μήνες που θα έχει ξυπνήσει ο οργανισμός του σκέφτεται και οτιδήποτε άλλο.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#347020
rx8_drifter έγραψε:https://qz.com/877795/how-to-create-new-good-habits-according-to-stanford-psychologist-b-j-fogg/?utm_source=atlfb

geako δεν χρειάζεται να με ευχαριστείς, ενα ζευγάρι nike στο ινποξ μου είναι αρκετά



μμ θα το δω από το σπιτι...

Νουμερο???
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#347039 Νομίζω ότι είσαι ψηλός, σωστά;
Εγώ που είμαι average γιατί φοράω 45-46; :rant: Σε πολλούς φαίνεται περίεργο :s_dunno
Άβαταρ μέλους
By otso
#347051 ο λουδοβικος παει συμφωνα με το μεγεθος του ποδιου; νομιζα οτι επιστημονικα ειχε να κανει με το μεγεθος της μυτης.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#347054 εγώ νομίζω ότι επιστημονικά δεν κολλάει τίποτα :lol:

περί τζιν που λέτε, εγώ φοράω περήφανα ένα 35αρι :iconcool:

τα 100 κιλά είναι 100 κιλά

όταν ήμουν 18 φορούσα 28αρι τζιν :omg: ούτε κοπέλες έτσι
Άβαταρ μέλους
By elvet
#347055
otso έγραψε:ο λουδοβικος παει συμφωνα με το μεγεθος του ποδιου; νομιζα οτι επιστημονικα ειχε να κανει με το μεγεθος της μυτης.

Αγαπάμε την επιστημοσύνη, την επιστήμη και τι εφαρμογές της :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#347057 Έχω φτάσει αισίως το 38ρι το οποίο είναι αρκετά χαλαρό στην μέση και στενό στα μπούτια. Ευτυχώς υπάρχουν καθοδικες τάσεις

< >
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#347069
QsisVTS έγραψε:εγώ νομίζω ότι επιστημονικά δεν κολλάει τίποτα :lol:

περί τζιν που λέτε, εγώ φοράω περήφανα ένα 35αρι :iconcool:

τα 100 κιλά είναι 100 κιλά

όταν ήμουν 18 φορούσα 28αρι τζιν :omg: ούτε κοπέλες έτσι

Υπάρχει 35αρι? Σε τι μάρκα? :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#347077 ναι παράξενο όντως, σε wrangler που φοράω τώρα

αλλά πρέπει να έχω και 36αρια (με ζώνη)

γενικά δεν κοιτάω τα νούμερα, πάω με τη γυναίκα συνεννοείται με τη πωλήτρια και εγώ απλά υπάρχω στο χώρο όταν πρόκειται για τζιν ειδικά :s_dunno