Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...

Θα κάνετε το εμβόλιο?

66
63%
20
19%
3
3%
4
4%
6
6%
6
6%
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#707098 Τελικά για το group 40-45, σε άλλους βγάζει μόνο AZ (όπως είχαν πει και στην αρχή) και σε άλλους δίνει την δυνατότητα να επιλέξουν όποιο εμβόλιο θέλουν. :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#707100 Μάλλον προβληματίστηκαν μετά το θάνατο της κυρίας και άρχισαν να βάζουν νερό στο κρασί τους.
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#707106 Σε ποιες περιοχές; Γιατί όπου έχω βάλει δυτική Αττική, Πειραιά ή Βοιωτία, μόνο AZ βγάζει
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#707111
mousatos έγραψε:Μάλλον προβληματίστηκαν μετά το θάνατο της κυρίας και άρχισαν να βάζουν νερό στο κρασί τους.
Προφανώς όχι
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#707112 ίσως τότε τα συγκεκριμένα ραντεβού να αφορούν τον Ιούνιο που είπαν οτι θα δώσουν πρόσβαση σε όλα στους 40-44 .
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#707114
Dodger έγραψε:Σε ποιες περιοχές; Γιατί όπου έχω βάλει δυτική Αττική, Πειραιά ή Βοιωτία, μόνο AZ βγάζει

Δεν είναι με βάση την περιοχή, αλλά με βάση το ΑΜΚΑ μάλλον. Στην ίδια περιοχή στον άλλο θα βγάλει AZ, Pfizer και J&J και σε σένα θα βγάλει μόνο AZ! :thumbsdown:

Τα ραντεβού δεν αφορούν τον Ιούνιο. Όπως για παράδειγμα ο glf βρήκε Pfizer και J&J, έτσι και γνωστή μου έκλεισε Pfizer σε 10 μέρες από τώρα.
Τελευταία επεξεργασία από axel12p και 08 Μάιος 2021, 14:00, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#707117
mousatos έγραψε:με βάση ΑΜΚΑ ή ΚΟΜΜΑ ;

Καμιά σχέση. Την γνωρίζω πολύ καλά την κοπέλα και 1000% απλά μπήκε και της εμφάνισε Pfizer.

Απλά γράφεις στο ΑΜΚΑ: "ΚΟΥΛΗΣΚΟΥΛΗΣΚΟΥΛΗΣ"
και στο ΑΦΜ: "ΣΚΟΙΛ ΕΛΙΚΙΚΟΥ"
:lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#707512
mousatos έγραψε:Κρήτη: Με πνευμονική εμβολή 59χρονος έπειτα από εμβολιασμό με AstraZeneca

Αυτή την είδηση διάβασα επιστρέφοντας το πρωί από το πρώτο μου μπόλι με Άστρα Τσένεκα. Δεν είμαι 59 ακόμη, αλλά είμαι στην Κρήτη, χεχ, οπότε δίνει πόντους αμηχανίας. Ως τώρα all good.
Άβαταρ μέλους
By Stilskin
#707542 Ηράκλειο: Στο νοσοκομείο με θρόμβωση 35χρονος – Είχε εμβολιαστεί με AstraZeneca


https://www.in.gr/2021/05/10/greece/ira ... trazeneca/

< Note 9 Pro >
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#707552 Ω νασουγμσω γτχκτους θα μας πεθάνουν......
Απο αύριο θα πλακωσω τις διαλειμματικες οτι είναι να βγάλει το σύστημα να βγει μια ωρα αρχυτερα.


< >
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#707568 CNN GREECE: Εμβολιασμός: Διαθέσιμα σε 10 ημέρες όλα τα εμβόλια για την ομάδα 40-44 ετών - Ποιοι έχουν σειρά μετά.

https://www.cnn.gr/ellada/story/265294/ ... seira-meta