Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Govus
#543339 Αυτό χρειάζεται άδεια ...οπλοφορίας :lol: !
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#543341 Παντως το διαφανες πισω καπακι το βρισκω τελειως αχρηστο σ ενα ρολοϊ
Το ενα απο τα δυο μου ρολογια εχει τετοιο. Το κοιταω καμια φορα να δουλευει Ε! Και; Μετα απο τις πρωτες φορες μεχρι να το χορτασεις, σταματας να το κοιτας γιατι ετσι κι αλλιως ξερεις τι θα δεις.
Καθαρα για μαρκετινγκ.
Πιο πολυ μ αρεσει να το βαζω στο αυτι να ακουω το γρηγορο τικιτικιτικι :s_dunno
Εκτος αν το φορας με το μεσα εξω :lol:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#543346
NickTG έγραψε:Εγώ πάλι με ένα τέτοιο θα βολευόμουν:

Εικόνα


:hmmm:
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#543348 Έχω και μεγαλύτερο:

Εικόνα

Για dress θα χτυπούσα αυτό:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#543349
Govus έγραψε:Αυτό χρειάζεται άδεια ...οπλοφορίας :lol: !


Μια χαρά είναι!
Διακριτικό! :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#543351 Το έχω σπίτι αυτό.
Αλλά θέλει και ένα κινητό από μέσα!
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#543355 κρίμα που το παιχνίδι ήταν μάπα :(
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#543356 Δεν το έχω παίξει ακόμα!
Αν και μόνο λόγω setting παίρνουν πόντους για μένα αυτά τα παιχνίδια.
Θα δείξει όταν αποφασίσω να το ξεκινήσω!
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#543450
Y.V έγραψε:Nα το ενα δικο μου:
Εικόνα


Τα έχω σε πολύ εκτιμηση απ όταν τα ανακάλυψα :inlove:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#544936
NickTG έγραψε:Δεν το έχω παίξει ακόμα!
Αν και μόνο λόγω setting παίρνουν πόντους για μένα αυτά τα παιχνίδια.
Θα δείξει όταν αποφασίσω να το ξεκινήσω!

βρε άκου που σου λέω.. καμιά σχέση με αυτά που ήξερες.. δυστυχώς.. τα δύο προηγούμενα ήταν παιχνιδάρες αυτό πέρασε και δεν άγγιξε

σε άλλα νέα

πήρα το ρολόι μου επιτέλους πίσω από το service και μου γύρισε χρονόμετρο :lol:
ο παράξενος πελάτης μάλλον δικαιώνεται

πλέον απολαμβάνω οφέλη ρόλεξ, η ημερομηνία αλλάζει ακριβώς στις 12 και από ότι βλέπω δεν πρέπει να χάνει πάνω από 2 δεύτερα τη μέρα

καλύτερο από εργοστάσιο :inlove:

το φθαρμένο γραναζάκι δεν ξέραμε τελικά από τι ήταν μπορεί αστοχία είπε μπορεί σαβούρα.. η αλήθεια είναι ότι είχε φάει κάτι καλές με την τελευταία να το σκάω πάνω σε τσιμεντοκολώνα καθώς προχωρούσα βιαστικά σαν προβληματικός.. άρα.. :innocent:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#545030 Και πόσο τιμάται το ρολόι; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#545035 υποτιθέμενη τιμή κοντά στα 800, πραγματική τιμή κατόπιν κουβέντας 600 , σκρουτζ τώρα βλέπω 700

η swatch θυμίζω ότι ζητούσε 200

το πρόβλημα είναι το εξής ότι η δουλειά σε ένα αυτόματο ο,τι κι αν είναι αυτό είναι η ίδια οπότε το φθηνό ρολόι δεν αποτελεί επιχειρήμα

η μόνη διαφοροποίηση που κάνει κάποιος είναι αν είναι απλό ή χρονογράφος (οι χρονογράφοι τσιμπάνε άλλο ένα 100αρι στην αντιπροσωπεία τουλάχιστον φαντάζομαι και την ανάλογη αύξηση έχουν και σε ανεξαρτητα service )

από κει και πέρα στις πιο premium περιπτώσεις βαράνε κι άλλο, αλλά στην ουσία είναι αέρας

εκτός και αν μιλάμε για κάτι σχεδόν εξωτικό, αλλά σε πιο γήινα πράγματα είτε omega επισκευάσει ο άλλος είτε tissot την ίδια δουλειά θα κάνει..

βέβαια ο ίδιος τύπος για το omega του πατέρα μου του πήρε σαφώς παραπάνω :svivhaha: (αν και αυτό ήθελε γερό μάλλον ρεκτιφιέ έχανε πολύ, δεν κούρδιζε αρκετά από τον ρότορα και σταματούσε ..) αλλά εγώ καρμίρης τι να κάνουμε.. άρα ναι μπορεί για τους έξω η φίρμα του ρολογιού να αποτελεί επιχείρημα :hmmm:

αν ποτέ τα παίξει το 200 ευρώ citizen μου το 100αρι μάλλον θα φαντάζει πολύ

τελοσπάντων θα είμαι πιο προσεκτικός γιατί οι σαβούρες που έφαγε σε μάρμαρα και κολώνες ήταν χαζές δεν υπήρχε λόγος, ελπίζω να ασχοληθώ ξανά μαζί του μετά από 5+ χρόνια ή ακόμα περισσότερο, τα 3 μου φάνηκαν λίγα