Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#330935 Κουντος στον Busso: πήγα funkybuddha. Πολύ ωραία πραγματάκια έχει αυτό το μαγαζάκι. Τσιμπησα μια φορμιτσα, είχε και έκπτωση λόγω Black friday και καλά. Θα το ξανατιμήσω.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#330945
Giuseppe Busso έγραψε:Σας τρολάρει ο Γκεάκος. Άδεια κουτιά με Nike αγοράζει. :shifty:

Σιφτυ
Αυτο ειναι που ρωτουσα με την αντιστροφη μετρηση κλπ.

< edge >
Άβαταρ μέλους
By dimik
#330949
Deleted User 1 έγραψε:Εγώ θα έφτιαχνα και κάτι τέτοιο πάντως σε μία γωνίτσα του σπιτιού.

Εικόνα



Με την διαφορά ότι τα παπούτσια που αγοράζει ο Geo κατά κανόνα δεν βλέπονται όχι να τα βάλει και σε προθήκη :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By xenos
#331065 Sportshoes.com εχει -30% και free shipping!

Εχτυπηθηκαν nimbus 18!

<
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#331066
Asimov έγραψε:Κουντος στον Busso: πήγα funkybuddha. Πολύ ωραία πραγματάκια έχει αυτό το μαγαζάκι. Τσιμπησα μια φορμιτσα, είχε και έκπτωση λόγω Black friday και καλά. Θα το ξανατιμήσω.


Χαίρομαι που βοήθησα.
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#331079
otso έγραψε:
kyr80 έγραψε:Εικόνα

Άντε να δούμε πόσα χλμ θα βγάλουν

Η γατα ρατσας η κεραμιδογατος; Βλεπω πλουσιογατα και με ακριβα παιχνιδια , γιατι τα εκοψες τα δεντρα εξω ;


Οι γάτες είναι κομμάτι της ζωής μας. Η συγκεκριμένη είναι βρετανική κοντότριχη (σαν αυτήν που έχουν τα whiskas). Η άσπρη είναι βρετανική μακρύτριχη. Αυτές είναι αγορασμένες. Κεραμιδόγατος και στον κήπο είναι ο Τέλης....
Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By otso
#331086 Εμεις πριν κανα μηνα χασαμε την λουλου , τωρα εχουμε την μαυρουλα , μαζευουν ζωα τα παιδια ,το ονειρο μου βεβαια ειναι να παρω μια maine coon ή νορβηγιας , αλλα την θελω ολοδικια μου να μην ανακατευονται τα παιδια. τελος οφ τοπικ.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#331090
otso έγραψε:Εμεις πριν κανα μηνα χασαμε την λουλου , τωρα εχουμε την μαυρουλα , μαζευουν ζωα τα παιδια ,το ονειρο μου βεβαια ειναι να παρω μια maine coon ή νορβηγιας , αλλα την θελω ολοδικια μου να μην ανακατευονται τα παιδια. τελος οφ τοπικ.


αμα αγριεψει αυτό το πραμα τι θα κανεις ρε συ?
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#331093 Έχει μια γνωστή μας. Πιο χέστης γάτος δεν υπάρχει.