Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...

Θα κάνετε το εμβόλιο?

66
63%
20
19%
3
3%
4
4%
6
6%
6
6%
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#706117 Πάντως από ότι καταλαβαίνω όσοι στην 30 -44 άφησα το ΑΖ για να κάνουν κάποιο από τα άλλα σκεπτόμενοι ότι θα έρθουν στα ίδια χρονικά λόγω κοντινής δεύτερης δόσης ίσως τελικά καθυστερήσουν.
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#706118 40-45 είμαστε αποκλειστικά με ΑΖ?
Δε βρήκα άλλο με μικρότερο κενό σε κανένα κέντρο που μου έβγαζε.


< >
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#706119 Θεωρητικά ναι.
Δοκίμασε όμως άλλον ΤΚ για να σου βγάλει και άλλα κέντρα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#706135 καποιος που εχει ηδη ραντεβου,μπορει να το αλλαξει τελειως? δλδ εαν βρω πιο κοντινη ημερομηνια για jj η pfizer?
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#706137 Τζιφος.
Δοκιμασα και ελληνικό και Μαρούσι και έλεγε δεν έχει διαθέσιμο ραντεβού για 1η δόση.
Ίσως είναι αυτό που λες ντιμη, επειδή έχω ηδη κλείσει ΑΖ δεν αφήνει μάλλον να πας σε Pfizer, moderna.
Ίσως αν ακυρωσεις τελείως?
Αλλά δε θέλω γιατί έχω ραντεβού αύριο και μετα θα βρω σύντομα άραγε?

< >
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#706139
dimviii έγραψε:καποιος που εχει ηδη ραντεβου,μπορει να το αλλαξει τελειως? δλδ εαν βρω πιο κοντινη ημερομηνια για jj η pfizer?


Εννοείται.
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#706140
dimviii έγραψε:καποιος που εχει ηδη ραντεβου,μπορει να το αλλαξει τελειως? δλδ εαν βρω πιο κοντινη ημερομηνια για jj η pfizer?
Έχεις δικαίωμα για 2 αλλαγές. Πατάς αλλαγή αν βρεις κάτι που σε βολεύει το αποθηκεύεις αλλιώς φεύγεις. Δεν πατάς ακύρωση σε καμία περίπτωση.

< >
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#706143 Αυτό που δεν έχει πει κανένα πετσωμένο κανάλι είναι ότι υπάρχουν κρυμμένα 100 τυχερά εμβόλια.
Όποιος το πετύχει κερδίζει extended προστασία απ' τον ιό για διπλάσια περίοδο.

Δώστε πόνο gamerz.
Άβαταρ μέλους
By Obelix
#706145
NiTse έγραψε:
Obelix έγραψε:Έκλεισε Εικόνα

< Note 9 >

Είσαι στην κατηγορία 45-50 και αυτό είναι το νωρίτερο που σου έβγαλε με Pfizer;;


46ρης είμαι.
Δεν έψαξα για άλλο κέντρο γιατί αυτό είναι δίπλα από το σπίτι μου.
Μπήκε η σύζυγος πρωί πρωί χτες έβγαλε μια εβδομάδα νωρίτερα αυτόματα για ΑΖ στο Παγκράτι και βάλαμε κατευθείαν για Ζωγράφου και για τους δύο μας της ίδιες ημερομηνίες.



< Note 9 >
Τελευταία επεξεργασία από Obelix και 02 Μάιος 2021, 21:53, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#706146


Αυτό εδώ το είπε κάποιο κανάλι;
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#706147 Εμένα δεν θα με πείραζε να ξεβολευτω σε λίγο πιο μακριά προκειμένου να κάμω πιο γρήγορα την δόση
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#706150
Giuseppe Busso έγραψε:Αυτό εδώ το είπε κάποιο κανάλι;

"Περισσότεροι από 140.000 πολίτες που ανήκουν στην ηλικιακή ομάδα 45 - 49 ετών έσπευσαν να κλείσουν μέσε σε λίγες ώρες το ραντεβού τους για να κάνουν το εμβόλιο κατά του κορονοϊού, ενώ τα συνολικά ραντεβού που είναι ήδη κλεισμένα να ξεπερνούν τα 260.000. Η πλατφόρμα για τον εμβολιασμό της συγκεκριμένης ηλικιακή ομάδας άνοιξε νωρίς το πρωί του Μεγάλου Σαββάτου για τους πολίτες που είναι εγγεγραμμένοι στην άυλη συνταγογράφηση ενώ γύρω στις 8:00 ήταν διαθέσιμη και για τους υπόλοιπους"
https://www.ethnos.gr/ellada/155759_emb ... a-ranteboy