Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By fot
#477919
pik. έγραψε:έχει καποιος αγορασει αυτά;
https://www.adidas.it/scarpe-a-16_-pure ... C7748.html

Εικόνα

ψαχνω ενα sneaker λιτο σε γραμμη για περπατημα μεσα στην πολη με τζινακι πουκαμισο πουλοβερ κυριως οταν δεν δουλευω απο πρωι. :hmmm:
κυκλοφορω με κατι Frau καi κατι Camper σαν αυτά
Εικόνα
και θελω να αλλαξω λιγο στυλακι.

όποια βοηθεια θα εκτιμηθει

Για πόλη, περπάτημα κτλ, ειδικά με τζιν - πουκαμισάκι, δεν θα φόραγα το παραπάνω.
Αντιθέτως κάτι τέτοιο θα ήταν υπέρκομπλε.

Εικόνα

Λόγω εκπτώσεων, τσέκαρα για Chelsea boots, χωρίς αποτέλεσμα. Λίγα σχέδια και σπασμένα νουμερα.
Που θα βρουμε ρε παιδιά κάτι σε 44-44,5; Προτάσεις;

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#477927 Λίγο πριν τα Χριστούγεννα πήρα αυτό
Εικόνα κα είμαι παρά πολυ ευχαριστημένος, ούτε κρυώνω ούτε ιδρώνω ούτε ζεσταίνομαι

Πήρα χθες και ενα για απο πάνω
Εικόνα
https://www.eduscho.at/thermo-laufshirt-p400108346.html

Ειανι μια τοπικής μάρκα στυλ lidl που τα βγάζει αυτα αλλά εδώ εχει μεγάλη απήχηση και όσα προϊόντα τους εχω δοκιμάσει ειναι φανταστικά
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#478139
sknipper έγραψε:...Αύριο πρωί δουλειά δεν έχω και βροχή δεν προβλέπεται, πάω βόλτα στο πάρκο. :lol:
Φτου, να πάρει, τα μαγάρισα τα Asics Gel-Noosa Tri 11, έκλεισαν μια πόρτα και είπα να μην πάω πίσω αλλά γύρω γύρω από το γκαζόν κι έπεσα σε κάτι λάσπες....
Τελικά είναι σαφώς σταθερότερο από τα παλιά, όντως πατάει αλλιώς και νιώθω στήριξη στην καμάρα που πριν δεν είχα και χρειαζόμουνα.
Άβαταρ μέλους
By xenos
#478271
xenos έγραψε:Γνωριζει καποιος που θα βρω ισοθερμικα κ αντιανεμικο για τον μικρο (4ων);;;


Τελικά, πολύ ωραία παιδικά ισοθερμικά βρήκα στα M&S, αν κάποιος ενδιαφέρεται. :s_thumbsup

ps. Παιδικό μπουφανάκι billabong στα intersport, αρχική τιμή 130€. :lipsealed: :tomato:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#478427
drdino έγραψε:Geako έμπαινες;

Εικόνα


Αν τα έχεις πάρει εσύ, τότε σου βγάζω το καπέλο. :s_howdy
Γιατί είναι γαμάτα και όλο το combo γενικά.
Αν όχι και το σκέφτεσαι, τότε απλά μην το σκέφτεσαι και κάνε το κλικ. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#478434 Γκρι αντί για μαύρο πχ; Ίσως, αλλά μετά δεν ξέρω αν θα έκανε τόσο ωραία αντίθεση.