Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Chris
#590167 Πραγματικα, τα μακαρονια με κιμα "εισπνεονται". Οχι ολα τα μακαρονια, μονο τα χοντρα με κιμα :rtfm:

Επισης, ειναι το φαγητο που σηκωνει κουτακι κοακολα περισσοτερο απο καθε αλλο, σουβλακια included


< >
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#610549 Το λοιπόν.

Τις προάλλες είχα πάει να κουρευτώ (απροπό, μετά από πολλά χρόνια αποφάσισα να ρίξω μια φανταρική μπόμπα) και είχα κάποια σχόλια περί υπερβολικών κιλών, ενώ έχω χάσει 2-3 κιλά προσφάτως. Στο ίδιο μοτίβο κινούνται εδώ και καιρό οι κολλητοί.

Σκέφτηκα λοιπόν να προχωρήσω σε μια φορουμική σφυγμομέτρηση, για να πάρω γνώμες και καζούρα.
Μιλάμε για 1.72 και 83 περίπου κιλά στη φωτογραφία, η οποία τραβήχτηκε επιτόπου στο κομμωτήριο.

Εικόνα

Θα ξαναρχίσω σίγουρα να χτυπιέμαι με τα σίδερα, κάτι που είχα κόψει τον τελευταίο καιρό λόγω τρεξιμάτων και υποχρεώσεων (απαράδεκτη δικαιολογία).
Σφιχτοδιδάσκαλοι όπως κοβάθε και εδουάρδος θα έχουν διπλή ψήφο.

Ντισκass. :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By JBT
#610550 Ξεκινάς με ένα πολύ χαλαρό fasting και θα αλλάξει η ζωή σου πριν το καταλάβεις
Άβαταρ μέλους
By elteo
#610557
JBT έγραψε:Ξεκινάς με ένα πολύ χαλαρό fasting και θα αλλάξει η ζωή σου πριν το καταλάβεις


Fasting is the willing abstinence or reduction from some or all food, drink, or both, for a period of time. An absolute fast or dry fasting is normally defined as abstinence from all food and liquid for a defined period.

:s_omg

edit: diplomat σιγά το κούρεμα μπόμπα. Μπόλικο μαλλί βλέπω ακόμα. :twisted:
Τελευταία επεξεργασία από elteo και 22 Οκτ 2019, 09:19, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By gianik
#610558 1) καταρχήν , τουρλώνεις τον κώλο ή μου φαίνεται;;;; :hmmm:


2) κάτσε αντρικά ρε :s_shout ...

3) εμπ1....



4) για να σε ξεαγχώσω 1η Σεπτέμβρη ήμουν 111 κιλά ( :ninja: ) , σήμερα το πρωί που ζυγίστηκα ήμουν 105 και σκοπό έχω μέχρι τα Χριστούγεννα να φτάσω τα 100... :oops:
από δραστηριότητες : 2-3 φορές/εβδομάδα πισίνα
έκοψα πάσης φύσως junk food και για βράδυ συνήθως τρώω καμμιά αραβική με γαλοπούλα κ κατίκι κ πάντα μέχρι τις 19:00..
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#610559 3) και εγώ.

Βάζει και καλές μουσικές.












:shifty: :lol:

Εγώ θα πρότεινα λίγο αερόβια. Τρεξιματάκι, ιδρωτίλα γιατί βλέπω έχει από λίγο παντού, οπότε θα έχει εύκολα αποτελέσματα (στο να φύγουν τα πρώτα περιττά). Κλασσικά λόγω φαινομένου μνήμης, μέχρι 2-3 μήνες δε θα φανεί καμία διαφορά.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#610561
elteo έγραψε:edit: diplomat σιγά το κούρεμα μπόμπα. Μπόλικο μαλλί βλέπω ακόμα. :twisted:


Εάν έφευγε κι άλλο θα έπρεπε να παρουσιαστώ ξανά Τρίπολη. :lol:

Επίσης, fasting (και δη intermittent) από θερμίδες εννοάει ο τζόμπαρος, όχι από νερό.
Δουλεύει όντως.

gianik έγραψε:1) καταρχήν , τουρλώνεις τον κώλο ή μου φαίνεται;;;; :hmmm:


Τσου, απλά έχω ρίξω το βάρος στο ένα ισχίο. Απλά έχω μεγάλο λωκό. :lipsealed:

JimClark έγραψε:Εγώ θα πρότεινα λίγο αερόβια. Τρεξιματάκι, ιδρωτίλα γιατί βλέπω έχει από λίγο παντού, οπότε θα έχει εύκολα αποτελέσματα (στο να φύγουν τα πρώτα περιττά). Κλασσικά λόγω φαινομένου μνήμης, μέχρι 2-3 μήνες δε θα φανεί καμία διαφορά.


Γενικά αερόβιο δε χρησιμοποιούσα ποτέ. Μόνο βάρη. :s_blush








Τελικά μόνο άντρες βλέπω μου εμπ1. :hmmm:

Μήπως υπάρχει λόγος που πετάω χαρταετό; :hmmm: :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#610565
elteo έγραψε:
JBT έγραψε:Ξεκινάς με ένα πολύ χαλαρό fasting και θα αλλάξει η ζωή σου πριν το καταλάβεις


Fasting is the willing abstinence or reduction from some or all food, drink, or both, for a period of time. An absolute fast or dry fasting is normally defined as abstinence from all food and liquid for a defined period.

:s_omg

edit: diplomat σιγά το κούρεμα μπόμπα. Μπόλικο μαλλί βλέπω ακόμα. :twisted:

Εννοει αυτο
https://www.dietdoctor.com/intermittent-fasting
που ειναι γνωστο και ως διαιτα 16:8.

@diplomat, επειδη δεν θα γινει μποι, ξεκινας να χανεις :)
Άβαταρ μέλους
By markvag
#610567 Διπλωμάτη, αν αρχίσεις το σεξ με όσους σου την έπεσαν μόνο σήμερα εδώ μέσα, θα χάσεις 32 κιλά σε 2 μέρες. :s_yes :shifty: :shifty:


































:inlove:




































































:inlove:












































:shifty: