Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#455066 Και τα φρούτα για
βραδυνο.... Θα πεθάνω Εικόνα

.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#455204
foniko_sou_vla_ki έγραψε:Αυτό μου θύμισε κολλητό μου που, αφού φάει τον αγλέορα...πίνει κόκα κόλα ζήρο...γιατί η 'κανονική παχαίνει ρε'... :vava:


Κι εγώ light πίνω, την προτιμώ λόγω γεύσης. Κανονική θα πιω σε εξαιρετικές περιπτώσεις για άμεσα ρεψίματα. :lol:
Άβαταρ μέλους
By otso
#455272 Αυριο Σάββατο επ ευκαιρεια της μεγαλης λαικης ζωοπανήγυρης της Παναγιας της Μεσοσποριτισας , θα διοργανωθει αγων κατς μεταξυ του Κοβαθε του αχορταγου και του Ντιμικ του μοβορου . Τιμη εισητηριου 10ε . πληροφοριαι εντος.
Άβαταρ μέλους
By dimik
#455345
otso έγραψε:Ωραια φωτο ολο το σοι στο λουνα παρκ , αλλα κανατε λαθος οι μισοι εκατσαν αναποδα .


:innocent:

Άβαταρ μέλους
By dimik
#455369
elteo έγραψε:Ίσαμε με 1 ταψί παστίτσιο και 1 ταψί γαλακτομπουρεκο έκαψες. :lol:



Για αυτό φρόντισα να τα αναπληρώσω μετά :lol:

Πέρα από την πλάκα είναι πολύ κουραστικό και φυσικά δεν κάνεις μόνο έναν αγώνα, ήταν φιλανθρωπικό event και φτάσαμε στα ημιτελικά όπου χάσαμε από κάτι 15χρονα με τρίγωνη πλάτη που πίσω στις μπλούζες τους έγραφε Ναυτικός Όμιλος :lol:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#458020 Έχω ξεκινήσει μια δίαιτα από Δευτέρα να ξεφουσκωσω λιγάκι και όλο είμαι ανάμεσα σε πειρασμούς, ποπκορν τη μια, γλυκά την άλλη, σουβλάκια, γουρνοπουλες κλπ.
Κύριος όμως, θέλω να την ολοκληρώσω
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#458032 ποπκορν και γλυκά εννοείται είναι σκουπίδια, αλλά η γουρουνοπούλα; :help:

τι έκανε η κακομοίρα η γουρουνοπούλα; :protest: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#458033 Κανω συγκεκριμένη δίαιτα. Σήμερα το μενού έχει μοσχαρίσια με σαλάτα οπότε έφαγα από το σπίτι και στο μαγαζί τσίμπησα μόνο λίγο σαλάτα