Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#339222
gianik έγραψε:Μακαρι ρε συ , οχι κ να δωσω 52€ για λουρι , υμαρτον...

το εχω γραψει και πιο παλιά, κι εγώ τισσοτ έχω με δερματινο λουρακι http://cdn.watchshop.com/profiler/thumb ... 944826.jpg
όταν χάλασε πήγα του βαλα μπρασελε αυθεντικο και εγινε ετσι http://i218.photobucket.com/albums/cc21 ... g~original
και ησυχασα.
Τελευταία επεξεργασία από Bayern7 και 16 Δεκ 2016, 01:07, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#339225 Καλό το Seiko αλλά ήθελα και ένα πρόχειρο με ευκρινές καντράν για να μπορώ να βλέπω την ώρα χωρίς γυαλιά και με φωτισμό για το βράδυ.

Κατέληξα σ’ αυτό το Timex Marathon. Μεγάλα και ευδιάκριτα ψηφία, αν και το indiglo το περίμενα πιό φωτεινό.

Εικόνα

Δεν έχει σχέση με αυτά που ποστάρετε εδώ, αφού δεν χρειάστηκε να δώσω νεφρό για να το αγοράσω... :oops:
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#339232 Μη γράφεις τέτοια ρε Scotch. Μπορεί να παρεξηγηθούν οι φίλοι μας δικυκλιστές. :lol:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By mirage
#339233
Pitt έγραψε:Καλό το Seiko αλλά ήθελα και ένα πρόχειρο με ευκρινές καντράν για να μπορώ να βλέπω την ώρα χωρίς γυαλιά και με φωτισμό για το βράδυ.

Κατέληξα σ’ αυτό το Timex Marathon. Μεγάλα και ευδιάκριτα ψηφία, αν και το indiglo το περίμενα πιό φωτεινό.

Εικόνα

Δεν έχει σχέση με αυτά που ποστάρετε εδώ, αφού δεν χρειάστηκε να δώσω νεφρό για να το αγοράσω... :oops:

Σε παρακαλώ. Εχω το ιδιο σε μπλε και το εχω ποσταρει. Είναι το λεγομενο εργοταξιακο μου.

< >
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#339240 Ωραίο είναι και σε μπλέ.

Εικόνα

Η οθόνη γρατζουνιέται εύκολα; Η μπαταρία αντέχει;

Edit: Τώρα πρόσεξα την σύμπτωση! :lol:
Στις δύο φωτογραφίες φαίνεται τα ρολόγια να δείχνουν την ίδια ημέρα του μήνα, την ίδια μέρα της βδομάδας και την ίδια ώρα. Στα λεπτά διαφέρουν...
Άβαταρ μέλους
By mirage
#339267 Η οθονη γρατζουνιεται πανευκολα. Μπαταρια λογικα αντεχει. 2.5 χρόνια το εχω το δικο μου.

< >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#339496 Πανεμορφο. :inlove: :inlove: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#339512 Βασικά μόνο για βιντεοκλιπ με νέγρους κάνει, ραπ rnb κλπ ανάλογα.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#339523
g8777 έγραψε:Πανεμορφο. :inlove: :inlove: :inlove:


:lol: :lol: :lol: