Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By blackpug106
#347114 W33 L34 τωρα που χω παρει κιλακια.

Εχω φτασει εως και W31

1.92 με 85 κιλακια και πρεπει να χασω 3
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#347155
QsisVTS έγραψε:
γενικά δεν κοιτάω τα νούμερα, πάω με τη γυναίκα συνεννοείται με τη πωλήτρια και εγώ απλά υπάρχω στο χώρο όταν πρόκειται για τζιν ειδικά :s_dunno


Άρχοντας.
Ποιος πλερωνει;
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#347156 ε εγώ :lol:

αλλά όταν παντρευτώ θέλω να φτάσω στο σημείο να με ντύνει η γυναίκα και εγώ να μην ασχολούμαι καν, να μην πηγαίνω καν
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#347167 Τζίζας.
Μια από τις απολάυσεις μου είναι να πηγαίνω για ψώνια για τον εαυτό μου και να μου αφιερώνω όσο χρόνο μπορώ και με ησυχία.
Δηλαδή προτιμώ μόνος μου.
Άβαταρ μέλους
By elvet
#347183 Κι εγώ είμαι με τον Qsis :s_thumbsup
Εάν μπορούσαν τα ρούχα να έρχονταν μόνα τους στο σπίτι, ακόμα καλύτερα. Κάθε φορά που με τρέχει η γυναίκα μου στα μαγαζιά για μου πάρει κάτι, με πιάνει πονοκέφαλος
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#347192
Giuseppe Busso έγραψε:Τζίζας.
Μια από τις απολάυσεις μου είναι να πηγαίνω για ψώνια για τον εαυτό μου και να μου αφιερώνω όσο χρόνο μπορώ και με ησυχία.
Δηλαδή προτιμώ μόνος μου.

κι εμένα όταν είναι να πάρω κάτι για το pc μου ή κάτι τέτοιο

ρούχα έτσι κι αλλιώς διαλέγω σε λίγα sec και φοράω πάντα τα ίδια εδώ και δεκαετίες (θα λέω μέσα σε λίγα χρόνια που θα γίνουν 2 οι δεκαετίες), είμαι συνέχεια ίδιος, οπότε δεν έχω κάτι να απολαύσω :s_dunno να απολαύσω ότι θα πάρω για χιλιοστή φορά το ίδιο μονόχρωμο μπλουζάκι με γιακά σε κάποια άλλη απόχρωση του καφέ/λαδί/μπλε; :dizzy:
ίσα ίσα σπάω το κεφάλι μου να μην είναι 100% ίδιο, γιατί είναι τόσο προβλέψιμη η συμπεριφορά μου

επίσης το να πηγαίνω με τη γυναίκα τώρα που το σκέφτομαι είναι κακή περίπτωση γιατί είναι φουλ αναποφάσιστη, επεμβαίνω δυναμικά όμως και της λέω "πάρε αυτό να φύγουμε" έλεοοορρρρ :help:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#347203
elvet έγραψε:Κι εγώ είμαι με τον Qsis :s_thumbsup
Εάν μπορούσαν τα ρούχα να έρχονταν μόνα τους στο σπίτι, ακόμα καλύτερα. Κάθε φορά που με τρέχει η γυναίκα μου στα μαγαζιά για μου πάρει κάτι, με πιάνει πονοκέφαλος

Αυτο που με χαλαει περισσοτερο ειναι τα μικρα δοκιμαστηρια. Δεν μπορω με τιποτα να στριμωχνομαι για να αλλαξω!
Τελευταια ψωνισα απο τα American eagle outfiters στο Mall και επαθα πλακα απο το ποσο ευρυχωρα ειναι! :metalo: Μπηκαμε μεσα οικογενειακως, δοκιμασα 3 τζην και απο την χαρα μου αγορασα τα 2.
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#347205 Δεν αγοράζω τίποτα σε ρούχα, πλην μπουφάν(δηλαδή καμιά 10ριά φορές σε 15 χρόνια) και αθλητικών(αυτά από το internet). Η πεθερά μου κυρίως, αγοράζει από βρακιά και κάλτσες, μέχρι πουκάμισα και μπλούζες. Κάθε Χριστούγεννα-Πάσχα-γιορτή-γενέθλια και 2-3 φορές μέσα στο χρόνο, έρχεται με δώρα. 2 σπίτια(θεσσαολονίκη και Χαλκιδική) έχω με δικά μου ρούχα. + η γυναίκα μου, + η αδερφή μου. Ξέρουν τι μου αρέσει, και δεν αλλάζω και στυλ.
Στα μαγαζιά πάω να αλλάξω μόνο παντελόνια, για το μέγεθος. Το ίδιο και για παπούτσια.
Δεν πατάω σε εμπορικά(μόνο για δουλειά). Και αν πάω σαν σκύλος, πίνω καφέδες μέχρι να τελειώσει ο άμαχος πληθυσμός.

