Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#36245 Έχω κολλήσει τώρα. Θέλω τα Lebron. Στην τελική θα πάω στο Δεληκάρη να του σκάσω τα 120 να μείνουν τα φράγκα και εντός συνόρων.
Άβαταρ μέλους
By socratesn
#36261
Deleted User 1 έγραψε:Έχω κολλήσει τώρα. Θέλω τα Lebron. Στην τελική θα πάω στο Δεληκάρη να του σκάσω τα 120 να μείνουν τα φράγκα και εντός συνόρων.


Τζάμπα λεφτά αν τα θες μόνο για μπάσκετ,αλλά αφού σ αρέσουν τόσο ,πάσο.Αν έχεις χρόνο πάντως περίμενε ως την black Friday μη βγει καμιά καλή προσφορά :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#37651 http://www.nike.com/us/en_us/c/sportswe ... max-180-qs
Αγόρασα το παραπάνω στο φούξια γιατί τα πέτυχα από τα 140 έουρος, στα 40! Aπό το nike store στην οδό Πειραιώς.
Τα βλέπει η κοπέλα μου και μου λέει:
- γυναικεία είναι?
- 45 νούμερο σε γυναικεία βρε? :lol:


http://www.intersport.gr/pd/nike-comman ... color=2324
Και πήρα και αυτά από την Intersport αλλά τα πρόλαβα στις εκπτώσεις στα 109.99.
Φοβερό παπούτσι. Αδικείται από τις photos. Από μαθητής είχα να αγοράσω Air Max.

Μένει τώρα να ανακαλύψω ξανά τα μπασκετικά! :lol:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#37653 Γιαννη αυτο το nike store που λες στην Πειραιως ειναι κανικο καταστημα ή outlet?
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#37655
giannik1977 έγραψε:Γιαννη αυτο το nike store που λες στην Πειραιως ειναι κανικο καταστημα ή outlet?


Outlet μάλλον. 1η φορά πήγα γιατί ήθελα να βρω τα Air Max Command αν τα είχε και σε άλλα χρώματα. Έπεσα όμως πάνω σε αυτά.
Γιάννη για 40 ευρώ που τα πήρα, απλά δεν φαντάζεσαι πόσο απίθανα είναι.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#37659 Ναι Γιάννη για δώσε ινφο γιατί αύριο παίζει άδεια και θα την αφιερώσω σε ψώνια αθλητικών ειδών. Αξίζει στην Πειραιώς ή να πάω κατευθείαν McArthur?
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#37681
Deleted User 1 έγραψε:Ναι Γιάννη για δώσε ινφο γιατί αύριο παίζει άδεια και θα την αφιερώσω σε ψώνια αθλητικών ειδών. Αξίζει στην Πειραιώς ή να πάω κατευθείαν McArthur?


Έχει Nike στο McArthur? Αν ναι, δεν έχω πάει. Πήγαινε ρίξε μια ματιά ρε συ. Εγώ πήγα για συγκεκριμένο λόγο (air max command).
Είχε κάτι γαμάτα στη βιτρίνα με 90 ευρώ. Total black. Δεν θυμάμαι μοντέλο.
Άβαταρ μέλους
By The Ace
#37682
Giuseppe Busso έγραψε:
Deleted User 1 έγραψε:Ναι Γιάννη για δώσε ινφο γιατί αύριο παίζει άδεια και θα την αφιερώσω σε ψώνια αθλητικών ειδών. Αξίζει στην Πειραιώς ή να πάω κατευθείαν McArthur?


Έχει Nike στο McArthur? Αν ναι, δεν έχω πάει. Πήγαινε ρίξε μια ματιά ρε συ. Εγώ πήγα για συγκεκριμένο λόγο (air max command).
Είχε κάτι γαμάτα στη βιτρίνα με 90 ευρώ. Total black. Δεν θυμάμαι μοντέλο.


