Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#556993
rx8_drifter έγραψε:Εικόνα

Seikαρα, Seikαρα γαμω τον τσε γκεβαρα :adminpower:

πολύ ωραίο, τι διάμετρο είναι;
Άβαταρ μέλους
By g8777
#556994
G8777shock με μεταλλικό σασί και μπρασελέ


Εικόνα

Πάμε πάλι από την αρχή.

G shock με τί λουράκι;;; :roll:
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#556999 44αρι Κιουση.

Έπαιζε ένα promotion στα duty free στο Tel Aviv και συνάντησα τον αϊ Βασίλη νωρίς φετος :lol:

Βασικά έπαθε ζημιά το κινετικ μου στο κουρδιστηρι, το χε χαλάσει ο πατέρας μου παλιότερα και όπως πήγα να αλλάξω ώρα κάτι |λογοκρισία| εγινε :(
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#557000 πολύ όμορφο, αλλά γκουμούτσι το είδα μεγάλο στο χέρι σου αλλά ήθελα να δω αν ήταν το χέρι ή το ρολόι

όπως και να χει με γεια είναι πολύ όμορφο :thumbsup: δεν είχα μπανίσει αυτό το συνδυασμό χρωματων
Άβαταρ μέλους
By elteo
#557004 Όντως πολύ όμορφο. :inlove: Τιμουλα, μοντέλο; Μήπως έρθει και εμας ο Αη Βασίλης :shifty:
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#557005 Δες λίγο εδώ, δεν είναι μεγαλο

Εικόνα

Ήταν καλλιτεχνική η πρωτη :lol:

Έλτεε εδώ

https://www.ebay.com/itm/Auth-SEIKO-PRO ... SwRRVbvcNw

Στο αεροδρόμιο έπαιξε στα 250 με την ισοτιμία :lipsealed:
Τελευταία επεξεργασία από rx8_drifter και 21 Δεκ 2018, 14:39, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#557006 ναι τώρα πιο καλά, έχεις και μεγάλο καρπό το υποστηρίζεις
Άβαταρ μέλους
By elteo
#557010 Αυτοματιλα. Μερσι

44 είναι όλο το ρολόι ή μόνο το τζάμι?
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#557013 μια χαρά είναι η αυτοματίλα

αρκεί να μην μπει νερό, το κοπανήσεις πουθενά, μαγνητιστεί, αλλάξεις την ημερομηνία στις επικίνδυνες ώρες, σου πέσει κάτω κτλ κτλ

κατά τα άλλα μια χαρά

εμένα πάντως ο ρολογά μου έχει κάνει μαγική δουλειά, χάνω 7" μετά από 40 περίπου μέρες, τύφλα να χουν τα ρόλεξ
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#557028
QsisVTS έγραψε:μια χαρά είναι η αυτοματίλα

αρκεί να μην μπει νερό, το κοπανήσεις πουθενά, μαγνητιστεί, αλλάξεις την ημερομηνία στις επικίνδυνες ώρες, σου πέσει κάτω κτλ κτλ


ISO certified καταδυτικό είναι το συγκεκριμένο του Τρίφτη, είναι φτιαγμένο για να τρώει ξύλο.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#557031 Θα το μπερδεψε με τιποτα Ελβετικα ο Κιουσης.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#557032 ναι είναι σαφώς πιο ανθεκτικά, αλλά και πάλι με μια καλή πτώση κλαίς, ή αν τα πάρεις μαζί σου σε συγκεκριμένα σπορ ή συγκεκριμένες δουλειές

ή αν ξεχάσεις να βιδώσεις κορώνα, ή αν περάσουν μερικά χρόνια και δεν ελέγχεις στεγανότητα

για σκληρή χρήση τίποτα δεν νικάει ένα gshock, η αν θες αναλογικό κάνα quartz με αυτόματα δεεν
Άβαταρ μέλους
By g8777
#557035 Συνεχιζεις να τα συγχεεις με τιποτα Ελβετικα. :lol:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#557036 τα ελβετικά είναι σίγουρα πιο εύθραυστα, αλλά έχουν άλλα χαρίσματα

άμα φάει κάνα πλακάκι πάντως ο,τι αυτόματο κι αν έχεις φιλάκια
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#557037
QsisVTS έγραψε:μια χαρά είναι η αυτοματίλα

αρκεί να μην μπει νερό, το κοπανήσεις πουθενά, μαγνητιστεί, αλλάξεις την ημερομηνία στις επικίνδυνες ώρες, σου πέσει κάτω κτλ κτλ

κατά τα άλλα μια χαρά

εμένα πάντως ο ρολογά μου έχει κάνει μαγική δουλειά, χάνω 7" μετά από 40 περίπου μέρες, τύφλα να χουν τα ρόλεξ


κορυφή ο ρολογάς σου :metalo: :metalo: