Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#693833 Eγώ αν ήμουν Κούλης θα τα άνοιγα όλα YOLO να μπουκώσει το σύμπαν να σου πω εγώ μετά πως θα σκούζανε ελληναράδες σαν αυτούς που βλέπω εδώ μέσα.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#693834
diplomat έγραψε:H θετικότητα κατέβηκε στο 3.86% (55,543 τεστ με 2,147 θετικά) βέβαια αλλά φευ.

Οι ΜΕΘ ανεβαίνουν σταθερά. :(
Τα πολλά τεστ ειναι καλό πάντως. Οι ΜΕΘ φυσικα θα ανέβουν το ίδιο και οι εισαγωγές. Το έργο είναι γνωστό.
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#693836
Giuseppe Busso έγραψε:
Ove20 έγραψε:Σαν δεν ντρέπονται να κρυώσουν.


Εικόνα

:s_bye


Ε μα με τις flat screen τι να τα κάνουν τα σεμεδάκια? :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#693842


Έχω και καλύτερο
Άβαταρ μέλους
By IKE
#693860 Μπουσσο, αν πεθάνει η μάνα σου από κορονοϊό, θα αλλάξεις άποψη?
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#693861
IKE έγραψε:Μπουσσο, αν πεθάνει η μάνα σου από κορονοϊό, θα αλλάξεις άποψη?


Εσένα αν αυτοκτονήσει από ψυχολογικές συνέπειες του ιού, θα αλλάξεις άποψη;
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#693862
Giuseppe Busso έγραψε:


Έχω και καλύτερο

Πες την αληθεια. Για τον Ανατολάκη δίπλα το έβαλες.

Τώρα επί της ουσίας, εγώ έφαγα ένα χρόνο από τη ζωή μου να προστατεύω τον γέρο πατέρα, του έκανα τρία χειρουργεία με φοβερή ταλαιπωρία γιατί δεν μπορούσαμε καν να τον βοηθήσουμε στο θάλαμο, κάναμε πολύ λιγότερες εξετάσεις και επισκέψεις σε γιατρούς. Όλα αυτά για να προστατευτεί ο υπερήλιξ από κάτι που του απειλεί τη ζωή του. Και τί καταφέραμε; Πέθανε από άλλα αίτια, χωρίς να έχει την παρουσία των παιδιών του που θα ήθελε ή θα έπρεπε, χωρίς να έχει την περίθαλψη που θα ήθελε ή θα έπρεπε, χωρίς να κάνει τις εξετάσεις που θα ήθελε και πρακτικά καταδικάσαμε μία γριά να τα τραβήξει όλα αυτά μόνη της χωρίς βοήθεια και συμπαράσταση. Οπότε όλοι εσείς οι απόλυτοι και παθιασμένοι καλά θα κάνετε να δείτε όλη την εικόνα.
Άβαταρ μέλους
By IKE
#693864
Giuseppe Busso έγραψε:
IKE έγραψε:Μπουσσο, αν πεθάνει η μάνα σου από κορονοϊό, θα αλλάξεις άποψη?


Εσένα αν αυτοκτονήσει από ψυχολογικές συνέπειες του ιού, θα αλλάξεις άποψη;


Μη μου απαντάς με ερώτηση, απάντησέ μου στα ίσια παντελονάτα. Αν πεθάνει η μάνα σου από κορονοϊό θα επιμένεις σε όλα όσα έχεις πει εδώ ή θα αναθεωρήσεις?

Εγώ επειδή είμαι μάγκας και απαντάω στα ίσια, σου λέω όχι, δεν θα αλλάξω άποψη σε αυτό που με ρώτησες.
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#693865
Ove20 έγραψε:Eγώ αν ήμουν Κούλης θα τα άνοιγα όλα YOLO να μπουκώσει το σύμπαν να σου πω εγώ μετά πως θα σκούζανε ελληναράδες σαν αυτούς που βλέπω εδώ μέσα.

https://www.liberal.gr/world/reuters-i- ... ino/358734

καλο 2023 ετσι οπως πανε
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#693866 Συλλυπητήρια Corto!!!

Με στεναχώρησε ο τρόπος και το γαμώτο που έμεινε πίσω... καλό κουράγιο!

Μπορεί να είναι ο μεγαλύτερος μου φόβος. Να "φύγεις" ή κάποιος δικός σου μέσα στη καραντίνα έχοντας στερηθεί 1 χρόνο από τη ζωή ήθελες ή έπρεπε να κάνεις... και τα μηνύματα από τους κυβερνώντες δεν μου δίνουν ελπίδα.
Οι περισσότεροι λένε, και τι θα πάθεις αν περιμένεις 1-2 χρόνια για να επανέλθουν όλα? Λες και είναι δεδομένο ότι θα φτάσουμε όλοι μας στα 80.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#693870 Συλλυπητήρια Corto.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#693885 Συλλυπητήρια Corto Maltese.. Άσχημο να φευγουν έτσι...



Σε άλλα πιο ευχάριστα, χαίρομαι που ο πεθερος έκανε και τις δύο δόσεις ενώ η πεθερα την πρωτη, ενώ ανυπομονεί για την δεύτερη.

Επέστρεψε το χαμόγελο στα χείλη τους έχω να πω, και ελπίζουν σε καλυτερες μέρες.
Ναι, οι υπερήλικες ελπίζουν και χαίρονται, κάνουν σχέδια για το αύριο γιατί η ζωή είναι γλυκιά.

Αυτό , για το κλείδωμα στο σπίτι που ειπώθηκε πριν...

Redmi Note 8 Pro