Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#20315

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Παίζει να είναι η πρώτη φορά που δεν πατάω skip ad και βλέπω ολόκληρο pre roll...
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#52680 Είμαι σε μια ομάδα στο fb όπου παρόλο έχω απενεργοποιήσει τις ειδοποιήσεις και παρόλο που όταν εμφανίζεται ένα ποστ της πατάω ''δε θέλω να το βλέπω'' και έπειτα ΄'να βλέπω λιγότερα από τη συγκεκριμένη ομάδα'' συνεχίζω να βλέπω ποστς τα οποία γίνονται βέβαια από χρήστες προς την ομάδα και μου τα εμφανίζει φάτσα φόρα και δυστυχώς δεν μπορεί να μπει σε κάποια κατηγορία. Πως θα μπορέσω να μην βλέπω τις ενημερώσεις της;
Άβαταρ μέλους
By IKE
#52698 Αν θες βάλε εδώ το username και το password που έχεις στο facebook, ώστε να μπει καποιος που γνωρίζει και να το φτιάξει.
Άβαταρ μέλους
ByF&G
#55579 Με εβαλε καποιος στο fb και καλα και τωρα εχω αιτημα φιλιας απο τη Paola!
Επικινδυνο το facebook!!! Ακομα και για καποιον που ξερει να κρατα τα σαλια του και την ψυχραιμια του. Κατι παιδακια ανηλικα που ακουω κατα καιρους στη γειτονια οτι μπαινουν στο fb πως αντιδρουν σε προκλ
ησεις?
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#55587
Άβαταρ μέλους
ByF&G
#55598 Ναι οκ. Ποτε δεν ψαρωνω . Ποιος μου λεει οτι δεν ειναι fake? Αν και νεος στο fb αυτα που βαζουν και λενε μερικοι και μερικες ειναι προκληση.Οσο για τα ανηλικα που ανεφερα δε θελω να το σκεφτομαι. Ξαναλεω. Ακουω ανα καιρους απο μικρα παιδια της γειτονιας οτι μπαινουν στο fb. Απο κει και περα τα παντα ειναι προκληση.
Άβαταρ μέλους
ByF&G
#55603 Απο αυτα που βλεπω εγω και οχι την Paola δηλ λιγουρια αντρες και προκλητικες γυναικες με υπονοουμενα σε διαφορες ομαδες σιγουρα μπαινουν σε αλλο κοσμο σκεψης. Πιο ζορικο!!