Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By stavrosg
#531529 2-3 μέρες εκτός κι αν είναι λήξη πολλών μαζί (δηλώσεις, φπα κλπ) οπότε κάνει μέχρι 5.
Αν πληρώσεις τρέχουσες οφειλές (όχι ρύθμιση) με κάρτα ενημερώνεται επιτόπου.
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#531530
stavrosg έγραψε:2-3 μέρες εκτός κι αν είναι λήξη πολλών μαζί (δηλώσεις, φπα κλπ) οπότε κάνει μέχρι 5.
Αν πληρώσεις τρέχουσες οφειλές (όχι ρύθμιση) με κάρτα ενημερώνεται επιτόπου.
Ναι, οφειλή εκτός ρύθμισης. Η κίνηση έγινε με ημερομηνία αξίας τη Δευτέρα 27. Πριν από λίγο δεν είχε φανεί κάτι. Λογικά θα πρέπει σήμερα αύριο να φανεί έτσι;
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#531531 Error: Your account is locked. Please notify the system administrator.

Σε λογαριασμό taxis που χρησιμοποιείται μόνο του Αγίου ΕΝΦΙΑ. Πώς τον ξεκλειδώνουμε τώρα;

< >
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#531537 Περιμένεις max μια μέρα και τον ξεκλειδώνουν μόνοι τους. Προφανώς περνάνε μέσα τα δεδομένα της λυπητερής , μου έχει συμβεί πέρσι.

εδιτ: και μένα δε με βάζει μέσα.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#531544 εχει φορτωθει το συστημα με τα ποσα του ενφια? δεν το βλεπω.
Άβαταρ μέλους
By pro
#531545 Αν πας στην εφαρμογη Ε9 λογικα θα δεις κανονικα εκκαθαριστικο. Σε καποιους δεν φαινεται το ποσο στις οφειλες εκτος ρυθμισης (ακομα).

Μαθαινω οτι στην Αθηνα επεσε λιγο ξυλο σε αρκετες "λαικες" περιοχες.
Άβαταρ μέλους
By stavrosg
#531562
sknipper έγραψε:
stavrosg έγραψε:2-3 μέρες εκτός κι αν είναι λήξη πολλών μαζί (δηλώσεις, φπα κλπ) οπότε κάνει μέχρι 5.
Αν πληρώσεις τρέχουσες οφειλές (όχι ρύθμιση) με κάρτα ενημερώνεται επιτόπου.
Ναι, οφειλή εκτός ρύθμισης. Η κίνηση έγινε με ημερομηνία αξίας τη Δευτέρα 27. Πριν από λίγο δεν είχε φανεί κάτι. Λογικά θα πρέπει σήμερα αύριο να φανεί έτσι;


Ναι, κάτι τέτοιο.
mousatos έγραψε:Περιμένεις max μια μέρα και τον ξεκλειδώνουν μόνοι τους. Προφανώς περνάνε μέσα τα δεδομένα της λυπητερής , μου έχει συμβεί πέρσι.

εδιτ: και μένα δε με βάζει μέσα.


Όταν υπερφορτώνεται το κάνει καμια φορά, περιμένετε λίγο και ξαναπροσπαθήσετε...

QsisVTS έγραψε:εμένα ευτυχώς μου βγήκε το ίδιο

Κι εμένα :yahoo: