Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#7231 Το αποφάσισα και το πήρα. Όσο το βλέπω τόσο πιο πολύ μ' αρέσει. Πήρα και 2-3 πολύ θετικές γνώμες, κυρίως γυναικείες, ως προς το αισθητικό κομμάτι και το πήρα. Του ρύθμισα και την ώρα αν και λέει ρητά ότι 8μμ-4πμ δεν κάνει αλλά τέσπα, είμαι μπέμπης ανυπόμονος με αυτά.

Ακόμα το νιώθω τελείως ξένο στο χέρι μου βέβαια αλλά σίγουρα μου αρέσει πολύ περισσότερο σε σχέση με το sub. Ο τυπάς τελικά εξελίχθηκε σε λύρα εκατό, όχι ότι έπαιζε αμφιβολία καθώς είναι οικογενειακός φίλος δεκαετιών. Όποιος ενδιαφέρεται μου λέει να τον φέρω σε επικοινωνία, έχει πολλά καλά κομμάτια για όλα τα γούστα.

ΥΓ: αριστερό δεν παίζει με την καμία. Φοράω ρολόι στο δεξί από τότε στο δημοτικό που μου έπαιρνε η γιαγιά μου δώρο κάθε χρόνο ένα G-Shock όταν ξεκίναγε η σχολική χρονιά.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#7241 :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By Govus
#7259 Ελλείψει χρημάτων για αλλαγή μπαταρίας, service κλπ. στο Seiko, πήρα την Παρασκευή ένα Casio W-800H με ένα 20ρικο από την Ερμού... Αντέχει στα 100 μέτρα, η μπαταρία του κρατάει περισσότερο από το ίδιο το ρολόι κλπ., οπότε προς το παρόν την κάνει τη δουλειά...

Εικόνα

(Δεν τρολλάρω, δεν σας δουλεύω, δεν γνωρίζω αν νικάω ΙΚΕ στην τσιγγουνιά :s_biggrin ...)
Άβαταρ μέλους
By mirage
#7261
EDDIE_147 έγραψε:Image
Image



:inlove: :inlove:

Πω πω ζημιάαααααααααα :inlove:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#7275
mirage έγραψε:
EDDIE_147 έγραψε:Image



:inlove: :inlove:

Πω πω ζημιάαααααααααα :inlove:
:inlove: :inlove:

Με βάζετε σε δίλημμα τώρα, αυτό ή το

Image

Μισό να ελέγξω τις τσέπες μου για κανένα ψιλό. :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#7277 Πολύ πιο ωραίο το κεραμικό απ' το άλλο με το μπρασελέ.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#7279 Δεν έχει μείνει σέντσι.... :s_mad
Άβαταρ μέλους
By GTS
#7289
Deleted User 1 έγραψε:Πολύ πιο ωραίο το κεραμικό απ' το άλλο με το μπρασελέ.

To κεραμικο σπαει ευκολα και νομιζω εχει πλαστικο τζαμι (?)

Φαινεται εντυπωσιακο όμως...
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#7294
Deleted User 1 έγραψε:ΥΓ: αριστερό δεν παίζει με την καμία. Φοράω ρολόι στο δεξί από τότε στο δημοτικό που μου έπαιρνε η γιαγιά μου δώρο κάθε χρόνο ένα G-Shock όταν ξεκίναγε η σχολική χρονιά.

Αριστερόχειρας είσαι; :s_dunno
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#7300 Δεξιόχειρ.
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#7308
Deleted User 1 έγραψε:Δεξιόχειρ.

Στο αριστερό γρήγορα το ρολόι. Χωρίς πολλά πολλά. :rtfm:
Case closed. :s_crazy
Άβαταρ μέλους
By g8777
#7314
Bayern7 έγραψε:
Deleted User 1 έγραψε:Δεξιόχειρ.

Στο αριστερό γρήγορα το ρολόι. Χωρίς πολλά πολλά. :rtfm:
Case closed. :s_crazy


Image