Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#678137 αντε σας εφτιαξα παλι
ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#678138
Focusman91 έγραψε:Διάλειμμα για διαφημίσεις.
Αν θέλω να παω Παγκράτι, καλύπτομαι αν βάλω στην Εργάνη κεντρικό τομέα Αθηνών?



Λόγω επαγγέλματος δεν έχεις ελεύθερη μετακίνηση; :hmmm: Πχ για ραντεβού με πελάτες κλπ
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#678139
Dimitris_P έγραψε:
Focusman91 έγραψε:Διάλειμμα για διαφημίσεις.
Αν θέλω να παω Παγκράτι, καλύπτομαι αν βάλω στην Εργάνη κεντρικό τομέα Αθηνών?



Λόγω επαγγέλματος δεν έχεις ελεύθερη μετακίνηση; :hmmm: Πχ για ραντεβού με πελάτες κλπ
Ναι έχω απλώς πρέπει να δείξω το χαρτί μετακίνησης ελεύθερου επαγγελματία της Εργάνης σε πιθανό έλεγχο.
Έχω γράψει λοιπόν σε τέτοιο χαρτί ότι πρέπει να πηγαίνει στον κεντρικό τομέα Αθηνών. Το Παγκράτι είναι εκεί μέσα??

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#678140
Focusman91 έγραψε:
Dimitris_P έγραψε:
Focusman91 έγραψε:Διάλειμμα για διαφημίσεις.
Αν θέλω να παω Παγκράτι, καλύπτομαι αν βάλω στην Εργάνη κεντρικό τομέα Αθηνών?



Λόγω επαγγέλματος δεν έχεις ελεύθερη μετακίνηση; :hmmm: Πχ για ραντεβού με πελάτες κλπ
Ναι έχω απλώς πρέπει να δείξω το χαρτί μετακίνησης ελεύθερου επαγγελματία της Εργάνης σε πιθανό έλεγχο.
Έχω γράψει λοιπόν σε τέτοιο χαρτί ότι πρέπει να πηγαίνει στον κεντρικό τομέα Αθηνών. Το Παγκράτι είναι εκεί μέσα??

< Note 8 >

link

Ναι, και σε όλους τους Δήμους που τον απαρτίζουν.

Το Παγκράτι δε ανήκει στον δήμο Αθηναίων

Από το Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#678142 Θενξ γιου!!

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#678159
Geralt έγραψε:αντε σας εφτιαξα παλι
ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ

Εικόνα


και να θυμασαι...


Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#678181 ανακοινωσε η κυβερνηση εδω (Αυστρια) οτι παει το lockdown μεχρι 6 Ιανουαριου
τον πουλο οι Χριστουγεννιατικες αγορες και η ολη φαση... :(
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#678193 Επειδή συνεχίζουμε και ασχολούμαστε με μπούρδες που δεν είναι λύση στο πρόβλημά μας...

Ενέκρινε με διαδικασίες express το UK το εμβόλιο Pfizer, έτοιμο για εμβολιασμούς από βδομάδα και άρει το καθολικό lockdown επιστρέφοντας σε ζώνες επειδή τον έχει πιει η οικονομία.
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#678194 E ρε και να ξεκινήσουν παρενέργειες στο κόσμο που θα εμβολιαστεί τι πάρτι έχει να γίνει.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#678195
MIXOStsi έγραψε:Επειδή συνεχίζουμε και ασχολούμαστε με μπούρδες που δεν είναι λύση στο πρόβλημά μας...

Ενέκρινε με διαδικασίες express το UK το εμβόλιο Pfizer, έτοιμο για εμβολιασμούς από βδομάδα και άρει το καθολικό lockdown επιστρέφοντας σε ζώνες επειδή τον έχει πιει η οικονομία.
Μόλις έληξε όρμησαν στα μαγαζιά..

https://www.newsit.gr/kosmos/elikse-to- ... o/3173542/

Από το Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By bill33
#678197
MIXOStsi έγραψε:Επειδή συνεχίζουμε και ασχολούμαστε με μπούρδες που δεν είναι λύση στο πρόβλημά μας...

Ενέκρινε με διαδικασίες express το UK το εμβόλιο Pfizer, έτοιμο για εμβολιασμούς από βδομάδα και άρει το καθολικό lockdown επιστρέφοντας σε ζώνες επειδή τον έχει πιει η οικονομία.

Η χρονολογική σειρά πάντως δεν είναι αυτή.Το σύστημα με τις ζώνες (tiers) εχει ανακοινωθεί καιρό πριν ενώ το εμβολιο εγκρίθηκε σημερα το πρωί.Και ναι η αγορά είναι ψόφια.Κολοσσοί έπεσαν έξω.Debenhams,Arcadia ,χιλιάδες άτομα προς την ανεργία.
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#678202 έχεις δίκιο Bill!
έτσι όπως το έγραψα φαίνεται σαν οι ζώνες να είναι παράγωγο του εμβολίου, ενώ δεν είναι έτσι!

Λάθος μου!

Τώρα για το εμβόλιο η EU λέει κακώς βιάστηκε το UK.
ή θα το εγκρίνει και η EU και απλά θα έχει καθυστερήσει 2-3 εβδομάδες ή θα το βγάλει ακατάλληλο (δύσκολο) και θα γίνει χαμούλης...
Άβαταρ μέλους
By mirage
#678206 Η ΕU δεν εχει διαδικασία για emergency authorization και 1 βδομαδα πανω μια βδομάδα κατω δεν εχει και ιδιαιτερη σημασία για να είμαστε ειλικρινείς.
Απο εκει και περα ο σχεδιασμός για το πως θα γίνει ο εμβολιασμός προχωρα κανονικά και στις χώρες της EU.
Άβαταρ μέλους
By A-Viper7
#678327 Έβρισκαν θετικούς αστυνομικούς και τους έβαζαν υπηρεσία, για να βγει η υπηρεσία

Σοβαρότατες είναι οι καταγγελίες που έρχονται από τις τάξεις της αστυνομίας την ώρα που οι νεκροί αστυνομικοί σε λίγες ώρες από κορονοιό έχουν φτάσει τους τρεις. Ο πρόεδρος της Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Αστυνομικών Υπαλλήλων, . Γερακαράκος καταγγέλλει πως ακόμα και αστυνομικοί θετικοί στον κορονοϊό τελούσαν κανονικά τα καθήκοντα τους μπαίνοντας σε υπηρεσία «για να βγει η υπηρεσία». Ο ίδιος, μάλιστα, τόνισε πως ήδη είναι ιδιαίτερα επιβαρυμένη η υγειονομική κατάσταση με τα ενεργά κρούσματα να φτάνουν τουλάχιστον τα 500, την ίδια στιγμή που τα τεστ γίνονται «δειγματοληπτικά» και «δε φτάνουν για όλους».

:help: