Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#7043 Τα μηχανικά ρολόγια καταπονούνται περισσότερο όταν φοριούνται στο χέρι που χρησιμοποιείται περισσότερο.
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#7060
g8777 έγραψε:Θα χε πλακα να το φορεσεις στο δεξι.. :s_mad :s_mad :s_mad
Ρολοι στο δεξι=προσπεραση απο δεξια.

:shifty:


Να τον ακούτε αυτόνανε. :rtfm:

Στεφάν μήπως είσαι απο αυτούς που γράφουν (: αντί για : ) ;;; :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By JpoL
#7132
Deleted User 1 έγραψε:Ρολόι ΜΟΝΟ στο δεξί! :rtfm:



Mon Dieu, γεμίσαμε ΜΠΡΑΧΑΜΙ. I'm out
Άβαταρ μέλους
By IKE
#7144 Για τα time2u τι γνώμη έχετε? Έχω ενα εδώ και κανα μήνα, μπορώ να πω είμαι απόλυτα ευχαριστημένος, πιστεύω αξίζει τα λεφτά του.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#7166 IKE τι χρωμα πήρες;
Καισαρης; Βηχος; Βεροπουλος;
Άβαταρ μέλους
By IKE
#7170 Εικόνα

Από ΑΒ Βασιλόπουλο.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#7173 Image
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#7177
IKE έγραψε:Για τα time2u τι γνώμη έχετε? Έχω ενα εδώ και κανα μήνα, μπορώ να πω είμαι απόλυτα ευχαριστημένος, πιστεύω αξίζει τα λεφτά του.


IKE έγραψε:Από ΑΒ Βασιλόπουλο.


Έτοιμος είμαι να ποστάρω καμμια Corolla στα σπάνια πουλια... :shifty: :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By g8777
#7178 Τιμιο.Μην το πλησιαζεις πιο κοντα απο 1 m σε νερο και θα γινει αθανατο.
Αριστερο χερι ετσι;
Άβαταρ μέλους
By JpoL
#7183
saxon_747 έγραψε:
IKE έγραψε:Για τα time2u τι γνώμη έχετε? Έχω ενα εδώ και κανα μήνα, μπορώ να πω είμαι απόλυτα ευχαριστημένος, πιστεύω αξίζει τα λεφτά του.


IKE έγραψε:Από ΑΒ Βασιλόπουλο.


Έτοιμος είμαι να ποστάρω καμμια Corolla στα σπάνια πουλια... :shifty: :s_biggrin


Το thread είναι για ρολόγια γενικώς. Αλλά και ειδικώς αν το δούμε απο το class που ΤΡΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΠΑΝΤΖΑΓΚΙΑ του θρεντζ το time2u του αγαπητού ΙΚΕ είναι άξιο θέμα ποστερing :inlove:


ΥΓ. Αγαπητέ ΙΚΕ θεωρώ ότι είστε στο σωστό δρόμο. Προσοχή στις αδέσποτες ΡΑΚΕΤΕΣ
Άβαταρ μέλους
By IKE
#7190 To time2u είναι ρολόι, και συν τοις άλλοις, δεν το έβαλα έτσι, το φοράω και μάλιστα έχω αποσπάσει πολύ κολακευτικά σχόλια. Παρακαλώ να λείπουν οι ειρωνίες. Να συμπληρώσω ότι είναι και UNISEX.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#7206 Δεν ειρωνευομαι. Μιλαω ειλικρινα οτι αν το ρολοι το προσεξεις απο υγρασια θα το κρατησεις πολυ καιρο.Ενταξει για το αριστερο χερι απλα ειναι κολλημα δικο μου να βλεπω το ρολοι εκει.
Το οτι ειναι ΓΙΟΥΝΙΣΕΞ τι ακριβως σου προσφερει?
Άβαταρ μέλους
By bill33
#7207
IKE έγραψε:To time2u είναι ρολόι, και συν τοις άλλοις, δεν το έβαλα έτσι, το φοράω και μάλιστα έχω αποσπάσει πολύ κολακευτικά σχόλια. Παρακαλώ να λείπουν οι ειρωνίες. Να συμπληρώσω ότι είναι και UNISEX.

Καλύτερο απο εκείνο που δίνει το pretty bra; :s_no
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#7208 Στέφανε, εγώ φίλε τη γνώμη μου σου την είπα. Δεν έχει να σε φοβίζει κάτι ως προς το quality του συγκεκριμένου ρολογιού.
Είναι κλασική ελβετορολογάρα που την δίνεις προίκα στο παιδί σου, τρόπος του λέγειν.
Το μόνο που μένει, το οποίο είναι το άλφα και το ωμέγα στο θέμα του ρολογιού, είναι να αρέσει σε εσένα. Εσύ θα το φοράς, εσύ θα το συνδυάζεις. Και ήμαρτον, βάλε το στο αριστερό χέρι ρε :rtfm: