Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#545084
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#545491 Καταφερε πλεον να κανει το Submariner να ειναι παλιομοδιτικο, σε ολα τα επιπεδα...Και με πιο ρεαλιστικη τιμη...
Το Seamaster300 στα καλυτερα του.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#547254 Το Hamilton του πατέρα μου είχε μια καλή πτώση. Όπως το είδα στράβωσε το σασί του μηχανισμού κίνησης.
Έχουμε κανένα σοβαρό σέρβις που θα μπορούμε να συνεννοηθούμε και δεν θα μας αλλάξει όλο το ρολόι χωρίς λόγο και αιτία?
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#547368 θα σου στείλω πμ άμα πάω σπίτι γιατί είμαι λίγο σε αφασία τώρα
Άβαταρ μέλους
By Red Garland
#550490
:lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#550518 Πολύ ωραίος ο τύπος, πάντα μου φαίνεται πάρα πολύ αξιοπερίεργο να μπορεί κάποιος να κάνεις τέτοιου επίπεδο λεπτοδουλεια
Άβαταρ μέλους
By drdino
#550535 Εικόνα

Φίλου... Τρομερό από κοντά, αυτό που λένε αποπνέει πχιότητα. Μ'αρέσει και το πρώτο Eichi, αλλά κι η απλότητα του II είναι φοβερή.

Σε Grand Seiko μπαίνουμε;
Άβαταρ μέλους
By g8777
#550543 Χεζει η αρκουδα στο δασος;


:metalo: :metalo: :metalo: :metalo:
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#550557 Αυτό το τοπικό πάντα το θαυμάζω. Μερικών τα χέρια φοράνε αριστουργηματα!

Πρόσφατα ανακάλυψα ότι δυσκολεύομαι να μεταφέρω σε χαρτί την ώρα βλέποντας αναλογικό καντράν δηλαδή το "δώδεκα παρά τέταρτο" να το γράψω "11:45" οπότε ξαναγυρισα στα ηλεκτρονικά των παιδικών χρόνων.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#550572 Θα μπορούσες να έχεις ένα ρολόι λέει τα λεπτά εξωτερικά καθως επίσης και 24ωρη ώρα στη μέση
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#556983 Μεγειά τον σαμουράι :thumbsup:


Εικόνα

Επετειακό G8777shock με μεταλλικό σασί και μπρασελέ, tough solar και atomic. Το καλύτερο είναι ότι από κοντά δεν δείχνει τόσο γκουμούτσα όσο στις φωτογραφίες.