Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#583674 σε σκέτο ορυκτό πάντως έχω κάνει τα σημάδια μου :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By touring the m3 1.6
#583877 Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Όποιος ενδιαφέρεται για αγορά pm...
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#584644 Δίπλα στο samurai orange monster προστέθηκε πλέον και το samurai save the ocean Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#584645 Πωλείται σε άριστη κατάσταση και τιμή χώμα. Όποιος θέλει πμ Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#585720 ρε γαμώτο πάλι μου έκανε φωτοαλλεργία ή κάτι τέτοιο το ατσάλι, είχε να με πιάσει πολλά χρόνια :rant:

βέβαια συνήθως τέλος ιουνίου φεύγει
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#585739
bujinkan έγραψε:Πωλείται σε άριστη κατάσταση και τιμή χώμα. Όποιος θέλει πμ Εικόνα



Παρα πολύ όμορφο ρολόι
Καλή πώληση :metalo:
Άβαταρ μέλους
By corsair
#586944 Ενα ωραιο αρθρακι γυρω απο τις ρεπλικες... και με ενα ωραιο βιντεακι.
https://gizmodo.com/modern-manufacturin ... 1835267932

Αν μη τι αλλο, τετοιου επιπεδου ρεπλικα εχει την δικη της αξια.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#587022 καμία αξία δεν έχει καμία ρέπλικα, είναι τουλάχιστον γελοίο να δώσεις σημαντικό μάλιστα ποσό για να έχεις κάτι ψεύτικο επάνω σου, για ποιο λόγο; για να λες ότι έχεις ρόλεξ;

ποιος βουλευτής έλεγε ότι φορούσε μούφα ρόλεξ; :lol: (που δε νομίζω βέβαια.. )
Άβαταρ μέλους
By alexm
#587147
QsisVTS έγραψε:καμία αξία δεν έχει καμία ρέπλικα, είναι τουλάχιστον γελοίο να δώσεις σημαντικό μάλιστα ποσό για να έχεις κάτι ψεύτικο επάνω σου, για ποιο λόγο; για να λες ότι έχεις ρόλεξ;

ποιος βουλευτής έλεγε ότι φορούσε μούφα ρόλεξ; (που δε νομίζω βέβαια.. )
Γιατί πολύ απλά θες να δείχνεις οικονομικά ευρωστος. Αλλιώς γιατί όλοι αγοράζουν ρολεξ; Έχεις δει τελευταία τι γίνεται με τις τιμές πχ των gmt? Από τιμή καταλόγου 7900 πάει μεταχειρισμένο στα 13000.

Οσο για τον βουλευτή νομίζω ο σύντροφος Κουτσουμπιεφ φορούσε χρυσό datejust που είπε ότι ήταν μουφα

.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#587153 τι να σου πω, με χιλιάρικο υπάρχουν πολύ καλά πράγματα να αγοράσεις, ειλικρινά δε μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιος παίρνει μούφα
Άβαταρ μέλους
By alexm
#587155
QsisVTS έγραψε:τι να σου πω, με χιλιάρικο υπάρχουν πολύ καλά πράγματα να αγοράσεις, ειλικρινά δε μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιος παίρνει μούφα
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Προσωπικά θεωρώ ότι τα longines και τα Hamilton είναι πολύ καλά αλλά δεν έχουν την κορώνα. Και αυτό ξέρει ο μέσος μπαστουνοβλαχος

.
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#587158 Συμφωνώ και εγώ για τις ρεπλικες. Αν δεν μπορείς προσωπικά να αποκτήσεις ένα καλό ρολόι, πάρε κάτι μέχρι εκεί που φτάνει η τσέπη σου
Apropos... Δεν ξέρω γιατί αλλά όσοι βλέπουν το seiko μου πριν δουν ότι είναι seiko το περνάνε για ρολεξ
Εντωμεταξύ προσωπικά τα απεχθάνομαι τα ρολεξ χαχαχαχα Εικόνα