Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#748071 Εικόνα

OK
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#748074
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#748077 Έκανε το παιδάκι σελφ τεστ βγήκε αρνητικό πήγε σχολείο. Το απόγευμα στο σπίτι δεν ένιωθε καλά ξαναέκανε και βγήκε θετικό. Γεια σου κεραμεως με τα πρωτόκολλα.

< >
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#748084 Νικοπαππα εγώ προφανώς δεν καταλαβαίνω από πού προκύπτει η τρικυμία εν κρανιω, εσύ προφανώς δεν διάβασες τι έγραψα ούτε τη δεύτερη φορά.

Ομοίως δεν καταλαβαίνω την ένταση για το ανοιχτό παράθυρο.
Τόσο χάλια σαιτζ είναι για να θεωρείται λάσπη το ότι ποσταρει κάποιος από εκεί;
:s_sad
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#748094 Αφού ο Άδωνις είπε ότι και στην Ευρώπη πληρώνουν
Άβαταρ μέλους
By markvag
#748138
Άβαταρ μέλους
By mirage
#748139 Περαστικά της! Το PCR κατά πάσα πιθανότητα θα έβγαινε θετικο νωρίτερα τα antigen στην οποία μορφή τους εχω μια σχετική υστέρηση.
Απο την αλλη ειναι προφανές πως όταν κάποιος αισθάνεται αδιάθετων, οχι μονο με Covid αλλα γενικά, κάθεται σπιτι του. Και πάλι περαστικα!

< >
Άβαταρ μέλους
By markvag
#748140 Ευχαριστώ!

Εντωμεταξύ εγώ (τριπλά εμβολιασμένος) θεωρητικά (βάσει πρωτοκόλλων που ισχύουν εδώ) δεν θα έπρεπε να είμαι σπίτι, αλλά better safe than sorry, άσχετα που είμαι συνεχώς με μάσκα στη δουλειά. Μια χαρά μπορώ να δουλέψω από το σπίτι, οπότε δεν βλέπω τον λόγο να μην το κάνω...
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#748142 Προσπάθησες να κολλήσεις; :innocent:
Γνωστή που είχε κολλήσει η μικρή της κάπου από το σχολείο έτρωγε από το ίδιο κουτάλι μπας και κολλήσει, αλλά δεν :lol:
Ήταν λίγο μετά την τρίτη δόση η οποία φαίνεται λειτούργησε αποτελεσματικά :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#748145 Ο ιός δεν περνάει απ' το στομάχι, αφού :innocent: