Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By italakias
#492413
Zorz έγραψε:
Geo f1 έγραψε:Κοιμάμαι :sleep:
και αυτή δουλευει!!!!
:metalo:

Εσύ κοιμάσαι και η τύχη σου δουλεύει... :s_crazy

Geo f1 έγραψε:Εχω να πιω κοκα κολα απο την τεταρτη...Και αυτην μιση γιατι εριξε το μπουκαλι κατω ο Μπιλ.
Σοκολατα απο Πεμπτη.

Δεν μπορω να πω οτι μου λειπουν πολυ.

Στη δουλεια θα φαω το τοστακι μου το μαυρο με την ντοματουλα και την γαλοπουλα.
Θα πιο τον τελειο καφε με μιση μαυρη ζαχαρη
:protest:


Θα πινω το πολυ νερακι μου,θα κουμπωνω τα xls medical.

Να τωρα εφαγα 4 πατατες φουρνου με βυζι κοτοπουλου.
Πολυ γευστικο.
Το αγγουρακι ηταν τελειο συνοδευτικο..
Η φρυγανιτσα το απογειωσε.

Τωρα νερακι και μετα τα φρουτακια μου.
Αχχχ

Ούτε XLS, ούτε MLS χρειάζεσαι εσύ. Απλά ο μjacob να σου χακάρει το pc και ό,τι παραγγέλεις από Senna shop, McLaren store, Alonso Agora κλπ να σου έρχεται 3 νούμερα μικρότερο. Μόνο έτσι θα βρει κίνητρο ο Γκεάκος. :rtfm:


Παρεμπιπτόντως δεν είναι ανάγκη να τρώτε φαΐ νοσοκομείου για να χάσετε βάρος. :rtfm: Μια χαρά μπορείς να φτιάξεις κάτι και γευστικό και ολοκληρωμένο ως γεύμα, πχ:

Εικόνα

Έχει μέσα την πρωτεΐνη του (κοτοπουλάκι), τους υδατάνθρακες (noodles) και τα λαχανικά του. :iconcool: Πάω να φτιάξω τώρα μια ομελέτα με κολοκυθάκια και τσένταρ για βραδυνό. :ninja:

Ο πατσας ποδι ειναι πιο ομορφος στην οψη. :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#492415
italakias έγραψε:Ο πατσας ποδι ειναι πιο ομορφος στην οψη. :svivhaha:


Αφού σ' αρέσουν τα όμορφα, τσίμπα ένα @:

Εικόνα

https://www.seriouseats.com/recipes/201 ... ecipe.html :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#493340
Geo f1 έγραψε:Ελα ελα κρυαδες :s_biggrin



o Geakos εν ωρα αθλησης
https://twitter.com/ClintFalin/status/9 ... 3972917248


σορρυ Γιωργο δεν μπορουσα να αντισταθω. :lol:
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#493449 Συνταγή - εκτέλεση: δική μου :metalo:

Σε ένα τηγάνι βάζουμε λίγο ελαιόλαδο να κάψει και τσιγαρίζουμε 1 μεγάλο κρεμμύδι (χοντροκομμένο το έκανα, μ@λ@κία μου). Μετά από 4-5 λεπτά, αφού καραμελώσει το κρεμμύδι, χαμηλώνουμε τη φωτιά και ρίχνουμε μέσα τόνο, κάπαρη, 2 σκελίδες σκόρδο ψιλοκομμένο, πιπεριά πράσινη και 3 ντομάτες τριμμένες στον τρίφτη. Σιγοβράζουμε για 6-7 λεπτά. Παράλληλα ετοιμάζουμε σε μια κατσαρόλα το αλατισμένο νερό και βράζουμε τα μακαρόνια. 1 λεπτό προτού τα βγάλουμε (από την ώρα βρασμού που γράφει η συσκευασία) τα βγάζουμε, τα σουρώνουμε και τα ρίχνουμε στο τηγάνι με τη σάλτσα. Ανακατέβουμε, αφήνουμε για 1 λεπτό και :eat: :eat: :eat:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Eliaskat
#493598
dimviii έγραψε:
Geo f1 έγραψε:Ελα ελα κρυαδες :s_biggrin



o Geakos εν ωρα αθλησης
https://twitter.com/ClintFalin/status/9 ... 3972917248


σορρυ Γιωργο δεν μπορουσα να αντισταθω. :lol:



αχαχχαα καλοοο

Bullyingδεν ειναι αυτο ? :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#494226 Εντάξει, σήμερα το κοντέρ έδειξε στην αυστηρή ζυγαριά 96,9! Πρώτη φορά άγγιξα τα 96 μετά από χρόνια!

Δυστυχώς δε θα μπορέσω να πάω γυμναστήριο πριν την Παρασκευή. Γμτ


< >
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#494231 Έφαγα ένα γεύμα σήμερα αλλά έφαγα τα κέρατα μου

Μια μπριζόλα, ενα βραστό αυγό, μισό πιάτο πουρέ (όχι βουτηρα) , ένα πιάτο αρακά και μισό πιάτο μια βραστή σαλάτα λαχανικών με αρακά/καρότο/καλαμπόκι

Εδώ και μια ώρα δε μπορώ να πάρω τα πόδια μου να πάω να κάνω ντους
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#494305 η πρωινή επίσκεψη στα ιδιαίτερα ήταν αποκάλυψη :lol:

άμα τρέχω όλη μέρα και γυρνάω 11 σπίτι τα κάνω κάτι τέτοια, αν και το ιδανικό θα ήταν να τρώω και ενδιάμεσα κάτι αλλά μάλλον θα είναι τελείως σκουπίδι και ένα ψιλοκανονικό γεύμα θα με έκανε να θέλω να κοιμηθώ απελπισμένα

επειδή όμως θέλω και πολύ φαί για να δουλέψει η μηχανή μπορεί να το φάω όλο με τη μία και το κάνω εδώ και καιρό αυτό :hmmm: (όχι κάθε μέρα, αλλά 2-3 φορές τη βδομάδα μπορεί και να το κάνω) και γενικά δουλεύει έχω ενέργεια ώστε να συνεχίζω ( αν έτρωγα ελαφριά χθες αυτή τη στιγμή δεν θα άνοιγαν τα μάτια μου να κάνω τίποτα επειδή το έχω δοκιμάσει και αυτό)

πολύ σκουπιδαριό γενικά το έχω κόψει, τρώω ελάχιστο (γιατί κάποια στιγμή φτάνεις στο σημείο που νιώθεις ότι σε χαλάει το σκουπίδι που τρως) , ποσότητα όμως δεν κόβω θέλω να φάω και να χορτάσω δεν θα παίξουμε. το αν θα την απλώσω μες στη μέρα ή αν θα τη φάω μαζεμένη ή σε δυο δόσεις δεν αλλάζει το γεγονός ότι θα φάω αρκετή.. σάββατα πχ είναι ωραία που τσιμπάω λίγο λίγο με την άνεσή μου, αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να ζω κάθε μέρα όπως το σκ.. :(