Έχει, αλλά είναι stock outlet, κοινώς ότι έχει περισσέψει. Έχω τσιμπήσει από εκεί τα ποδοσφαιρικά μου (για 5x5 με πλαστικές τάπες) σε Super τιμή, αλλά π.χ. μπασκετικά σε μεγάλα νούμερα δεν έχει ούτε για δείγμα ή έχει κάτι μούφες...
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#37698 Για κάτι κάλτσες, φόρμες, κάνα σακίδιο μιά χαρά είναι το outlet στο McArthur. Τώρα σοβαρά παπούτσια δεν βρίσκεις όπως είναι λογικό.
Άβαταρ μέλους
By Chris
#37702 Έ κάπως έτσι είναι και στην πειραιώς. Εκτός αν κάτσει κανένα τυχερό όπως αυτό με τα airmax. Καλύτερα από το μακαρθουρ δεν είναι, οπότε πήγαινε εκεί που έχεις και 30 ακόμα μαγαζιά να γυρίσεις
Άβαταρ μέλους
By royal_airness
#37711 Στα Σπάτα που πήγα πολύ πρόσφατα δεν είχε τίποτα ειδικά στα νούμερα 45+ Στην Πειραιώς πηγαίνω εδώ και κάποια χρόνια, φέρνουν παπούτσια απο Ολλανδία αν θυμάμαι καλά και έρχονται κάποια σχέδια ή χρωματισμοί που δεν τα βρίσκεις αλλού. Η αλήθεια είναι οτι έχει αρκετά καλές τιμές ανα περιόδους, αξίζει να περάσει κανείς για βόλτα και να δεί κάλτσες/μπλουζάκια κτλ εκτός απο παπούτσια. Πήρα μια πολύ καλή outdoors μπάλα πρόσφατα με ένα 10ρικο απο εκεί.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#37727 έχει και στην Αχαρνών αουτλετ... προφανώς και απευθύνεται σε άτομα που πάνε να αγοράσουν ένα ζευγάρι παπούτσια πιο οικονομικά και όχι σε καμένους που ψάχνουν το συγκεκριμένο συλλεκτικό που φόραγε ο κομπε όταν έκανε έρωτα στο παρκέ το 1ο μισό του '09
Άβαταρ μέλους
By The Ace
#37731
red_monster έγραψε:...που φόραγε ο κομπε όταν έκανε έρωτα στο παρκέ το 1ο μισό του '09


Ωπ κάτσε γιατί το έχασα αυτό...πότε έλαβε χώρα αυτό το χαρμόσυνο γεγονός ? :lol:

Μιλάς για κάποιες συγκεκριμένες ημερομηνίες, ή εννοείς απλά ότι έσπερνε γενικότερα ?

Αν θέτε κάτι συγκεκριμένο/ψαγμένο/καλό, τότε McArthur και γενικότερα τα outlets είναι long-shot και πιο πολύ λαχείο. Μάλλον χαμένος χρόνος και τζάμπα κόπος...Καλύτερα να βρείτε αυτό που ψάχνετε και να το πληρώσετε όσο πάει, γιατί πιο πολύ θα "κοστίσει" να ψάχνετε γύρω-γύρω και τελικά να μην το βρείτε....
Άβαταρ μέλους
By gianik
#37825 Δεν θυμαμαι ποιος το προτεινε, μπηκα κ χαζευα παπουτσια στο size.co.uk.
Τι τρελη ποικιλια ρε σεις; επισης καλο το 4,95£ shipping για Ελλαδα.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#37953
The Ace έγραψε:
red_monster έγραψε:...που φόραγε ο κομπε όταν έκανε έρωτα στο παρκέ το 1ο μισό του '09


Ωπ κάτσε γιατί το έχασα αυτό...πότε έλαβε χώρα αυτό το χαρμόσυνο γεγονός ? :lol:

Μιλάς για κάποιες συγκεκριμένες ημερομηνίες, ή εννοείς απλά ότι έσπερνε γενικότερα ?

Αν θέτε κάτι συγκεκριμένο/ψαγμένο/καλό, τότε McArthur και γενικότερα τα outlets είναι long-shot και πιο πολύ λαχείο. Μάλλον χαμένος χρόνος και τζάμπα κόπος...Καλύτερα να βρείτε αυτό που ψάχνετε και να το πληρώσετε όσο πάει, γιατί πιο πολύ θα "κοστίσει" να ψάχνετε γύρω-γύρω και τελικά να μην το βρείτε....



Λέω οτι απλα εσπερνε, αλλα μου αρέσει ο τρόπος που το πήρες :lol: