Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By markvag
#640338
Geo f1 έγραψε:

Αυτος τι λεει? Σορρυ αν εχει ξαναμπει.


Τι λέει;; :s_shout

Απίστευτου μεγέθους και παντελώς αστήρικτες από οποιοδήποτε δεδομένο και απολύτως επικίνδυνες ΜΑΛΑΚΙΕΣ. Ούτε ένα από όσα λέει είναι αληθινό. Λέει απίστευτα και εξαιρετικά επικίνδυνα ψέμματα!

Ο τύπος είναι απολύτως άσχετος και επικίνδυνος!

Παρακαλώ να μην εμφανίζουμε τα επικίνδυνα ψέμματα με θέματα σχετικά με τον ιό. Όποιος θέλει να δει επικίνδυνες θεωρίες ηλιθίων που ευθύνονται για τον θάνατο χιλιάδων ανθρώπων επειδή απορρίπτουν σωτήριες ιατρικές πρακτικές, υπάρχουν δυστυχώς άφθονα τέτοια μέρη στο ίντερνετ.

Εκπλήσσομαι (ιδιαίτερα δυσάρεστα) που ακόμα και εν μέσω μίας παγκόσμιας πανδημίας συνεχίζουν να υπάρχουν ηλίθιοι που πιστεύουν σε τέτοιες επικίνδυνες |λογοκρισία|. Και όποιος το πιστεύει, την επόμενη φορά που θα κρυολογήσει, θα σπάσει το πόδι του, θα χρειαστεί κάποια επέμβαση ή θα έχει οποιοδήποτε πρόβλημα υγείας, είναι ελεύθερος να ακολουθήσει τις θανατηφόρες συμβουλές των τσαρλατάνων - δολοφόνων. Κάποια στιγμή όλοι αυτοί οι ηλίθιοι που διαδίδουν τέτοιες επικίνδυνες |λογοκρισία| θα πρέπει να λογοδοτήσουν για τους θανάτους που προκαλούν.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#640340 Φυσικα δεν τα υποστηριζω αυτα,
Μου τα εστειλαν και στο πλαισιο της κουβεντας, το ποστ εγινε.

Αυτο με το 5g το ακουσα πρωτη φορα πριν καμια εβδομαδα στην ουρα ενος Σουπερ Μαρκετ που το κουβεντιαζαν 2 και ο ενας δεν σηκωνε και κουβεντα!
Άβαταρ μέλους
By markvag
#640341
Geo f1 έγραψε:Φυσικα δεν τα υποστηριζω αυτα,
Μου τα εστειλαν και στο πλαισιο της κουβεντας, το ποστ εγινε.

Αυτο με το 5g το ακουσα πρωτη φορα πριν καμια εβδομαδα στην ουρα ενος Σουπερ Μαρκετ που το κουβεντιαζαν 2 και ο ενας δεν σηκωνε και κουβεντα!


Ναι, το ξέρω ότι δεν τα υποστηρίζεις, απλά το πρόβλημα με όλους αυτούς τους ηλίθιους που διαδίδουν αυτές τις |λογοκρισία| είναι πως σιγά σιγά συνηθίζει ο κόσμος να μην εμπιστεύεται τους ειδικούς "επειδή το άκουσε στο ίντερνετ", με τα αποτελέσματα που βλέπουμε σε θανάτους από ιλαρά, κτλ... :help:
Άβαταρ μέλους
By pro
#640345 Εντωμεταξύ τον φούστη λίγο ακόμη θα τον πίστευα κι εγώ με τόση σιγουριά που τα λέει όλα αυτά... Με παραδείγματα, με αναφορές, με όρους... Βλέπει και το Dr ο αλλος, μασάει, σου λέει εδώ μιλάει ο επιστήμονας...
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#640354
markvag έγραψε:
Geo f1 έγραψε:Φυσικα δεν τα υποστηριζω αυτα,
Μου τα εστειλαν και στο πλαισιο της κουβεντας, το ποστ εγινε.

Αυτο με το 5g το ακουσα πρωτη φορα πριν καμια εβδομαδα στην ουρα ενος Σουπερ Μαρκετ που το κουβεντιαζαν 2 και ο ενας δεν σηκωνε και κουβεντα!


Ναι, το ξέρω ότι δεν τα υποστηρίζεις, απλά το πρόβλημα με όλους αυτούς τους ηλίθιους που διαδίδουν αυτές τις |λογοκρισία| είναι πως σιγά σιγά συνηθίζει ο κόσμος να μην εμπιστεύεται τους ειδικούς "επειδή το άκουσε στο ίντερνετ", με τα αποτελέσματα που βλέπουμε σε θανάτους από ιλαρά, κτλ... :help:


Κυκλοφορούν επίσης δυο αρκούδες στα μέσα δικτύωσης, η μια θεωρία θέλει το lockdown ως αφορμή για να φυτέψουν κεραίες 5g και να τις δούμε ξαφνικά μπροστά μας όταν ξαναβγούμε απ' τις φωλιές μας και η δεύτερη υποστηρίζει ότι τα περιστέρια είναι κατασκοπευτικά ρομπότ και ότι το lockdown γίνεται για να τα αποσύρουν για αλλαγή μπαταρίας............ :tomato: :s_rofl :s_rofl Έχετε προσέξει ότι αυτή την περίοδο δεν κυκλοφορούν έξω περιστέρια :innocent:
:omg: :omg: :s_scratchhead
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#640411
JarnoT έγραψε:
markvag έγραψε:
Geo f1 έγραψε:Φυσικα δεν τα υποστηριζω αυτα,
Μου τα εστειλαν και στο πλαισιο της κουβεντας, το ποστ εγινε.

