Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By elteo
#578162 Πριν προλάβει να σου πάρει το δώρο πίσω ο αφεντικός σου. Well played. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#578163
g8777 έγραψε:
Δεν αντισταθηκα.
:oops:

Τιμη σκανδαλο :lipsealed:


καμια χαρη σου κανανε με ατοκες?
Άβαταρ μέλους
By g8777
#578166 Οχι δυστυχως :(


















































Εχεις καμια ακρη; :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#578209
g8777 έγραψε:Αγορασες;

Με γειες. :)


Εχυαριστώ, αλλά δεν. Παραείναι γκουμούτσα για το χέρι μου (κοντά 47mm), ακόμα και να το ήθελα. Αυτό που εντόπισα στο γνωστό μου μαγαζί είναι το SSG001P1

Εικόνα

σε τιμή κάτι παραπάνω από δελεαστική (κάτω από το μισό του RRP, φτηνότερα κι από τα μεταχειρισμένα στο eΜπέη :lipsealed: ) αλλά δεν προχώρησα γιατί ΙΜΟ στα radio controlled η Citizen έχει πιο ωραία σχέδια, και γιατί μαζεύω λεφτά για Μεξικό το καλοκαίρι. :s_sad

Καλοφόρετο το Samurai πάντως, πολύ κιμπάρικο (ειδικά σε μπλε Lagoon ή Save the ocean). :metalo:

drdino έγραψε:Σα δε ντρέπεσαι γιορτάρες μέρες

Για την Ανάσταση το θέλει, για να πάει έγκαιρα στην εκκλησία. :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By Red Garland
#578210
Zorz έγραψε:Αυτό που εντόπισα στο γνωστό μου μαγαζί είναι το SSG001P1

Αυτά έχουν γούστο αλλά τελικά έχουν πολύ "θόρυβο" πάνω τους για everyday χρήση. :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By corsair
#578926
drdino έγραψε:https://www.ablogtowatch.com/grand-seiko-sport-spring-drive-chronograph-gmt-sbgc231-watch/

:inlove:


κιτς, κακογουστια, κλπ
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#583605 New Sumner watch!!!!!
Seiko samurai save the ocean limited Edition ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
Τελευταία επεξεργασία από bujinkan και 21 Μάιος 2019, 16:15, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By g8777
#583624 :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#583661 στη σεικο από ποια τιμή και πάνω δεν έχεις hardlex?
Άβαταρ μέλους
By g8777
#583663 Αναλογως την σειρα (presage βρισκεις απο 600 και πανω, Prospex ανεβαινεις και αλλο).

Υπολογιζε κανα 700 αρι.
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#583665
QsisVTS έγραψε:στη σεικο από ποια τιμή και πάνω δεν έχεις hardlex?
Κάποτε με πείραζε που έχει hardlex και όχι ζαφείρι. 3 seiko έχω και πίστεψε με δεν παθαίνει τίποτα το τζάμι όπως και να το μετά χειριστείς
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#583672 Το μπεζελ είναι το θέμα που γδερνεται. Στο τζάμι δεν έχω καταφέρει να κάνω ζημια :lol: