Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Serf
#792514
KiloMeater έγραψε:Με το ledger το πρόβλημα είναι πχ ότι η γυναίκα μου το έχει στα χέρια της αλλά δεν νομίζω ότι μπορεί να κάνει κάτι με αυτό .
Προσπάθησα να εξηγήσω τι πρέπει κα κανείς κάποια στιγμή αμα χρειαστεί (άνθρωποι είμαστε κτλ κτλ ) αλλά με κοίταγε σε στυλ πλάκα μου κανείς τώρα …
Η γυναίκα τα αρχεία, τα παιδιά την τεχνογνωσία. Problem solved.

< >
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#792550 Εχω το νοου χαου να βοηθησω δωρεαν :shifty: τους νομιμους κληρονομους σας σε περιπτωση που δεν ξερουν πως να απεγκλωβισουν την ψηφιακη κληρονομια τους :shifty:
Άβαταρ μέλους
By vengas
#792575 Για μενα ο μονος λογος να τα εχει κανεις σε ανταλλακτηριο ειναι να τα futures ή να αλλάζει απο αλυσίδα σε αλυσίδα με μικρό κόστος... Αλλιώς το metamask / trustwallet είναι μια χαρά ασφαλής και ανώνυμα για την ώρα
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#792577 Για μενα ο μονος λογος να τα εχεις σε ανταλλακτηριο ειναι αν τζογαρεις με συνεχεις αγοροπωλησιες. Αν εισαι χοντλερ και το βλεπεις μακροπροθεσμα, οτιδηποτε αλλο ειναι καλυτερο κι ασφαλεστερο. Κι οσοι δε θελουν να μπλεξουν με χαρτνγουεαρ πορτοφολια, ακομα και να κατεβασουν κανενα γνωστο σοφτγουεαρ στο ΠιΣι και να σωσουν καπου το κλειδι, ασφαλεστερο ειναι απο τα ανταλλακτηρια.

Εκτος κι αν καποιος χρηστης βλεπει τσοντες σε τιποτα περιεργα (μη εγκεκριμενα απο μενα τον Αδμιν :shifty: ) σαιτς και τσιμπησει κανενα βαιρους στο ΠιΣι... και του τα ρουφηξουν... ολα τα χοντραδια που εχει μαζεμενα μεσα του...*

* Τα κρυπτονομισματα εννοω ρε πορνογεροι :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By vengas
#792578 εχεις δικιο, εγω πιο πολυ παιζω με presales και ξεφόρτωμα μετα σε pancakeswap / unispwap / balancer γι αυτο παιζω με metamask / trustwallet...

σε ανταλλακτηρια μπαινω kucoin, mexc και Hotbit (!!!) για να παιξω ευκαιρίες με coins που πρωτομπαινουν εκει... μόλις κάνω ο,τι κάνω, τα ξαναπαίρνω πισω metamask / trustwallet
Άβαταρ μέλους
By g8777
#793920 Κρίμα και εγώ νόμιζα ότι τα ντιπκοιν θα σώσουν την ανθρωπότητα από πείνα ,δίψα.

Λογικά θα είχε άλλα σχέδια ο 28χρονος που χειριζόταν κατι δις δολάρια με φορολογική έδρα στις Μπαχάμες. Ελπίζω το υπόλοιπο συγγενολόι να έχει έδρα κάπου πιο κοντά.