Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#715168 Μου ηρθε σημερα στο ινποξ:

Τελικό πρόγραμμα,

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας έχει κερδίσει ένα εκατομμύριο ευρώ από την ευρωπαϊκή ένωση για ανακουφιστική φροντίδα για τον ιό κορώνας Covid-19.

Αυτή η επιχορήγηση προορίζεται για χρήση στη δημιουργία πλούτου στην κοινότητα στην οποία βρίσκεστε

Αυτό το μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου εστάλη για να σας ειδοποιήσει επίσημα σχετικά με το βραβείο και να σας συμβουλεύσει να επικοινωνήσετε με το περιφερειακό γραφείο επεξεργασίας για να λάβετε τα χρήματα του βραβείου. Στείλτε email επιβεβαίωσης Αριθμός σειράς, εισιτηρίου και τυχερού στις πληροφορίες του πράκτορα επεξεργασίας όπως αναφέρεται παρακάτω:

Όνομα: Anna Inigo Garcia

Διεύθυνση email: connecteuapcweb@gmail.com

Σειριακό N.3214-08 Email επιβεβαίωσης.

Εισιτήριο N.X-4207843264-G.

τυχερός Ν. 09-77-29-12-36-55-0-1.

Αυτό το διεθνές διαδικτυακό πρόγραμμα, από την ευρωπαϊκή ένωση παρηγορητικής φροντίδας, ήταν σε συνεργασία με την Gmail Inc.

Συγχαρητήρια!!!

Διαδικτυακός εκφωνητής



:s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#715170 Μην απαντάς. Κόλπο είναι, στέλνεις στοιχεία και σε γράφουν μετά στο φαν κλαμπ του Φερστάπεν
Άβαταρ μέλους
By g8777
#715171 Απο δειγμα 20 ατομων που ρωτησα εχουν λαβει το ιδιο μεηλ οσοι εχουν εμβολιαστει με ΑΖ. :lipsealed:

Μωρε λες; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#715173
Corto Maltese έγραψε:Μην απαντάς. Κόλπο είναι, στέλνεις στοιχεία και σε γράφουν μετά στο φαν κλαμπ του Φερστάπεν


Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#715181 Ααα γελάμε τώρα; Γιατί εγώ θυμάμαι σε αντίστοιχη περίπτωση κάποιος mod με το έτσι θέλω να σβήνει ποστς εκτός θέματος μετά από gλάψα και τον admin να επεμβαίνει και να επαναφέρει μερικά κάπου παραδίπλα.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#715186
mousatos έγραψε:Ααα γελάμε τώρα; Γιατί εγώ θυμάμαι σε αντίστοιχη περίπτωση κάποιος mod με το έτσι θέλω να σβήνει ποστς εκτός θέματος μετά από gλάψα και τον admin να επεμβαίνει και να επαναφέρει μερικά κάπου παραδίπλα.

Τραβάς κανένα ζόρι mousatos?
Ξυδάκι.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#715200
g8777 έγραψε:Απο δειγμα 20 ατομων που ρωτησα εχουν λαβει το ιδιο μεηλ οσοι εχουν εμβολιαστει με ΑΖ. :lipsealed:

Μωρε λες; :hmmm:

Λογική σκέψη. Ποιος σοβαρός θα έκανε ΑΖ; Πάμε να τους μαδήσουμε. :s_yes
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#715367 Άλλαξα εφαρμογή γιατί η άλλη δεν. Έβαλα την Call blocker και βρήκα την ησυχία μου. Κοιτάξτε μόνο σήμερα πόσες φορές με πήρανε και τους μπλόκαρε. 9 κλήσεις. Πάρτε τα @@ μου.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#733443 εδω και λιγους μηνες τρωω μεγαλο spam με SMS
ολα αυστριακα νουμερα , και καλα εχετε ενα δέμα, πατήστε στο ταδε λινκ να κανετε tracking
(και το link ειναι κουκουρουκου)

τα κανω block & delete με τη μια αλλα δεν ειναι κατασταση αυτη
προχθες πηγα να πατησω κατι στο waze οσο οδηγαγα και οταν πηγε να ακουμπησει το δαχτυλο οθονη εμφανιστηκε στιγμιαια ενα απο αυτα τα SMS και εκανα αθελα μου call back (το εκλεισα αμεσα...)

δεν ξερω τη λύση υπάρχει ... νουμερο να αλλαξω δε θελω γιατι σε αυτο εχω πολλα 2FA ..
Άβαταρ μέλους
By fokion
#733521
bujinkan έγραψε:Σήμερα έβαλα το true caller για να δούμε ..


< >


Καλό... ομως ενα αυτά τα προγραμματα εχουν ενα προβλημα. Οτι περιμενουν στον πρωτο που θα σκασει το "νεο νουμερο" να το καταχωρησει αμεσα ετσι ωστε να ενημερωθει "το συστημα".
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#734849
KiloMeater έγραψε:δεν ξερω τη λύση υπάρχει ... νουμερο να αλλαξω δε θελω γιατι σε αυτο εχω πολλα 2FA ..


Πήραν μυρωδιά ότι έβγαλες χοντρά κέρδη από crypto και σε κυνηγάνε. :ninja:

Πέρα από τη πλάκα, δεν θα σε εξυπηρετήσει σε κάτι αν αλλάξεις νούμερο γιατί αυτές οι απάτες δεν είναι στοχευμένες, έχουν SIP Gateways και στέλνουν σε τυχαία νούμερα. Όταν τους μπλοκάρουν, απλά αλλάζουν σε άλλη prepaid sim κοκ.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#761145