Έχω κάποιες μπλούζες από το 2000. Και δεν έχουν πάθει τίποτα.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#347206
Νίκος Παππάς έγραψε:
elvet έγραψε:Κι εγώ είμαι με τον Qsis :s_thumbsup
Εάν μπορούσαν τα ρούχα να έρχονταν μόνα τους στο σπίτι, ακόμα καλύτερα. Κάθε φορά που με τρέχει η γυναίκα μου στα μαγαζιά για μου πάρει κάτι, με πιάνει πονοκέφαλος

Αυτο που με χαλαει περισσοτερο ειναι τα μικρα δοκιμαστηρια. Δεν μπορω με τιποτα να στριμωχνομαι για να αλλαξω!
Τελευταια ψωνισα απο τα American eagle outfiters στο Mall και επαθα πλακα απο το ποσο ευρυχωρα ειναι! :metalo: Μπηκαμε μεσα οικογενειακως, δοκιμασα 3 τζην και απο την χαρα μου αγορασα τα 2.


Κάνα γλυφιτζούρι μου σας έδωσαν;
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#347208
Giuseppe Busso έγραψε:
Νίκος Παππάς έγραψε:
elvet έγραψε:Κι εγώ είμαι με τον Qsis :s_thumbsup
Εάν μπορούσαν τα ρούχα να έρχονταν μόνα τους στο σπίτι, ακόμα καλύτερα. Κάθε φορά που με τρέχει η γυναίκα μου στα μαγαζιά για μου πάρει κάτι, με πιάνει πονοκέφαλος

Αυτο που με χαλαει περισσοτερο ειναι τα μικρα δοκιμαστηρια. Δεν μπορω με τιποτα να στριμωχνομαι για να αλλαξω!
Τελευταια ψωνισα απο τα American eagle outfiters στο Mall και επαθα πλακα απο το ποσο ευρυχωρα ειναι! :metalo: Μπηκαμε μεσα οικογενειακως, δοκιμασα 3 τζην και απο την χαρα μου αγορασα τα 2.


Κάνα γλυφιτζούρι μου σας έδωσαν;

ΟΧΙ!!
Ειχα παει το καλοκαιρι ομως, αλλα αν συνεργαζοσουνα και τοτε μαζι τους..... ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΣΗΚΩΣΕΙ που δεν με κερασαν!
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#347210
Νίκος Παππάς έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:
Νίκος Παππάς έγραψε:
elvet έγραψε:Κι εγώ είμαι με τον Qsis :s_thumbsup
Εάν μπορούσαν τα ρούχα να έρχονταν μόνα τους στο σπίτι, ακόμα καλύτερα. Κάθε φορά που με τρέχει η γυναίκα μου στα μαγαζιά για μου πάρει κάτι, με πιάνει πονοκέφαλος

Αυτο που με χαλαει περισσοτερο ειναι τα μικρα δοκιμαστηρια. Δεν μπορω με τιποτα να στριμωχνομαι για να αλλαξω!
Τελευταια ψωνισα απο τα American eagle outfiters στο Mall και επαθα πλακα απο το ποσο ευρυχωρα ειναι! :metalo: Μπηκαμε μεσα οικογενειακως, δοκιμασα 3 τζην και απο την χαρα μου αγορασα τα 2.


Κάνα γλυφιτζούρι μου σας έδωσαν;

ΟΧΙ!!
Ειχα παει το καλοκαιρι ομως, αλλα αν συνεργαζοσουνα και τοτε μαζι τους..... ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΣΗΚΩΣΕΙ που δεν με κερασαν!


Τι παπάρες! Και φέτος συνεργαστήκαμε για τη χριστουγεννιάτικη περίοδο.
Σε 3 σημεία τους πήγα (Mall, Notos Αιόλου και Americn Eagle Outfitters Ερμού).