Αυτο με το 5g το ακουσα πρωτη φορα πριν καμια εβδομαδα στην ουρα ενος Σουπερ Μαρκετ που το κουβεντιαζαν 2 και ο ενας δεν σηκωνε και κουβεντα!


Ναι, το ξέρω ότι δεν τα υποστηρίζεις, απλά το πρόβλημα με όλους αυτούς τους ηλίθιους που διαδίδουν αυτές τις |λογοκρισία| είναι πως σιγά σιγά συνηθίζει ο κόσμος να μην εμπιστεύεται τους ειδικούς "επειδή το άκουσε στο ίντερνετ", με τα αποτελέσματα που βλέπουμε σε θανάτους από ιλαρά, κτλ... :help:


Κυκλοφορούν επίσης δυο αρκούδες στα μέσα δικτύωσης, η μια θεωρία θέλει το lockdown ως αφορμή για να φυτέψουν κεραίες 5g και να τις δούμε ξαφνικά μπροστά μας όταν ξαναβγούμε απ' τις φωλιές μας και η δεύτερη υποστηρίζει ότι τα περιστέρια είναι κατασκοπευτικά ρομπότ και ότι το lockdown γίνεται για να τα αποσύρουν για αλλαγή μπαταρίας............ :tomato: :s_rofl :s_rofl Έχετε προσέξει ότι αυτή την περίοδο δεν κυκλοφορούν έξω περιστέρια :innocent:
:omg: :omg: :s_scratchhead

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#640424


g-ελατε με τις ΔΟΝΗΣΕΙΣ ε; :roll:

Για καντε μια περατζαδα απο την λιστα φιλων τωρα. :omg: :omg: :omg: :s_shout :s_shout :s_shout

Εσεις ΞΕΧΑΡΜΑΝΙΑΣΤΕ με Καμπαλα.


ΜΠΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


:svivhaha: :svivhaha: :svivhaha: :svivhaha: :svivhaha: :svivhaha: :svivhaha: :svivhaha: :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By cmarin
#640428 Σήμερα τα πήρα με μια δόνηση 0,9Ηz και μ;iα 0,5Ηz, αλλά στο τέλος ήρθε μία 140ΗΖ και όλα καλά!
:lol: :lol: :lol: :s_rofl :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By DAP
#640474 Ολο για δονησεις ακουω....Ρε σεις λες να γινουν "ειδος εν ανεπαρκεια " οι δονητες; :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#640478
DAP έγραψε:Ολο για δονησεις ακουω....Ρε σεις λες να γινουν "ειδος εν ανεπαρκεια " οι δονητες; :lol: :lol: :lol:



Το έπιασε ο παλιός για τι δονήσεις κατάλαβε ο άλλος. :s_wink

Ξέχασε τον δονητή ο φίλος μας στο facebook ανοιχτό και νόμισε πως του μιλούσε η γαία...
Άβαταρ μέλους
By drdino
#640498 Ο sin boy είχε περάσει φάση που μιλούσε για δονήσεις
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#640500
drdino έγραψε:Ο sin boy είχε περάσει φάση που μιλούσε για δονήσεις


Το οτι ξερεις τι φαση περασε ο sin boy μπορει να ειναι και χειροτερο απο συνομωσιες :lol:

Παντως, στη γειτονια εχουμε δεκαοχτουρες. Πιανονται για περιστερια αυτες? :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#640502 Ισχύει, δεν θυμάμαι κιόλας πού το είχα δει για να υπερασπιστώ την τιμή μου
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#640503
drdino έγραψε:Ο sin boy είχε περάσει φάση που μιλούσε για δονήσεις

Πάω κι εγώ να γκουγκλάρω ποιος είναι αυτός ο Sin Boy (ω ναι, υπάρχουμε κι εμείς εκεί έξω! :lol: ) και πέφτω στο παρακάτω:
https://www.iefimerida.gr/zoi/sin-boy-a ... r-toy-mama

Μπαίνω να διαβάσω και: :ninja: :svivhaha: :s_rofl
Υβρεις και απειλές κατά του Μητσοτάκη
Να σημειωθεί πάντως ότι ο «καλλιτέχνης» δεν περιορίζεται σε αυτές τις παραληρηματικές αναφορές για τον κίνδυνο δολοφονίας που αντιμετωπίζει. Σε άλλες αναρτήσεις του, καταφέρεται εναντίον του Κυριάκου Μητσοτάκη με ύφος που απλά δεν μπορεί να μεταγραφεί, με απίστευτα χυδαίες εκφράσεις και απειλές, ενώ ταυτόχρονα πλέκει το εγκώμιο του Αλέξη Τσίπρα.

Για τον επικεφαλής του ΣΥΡΙΖΑ, που είχε την ευκαιρία να τον γνωρίσει και προσωπικά σε μία από τις τελευταίες προεκλογικές συναντήσεις του πρώην πρωθυπουργού με καλλιτέχνες, γράφει οτι προσέφερε πολλά με τα επιδόματα που έδωσε, ενώ σε άλλο πόστ, καταγγέλει οτι την φωτιά στο Μάτι την έβαλαν αυτοί που ήθελαν να ρίξουν τον Αλέξη Τσίπρα.
Πηγή: iefimerida.gr - https://www.iefimerida.gr/zoi/sin-boy-a ... r-toy-mama


Μιλάμε, δεν παίζονται στην εν λόγω ιστοσελίδα ναι; :lol: :s_rofl :s_rofl :s_rofl


Αν είναι δυνατόν! :s_hang