Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#486631 Από το '12 13 κάθε ασικς που πήρα είχε θέμα στο "κολλάρο" του αχίλλειου τένοντα. Το ύφασμα φαγωνόταν πολύ γρήγορα...
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#486925 Δεύτερη φορά σε δύο μήνες που το Cosmos Sport παίζει το πουλί του. Υποτίθεται είχαν κάνει ένα update στα συστήματά τους πριν καιρό και έβγαζε σε όλο τον κόσμο ότι έχουν πόντους εξαργύρωσης με αρκετά σημαντικά ποσά. Πάω προχθές να παραγγείλω και εγώ και ένας φίλος και πάλι τα ίδια. Φυσικά έβαλα εξαργύρωση το μέγιστο ποσό που έδινε και περιμένω να δω τι θα γίνει. Την προηγούμενη φορά μου είχαν ακυρώσει την παραγγελία. Αν ξανασυμβεί θα είναι εντελώς κουκουρούκου και θα τους κόψω από προμηθευτές. Ας το φτιάξουν το ριμάδι ή αν δε μπορούν e-commerce να μείνουν στα μαγαζιά τους.
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#487630
Anonymous Founder έγραψε:Είναι η ιδέα μου, ή σχεδόν όλα τα Nike σου είναι μαύρα; :hmmm:
Δεν θυμάμαι άλλο χρώμα. Πώς τα ξεχωρίζεις;

Τι εννοείς τα ξεχωρίζει; Νομίζω ότι τα χρησιμοποιεί ως προϊόντα "μιας χρήσης" :hmmm:

Geo f1 έγραψε:Όχι βρε απλα για να δειτε ότι στο ποδι είναι πιο ωραια σε σχεση με το απροσωπο κουτι!! :inlove:

Όντως. Επειδή είμαι παντελονάτος οφείλω να το παραδεχτώ. Φορεμένα είναι πιο υποφερτά. Μεγειά geako μας.
Τελευταία επεξεργασία από Bayern7 και 22 Φεβ 2018, 14:22, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#487860 O Γκεακος θα μπορούσε να γίνει youtuber και να βγάζει και κάνα χαρτζιλικι. Unboxer φάση, θα του στέλνουν και κάνα παπουτσάκι δωρεάν για review.