Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#221001 Υπαρχει καποια ρύθμιση να μην μπορουν ΚΑΘΟΛΟΥ να με προσθετουν σε τσεκ ιν? (Εκτος της αναθεώρησης χρονολογιου.)

.
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#221114
Dodger έγραψε:Να το κλείσεις :iconcool:

Εχω αρχισει πλεον να το σκεφτομαι σοβαρα. Πιο παλιά το κρατουσα γιατι ηταν αρκετα χρησιμο για πληροφοριες στη σχολη. Τωρα ομως που τελειωσε και αυτο, διαπιστώνω οτι του δινω πολλη σημασία και εν τελει μαλλον κανω περισσοτερο κακο στο εαυτο μου, παρα καλο.

.
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#221171
Geo f1 έγραψε:Δε θα αντεξεις... :s_biggrin


Όταν έκανα fb 3 φορές, μου έχουν πει δε θα αντέξεις θα κολλήσεις. 3 φορές έκανα f b είπα ένα γεια σε 3 4 άτομα που τα έβρισκα εκεί κ το έκλεισα οριστικά.

Συνήθως κάνω fb 1 φορά το χρόνο για κανα διήμερο τριήμερο
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#221172 χαχαχα οντως αλλα εσυ εισαι περιπτωση!!! :s_tongue

Ο Φοκουςμαν ειναι νενανιας με πολλα πιπινια φιλες φανταζομαι..!!!
Και γω παντως το εχω πιο πολυ για κανα συμμαθητη και φ1 σεννα groups.
Για αυτο αν τακτα χρονικα διαστηματα,σβηνω <φιλους>!
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#274565
Προθεσμία αύριο!!! Όλα όσα έχεις ενήμερωσει γίνονται δημόσια από αύριο. Ακόμα και τα μηνύματα που έχουν διαγραφεί ή τις φωτογραφίες δεν επιτρέπεται. Δεν κοστίζει τίποτα για μια απλή αντιγραφή και επικόλληση, καλύτερα ασφαλής παρά λυπημένος. Το κανάλι 13 μίλησε για την αλλαγή στην πολιτική απορρήτου του Facebook. Δεν δίνω το facebook ή οποιαδήποτε πρόσωπα που συνδέονται με το facebook έχουν την άδεια να χρησιμοποιήσει τις φωτογραφίες μου, πληροφορίες, μηνύματα ή δημοσιεύσεις, τόσο στο παρελθόν όσο και το μέλλον. Με τη δήλωση αυτή, δίνω ειδοποίηση στο Facebook απαγορεύεται αυστηρά να αποκαλύψει, αντιγράψει, διανείμει ή σε οποιαδήποτε άλλη ενέργεια εναντίον μου με βάση αυτό το προφίλ ή / και το περιεχόμενό του. Το περιεχόμενο αυτού του προφίλ είναι ιδιωτικό και εμπιστευτικές πληροφορίες. Η παραβίαση της ιδιωτικής ζωής τιμωρείται από το νόμο (ucc 1-308-1 1 308-103 και το καταστατικό της Ρώμης). Σημείωση: το facebook είναι πλέον μια δημόσια οντότητα. Όλοι οι βουλευτές πρέπει να ποστάρεις ένα σημείωμα όπως αυτό. Αν προτιμάτε, μπορείτε να αντιγράψετε και να επικολλήσετε αυτήν την έκδοση. Αν δεν δημοσιεύει μια δήλωση, τουλάχιστον μία φορά, θα είναι από άποψη τακτικής που επιτρέπει τη χρήση τις φωτογραφίες σου, καθώς και οι πληροφορίες που περιέχονται στα προφίλ ενημερώσεις κατάστασης. Δεν συμμερίζονται. Αντιγραφή και επικόλληση να είναι στην ασφαλή μεριά


Τσουρεκια με τα παπαρια!!!
Άβαταρ μέλους
By xenos
#274608 Χχχμμμ...
Εικόνα

<