Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By alexm
#487174
Cosmonaut21 έγραψε:
red_monster έγραψε:Εικόνα

Με την ίδια άνεση που φοριέται στο ψαροντούφεκο, φοριέται και στο γραφείο :inlove:

:thumbsup:
Τι μηχανισμό φοράει;


Quartz ειναι


< >
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#487175
Cosmonaut21 έγραψε:
red_monster έγραψε:Εικόνα

Με την ίδια άνεση που φοριέται στο ψαροντούφεκο, φοριέται και στο γραφείο :inlove:

:thumbsup:
Τι μηχανισμό φοράει;


Είναι το 2000 series professional WK1110-1 quartz
Δεν ξέρω ποιο μηχανισμό φοράει, πάνε χρόνια από όταν αγοράστηκε :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#487253 Εικόνα

Εικόνα
g7777 να ένα g shock καθαρόαιμο digi που νομίζω ότι θα αρέσει και σε σένα. Βέβαια ακριβό.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#487254 Στο ταπεινό μου casio τελευταία η ημερομηνία κολλάει στη μέση και φαίνεται μισή, δείχνει δηλαδή σα να είναι πάνω στην αλλαγή.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#487259 Κον5 με το συγκεκριμένο έτρεξαν σαλάκια όταν το είχα δει. Παρόλα αυτά η Casio δείχνει να έχει χάσει το τρένο των Smart watches, με στοιχειώδη features και φτωχό UI δεν πρόκειται να έχει την απήχηση παρελθόντων ετών.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#487268
g8777 έγραψε:Κον5 με το συγκεκριμένο έτρεξαν σαλάκια όταν το είχα δει. Παρόλα αυτά η Casio δείχνει να έχει χάσει το τρένο των Smart watches, με στοιχειώδη features και φτωχό UI δεν πρόκειται να έχει την απήχηση παρελθόντων ετών.



Ποια η αυτονομία όμως στα μεν και ποια στα δε ;
Άβαταρ μέλους
By g8777
#487270 Το να φτιαξεις ενα wearable με το δικο σου οικοσυστημα :shifty: προυποθετει απειρως σημαντικοτερο κοπο απο το να αναβαθμισεις την διαρκεια της μπαταριας.Αλλιως θα ειχαμε μεινει ολοι με το 3310.

Η υποθεση αρχιζει και μου βρωμαει NOKIA. :vava:
Άβαταρ μέλους
By corsair
#487295
g8777 έγραψε: Παρόλα αυτά η Casio δείχνει να έχει χάσει το τρένο των Smart watches,



Έχασε το τρένο που επεσε απ την γέφυρα για την ακρίβεια... το λες και τύχη!
Άβαταρ μέλους
By theo13
#487298
g8777 έγραψε:Το να φτιαξεις ενα wearable με το δικο σου οικοσυστημα :shifty: προυποθετει απειρως σημαντικοτερο κοπο απο το να αναβαθμισεις την διαρκεια της μπαταριας.Αλλιως θα ειχαμε μεινει ολοι με το 3310.

Η υποθεση αρχιζει και μου βρωμαει NOKIA. :vava:


Τα ρολόγια νομίζω είναι λάθος να συγκρίνονται με τα κινητά
Άβαταρ μέλους
By g8777
#487317
corsair έγραψε:
g8777 έγραψε: Παρόλα αυτά η Casio δείχνει να έχει χάσει το τρένο των Smart watches,



Έχασε το τρένο που επεσε απ την γέφυρα για την ακρίβεια... το λες και τύχη!


Εικόνα :s_biggrin :s_biggrin

theo13 έγραψε:
g8777 έγραψε:Το να φτιαξεις ενα wearable με το δικο σου οικοσυστημα :shifty: προυποθετει απειρως σημαντικοτερο κοπο απο το να αναβαθμισεις την διαρκεια της μπαταριας.Αλλιως θα ειχαμε μεινει ολοι με το 3310.

Η υποθεση αρχιζει και μου βρωμαει NOKIA. :vava:


Τα ρολόγια νομίζω είναι λάθος να συγκρίνονται με τα κινητά



Ειναι κατι παραπανω απο ρολογια, οπως ηταν κατι παραπανω απο κινητο. :shifty: :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#487360 Ρε παιδιά μια βοηθεια. Το ρολοι που λατρευετε και δεν κοροιδευετε citizen eco drive δε δουλευει σωστα. Τα δευερολεπτα πανε ανα 2/3 κανονικα. Τι να φταιει.
Το εβγαλα εξω.
Τι αλλο να κανω?Εικόνα

.
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#487362 Να το βλέπει ο οποιος ήλιος...
Θα φορτίσει και θα είναι οκ!
Πόσο καιρό το είχες κλεισμένο στη ντουλάπα?
Διαβάζουμε και κανα manual ε?
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#487365 Κρέμασε το σε δέντρο. #φωτοσύνθεση

< >
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#487367 Αχαχαχα ήταν καιρο..και νομιζα οτι ηθελε μπαταρια
#ασχετος

.