Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#458102
Από αυτούς που συμμετέχουν στο gumball 3000, έχουν σπίτι στο Μονακό, ρεγκάτες Ρολεξ, καλοκαίρι Μύκονο στις ξαπλώστρες του χιλιάρικου τη μέρα, χειμώνα Κουρσεβέλ στο καλό, φιλανθρωπικές εκδηλώσεις και άλλα τέτοια.


Ετσι. Στα ουλα. Τους ξεφτυλισες. :s_yes Ποιος Μπουνιουελ, ποιος Αγγελος Εξολοθρευτης και ποιος Χανεκε Χαπι Εντ.

Σκνιππερ εισαι γιγαντας, εισαι Βελτσος χωρις το LSD, εισαι Λιαντινης χωρις τον Ταυγετο.


:s_howdy :s_howdy :s_howdy :s_howdy



















































Cabala δεν θα γινεις ποτε ομως. :s_roses
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#458107 Παρέβλεψα να αναφέρω οτι η λίστα είχε και SSC141P2 στις 68 λίρες

Εικόνα

που δεν μ'άρεσε καθόλου αισθητικά και το πιο μαζεμένο και διακριτικό SKA267P1 (£59)

Εικόνα

Μου φαίνεται θα τα πάρω όλα, για να τα μοιράζω σαν σεΐχης. :inlove:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#458110 Ζορζ το τελευταιο με άλλο μπρασελέ θα μαμει.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#458117 Zorz τελειωνε, ειναι εντεκα η ωρα και ακομα δεν εχω παραλαβει. :rant: :rant: :rant: :rant:
ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#458287 Μαύρο περτικαλι :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#458411
Cosmonaut21 έγραψε: :hmmm:


Εικόνα

Allons enfants de la Patrie,
Le jour de gloire est arrivé!

:iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#459118 Εικόνα
:s_roses

Πρέπει να πάω πίσω τώρα, για να μου ρυθμίσουν το μπρασελέ (δεν προλάβαινα) και να μου δώσουν το σωστό βιβλιαράκι αυτή τη φορά, οπότε για την ώρα κάθεται στο κουτί του. Ωραίο είναι όμως. :eat:
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#459125 Αν το πήρες και στη τιμή που είχες πει, γαμάει...
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#459139
Zorz έγραψε:Εικόνα
:s_roses

Πρέπει να πάω πίσω τώρα, για να μου ρυθμίσουν το μπρασελέ (δεν προλάβαινα) και να μου δώσουν το σωστό βιβλιαράκι αυτή τη φορά, οπότε για την ώρα κάθεται στο κουτί του. Ωραίο είναι όμως. :eat:


Φοβερό. Το είχα βάλει στο μάτι ένα φεγγάρι, δεν ξέρω γιατί δεν το πήρα τελικά.
Καλοφόρετο πάντως. Like... :inlove:
Άβαταρ μέλους
By pro
#459145
sknipper έγραψε:
Βασικά λέει μόνο αυτοί οι δύο και η Ρόλεξ έχουν δικούς τους μηχανισμούς, οι περισσότεροι άλλοι αγοράζουν ετοιματζίδικους ΕΤΑ κλπ. Τον ρώτησα για Ομεγκα, Ταγκ, Πανεραι, ΩντεμαρΠιγκετ, Λονζιν κλπ ακόμα και για ΡιχάρδοΜίλλε και γέλαγε υποτιμητικά. Άλλος κόσμος.



Βασικά λέει παπαριές καμαρωτές. Kαι η McLaren κάτι ετοιματζίδικες Honda και κάτι Mercedes είχε παλιότερα.
Γαμημένη ματαιοδοξία.
Άβαταρ μέλους
By xenos
#459147 Πολύ ωραίο, με γεια. :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#459148 Καλοφόρετο Zorz! Ωραίο!
Άβαταρ μέλους
By elteo
#459178
Giuseppe Busso έγραψε:
Zorz έγραψε:Εικόνα
:s_roses

Πρέπει να πάω πίσω τώρα, για να μου ρυθμίσουν το μπρασελέ (δεν προλάβαινα) και να μου δώσουν το σωστό βιβλιαράκι αυτή τη φορά, οπότε για την ώρα κάθεται στο κουτί του. Ωραίο είναι όμως. :eat:


Φοβερό. Το είχα βάλει στο μάτι ένα φεγγάρι, δεν ξέρω γιατί δεν το πήρα τελικά.
Καλοφόρετο πάντως. Like... :inlove:


Όντως γαμάτο. :inlove: