Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By socratesn
#24922
red_monster έγραψε:με λίγο μαζεμένη φόρμα είναι και μαριανο ντι βαιο απρουβντ :rtfm:

κανονικά 44,5 φοράω σε νικε αλλά αυτά τα πήρα σε 45 και μου κάτσανε κουτί... έχουν κάνει ήδη πάνω από 50 διαδρομοkm και έχουν αρκετά ωραία αίσθηση...

έχουν τρύπα να μπει αισθητήρα για μηλόφωνο αλλά δεν τον πήρα...

τα αριστερά είναι έρωτας, τα φουξια, κρίμα να μην παίζω μπάσκετ :lol:


Nike tech φορμα για να εγκρινει ο μαριανο.Ακριβη,αλλα εχει ωραια αισθηση και κατω καταληγει σε λαστιχο για να φαινονται τα σνικερΖ :metalo:
Κ εγω που δοκιμασα κατι παρομοια σε 45,μου φανηκαν κλειστοφοβικα,για να πηγες κ εσυ μισο νουμερο πανω μαλλον οντως ειναι ενα κλικ πιο μαζεμενα.Εχω συνηθισει βεβαια και σε καθε ειδους χοντροκομμενα παπουτσια,οποτε τα πιο μαζεμενα με φρικαρουν λιγο.
Εδω εισαι :


in b4 σχολια για γκευ παντελονια και γυναικωτα υποδηματα :s_whiteflag
Κ εγω διαφωνω με το να φαινεται ο αστραγαλος στο αντρικο ποδι παντως :s_yes
Άβαταρ μέλους
By royal_airness
#25280 Σωκράτη, έχω inside info απο γνωστό sneakerαδικο στην Γλυφάδα, οτι τον Δεκέμβρη θα έρθουν ολόλευκα concords ... :inlove:

ΥΓ: Έχεις κανένα μπασκετικό σε 46-47 που να ενδιαφέρεσαι να πουλήσεις ;
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#25287
socratesn έγραψε:
red_monster έγραψε:με λίγο μαζεμένη φόρμα είναι και μαριανο ντι βαιο απρουβντ :rtfm:

κανονικά 44,5 φοράω σε νικε αλλά αυτά τα πήρα σε 45 και μου κάτσανε κουτί... έχουν κάνει ήδη πάνω από 50 διαδρομοkm και έχουν αρκετά ωραία αίσθηση...

έχουν τρύπα να μπει αισθητήρα για μηλόφωνο αλλά δεν τον πήρα...

τα αριστερά είναι έρωτας, τα φουξια, κρίμα να μην παίζω μπάσκετ :lol:


Nike tech φορμα για να εγκρινει ο μαριανο.Ακριβη,αλλα εχει ωραια αισθηση και κατω καταληγει σε λαστιχο για να φαινονται τα σνικερΖ :metalo:
Κ εγω που δοκιμασα κατι παρομοια σε 45,μου φανηκαν κλειστοφοβικα,για να πηγες κ εσυ μισο νουμερο πανω μαλλον οντως ειναι ενα κλικ πιο μαζεμενα.Εχω συνηθισει βεβαια και σε καθε ειδους χοντροκομμενα παπουτσια,οποτε τα πιο μαζεμενα με φρικαρουν λιγο.
Εδω εισαι :


in b4 σχολια για γκευ παντελονια και γυναικωτα υποδηματα :s_whiteflag
Κ εγω διαφωνω με το να φαινεται ο αστραγαλος στο αντρικο ποδι παντως :s_yes


για καφέ δεν πολυφοράω φόρμες και όταν προπονούμε δεν μπορώ τις κοντές κάλτσες... οπότε δεν πολυ έχουν νόημα οι νικε τεχ παρόλο που είναι όντως πολύ ωραίες... :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By socratesn
#25289
royal_airness έγραψε:Σωκράτη, έχω inside info απο γνωστό sneakerαδικο στην Γλυφάδα, οτι τον Δεκέμβρη θα έρθουν ολόλευκα concords ... :inlove:

ΥΓ: Έχεις κανένα μπασκετικό σε 46-47 που να ενδιαφέρεσαι να πουλήσεις ;


Επισημο release date ειναι ,για τα 11 Columbias (επισημα θα λεγονται Legend Blue) 20/12.Πανω απο 10ετια ειχαν να κυκλοφορησουν τα συγκεκριμενα.

Ειναι ερωτας,αλλα βαζω χρηματα στην ακρη γιατι απο Ιανουαριο θα αρχιζουν να βγαινουν τα remastered series μοντελα κ εκει πραγματικα 1-2 παπουτσια ειναι no brainer αγορες για μενα.Τωρα βεβαια ως το Δεκεμβρη ποτε δε ξερεις :ninja:

45-46 φοραω :s_dunno . Δε νομιζω ομως να θες να αγορασεις κατι στην κατασταση που ειναι ορισμενα :lol: Ενω οσα δεν ειναι σε τετοια κατασταση δε τα χω φορεσει αρκετα ακομα,οποτε θελω να τα χορτασω.
Οτ(αν) με το καλο μεγαλωσει η συλλογη πιστευω θα θελω να ξεφορτωθω μερικα παντως.Για τι μοντελα ψαχνεσαι γενικα?
Άβαταρ μέλους
By royal_airness
#25328 Θέλω ένα μπασκετικό γιατί όοοοολα τα Jordans μου είτε τα έχω χαρίσει, είτε δεν έχει μείνει ίχνος σόλας. Θέλω κάτι για να βγάλω τα μονά στις παιδικές μέχρι αρχές του 15 που θα έρθουν νέα κομμάτια όπως είπες. Δεν αξίζει και δεν θέλω να χαλάσω νέο παπούτσι στα ανοιχτά, ενώ μετά θα παίζει κλειστό, οπότε δεν θα έχω θέμα.

Για πες, ποια είναι τα no brainer που θα βγούν γιατί τα λευκά concords δεν είναι το χρώμα που τα ονειρευόμουν να σου πω την αλήθεια.
Άβαταρ μέλους
By socratesn
#25349
royal_airness έγραψε:Θέλω ένα μπασκετικό γιατί όοοοολα τα Jordans μου είτε τα έχω χαρίσει, είτε δεν έχει μείνει ίχνος σόλας. Θέλω κάτι για να βγάλω τα μονά στις παιδικές μέχρι αρχές του 15 που θα έρθουν νέα κομμάτια όπως είπες. Δεν αξίζει και δεν θέλω να χαλάσω νέο παπούτσι στα ανοιχτά, ενώ μετά θα παίζει κλειστό, οπότε δεν θα έχω θέμα.

Για πες, ποια είναι τα no brainer που θα βγούν γιατί τα λευκά concords δεν είναι το χρώμα που τα ονειρευόμουν να σου πω την αλήθεια.

Παρε ενα οικονομικο απο κανενα outlet ρε συ να βγαλεις το τριμηνο και να μη σε νοιαζει.Κριμα να χαλας ακριβα μοντελα στα τσιμεντα.Ουτως ή αλλως και τα retro jordan δεν ειναι οι καλυτερες επιλογες για μπασκετ.
Αν θες μια αυρα Penny :inlove: Hardaway δες κ αυταμηπως σε βολευουν,αν και πανε γυρω στο 80αρι που παλι ειναι αρκετα λεφτα για outdoor

lame διορθωση,αλλα,concords λεγονται αυτα και η ονομασια προερχεται απο το μπλε-μωβ χρωμα στον πατο (και στο σηματακι στη γλωσσα) που λεγεται dark concord.Oποτε δεν ειναι ολα τα 11 concords αν και πολλοι ετσι το εχουν στο μυαλο τους γιατι το concord εχει αφησει ιστορια και μαλλον ειναι το πιο ιστορικο jordan :s_cool (Geek mode : off :ninja: )

Για το 2015,δεν εχω μαθει ακομα τι θα ερθει Ελλαδα ή εστω Ευρωπη.Αν μπορεις ρωτα και την πηγη σου γ αυτο το θεμα.
Mακαρι να ειναι και ευρωπαικο το release των remastered γιατι ολοι οσοι τα εχουν δει μιλανε για πολυ καλυτερη ποιοτητα και αξιζει την αναμονη.
Θελω σιγουρα τα 4αρια Columbia που θα βγουν τον Ιανουαριο και απο κει και περα αν υπαρχουν χρηματα(τα 200 ευρω που θα εχουν τα θεωρω υπερβολικα πολλα) θα ηθελα και τα french blue 7αρια ή τα 10αρια με το νουμερο 45 στο πλαι (city pack νομιζω λεγονται αυτα).

Περισσοτερα για remastered series,δες εδω κ εδω
Άβαταρ μέλους
By socratesn
#33955

Φοβερος ο Αργεντίνος :metalo:
Δεν ηξερα οτι εκεινη την εποχη ηταν και τα ρουχα σε κουτια,αψογο :inlove:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#33973
socratesn έγραψε:Tι νουμερο θες?Εχει εδω μερικα κανα 15αρι ευρω φθηνοτερα απο τη nike κιολας :)
http://www.crookedtongues.com/nike-lebr ... 800-nk2321



Εχεις ψωνισει ρε συ απο αυτο; μπηκα τωρα κ ειδα εχει καλες τιμες κ κατι μοντελα (σε ολες τις μαρκες) που 1η φορα βλεπω.. Ειναι γνησια η μαιμουδοsite?
Άβαταρ μέλους
By The Ace
#33974 Το ξέρω ότι η συζήτηση μεταξύ Hi και Lo δεν καταλήγει πουθενά, αλλά εγώ δεν μπορώ να φανταστώ τον εαυτό μου -ειδικά μετά τη ρήξη- να φοράω οτιδήποτε άλλο πλην Hi, με όσο το δυνατόν καλύτερο δέσιμο στον αστράγαλο (και πλέον και tape ή καλή επιστραγαλίδα).

Α, και αν ποτέ βγουν ξανά τα Nick Galis, φωνάξτε με :iconcool: