Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#801830
diplomat έγραψε:Έπεσε τελικά και το χόρνμπεργκ στο φαράγγι του χελμ, ήτοι κόλλησε και ο δίπλωματ, θετικόc την Τρίτη 3 Γενάρη. Το πρόβλημα είναι ότι κόλλησα και τη διπλωματομάνα (2 χειρουργημένοι πνεύμονες), όμως το περάσαμε με μόνο σύμπτωμα πυρετό 38.8 εγώ, μέχρι 38.5 εκείνη, για δύο και τρεις μέρες αντίστοιχα. Για την ιστορία, 3 δόσεις εγώ, 4 η διπλωματομάνα.

Ακόμη στύβω την κολοκύθα που έχω για κεφάλι αναφορικά με το σημείο που το τσίμπησα, καθότι ούτε στο γραφείο υπήρξε άλλο κρούcμα, ούτε βγήκα κάπου για μπρωτοχρονιά.


https://www.sarajevomag.net/wp/2023/01/ ... Y0InNVcaGw

Bonus το μεταφρασμένο από τα ιαπωνικά βίντεο... :s_empathy
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#801859
diplomat έγραψε:Έπεσε τελικά και το χόρνμπεργκ στο φαράγγι του χελμ, ήτοι κόλλησε και ο δίπλωματ, θετικόc την Τρίτη 3 Γενάρη. Το πρόβλημα είναι ότι κόλλησα και τη διπλωματομάνα (2 χειρουργημένοι πνεύμονες), όμως το περάσαμε με μόνο σύμπτωμα πυρετό 38.8 εγώ, μέχρι 38.5 εκείνη, για δύο και τρεις μέρες αντίστοιχα. Για την ιστορία, 3 δόσεις εγώ, 4 η διπλωματομάνα.

Ακόμη στύβω την κολοκύθα που έχω για κεφάλι αναφορικά με το σημείο που το τσίμπησα, καθότι ούτε στο γραφείο υπήρξε άλλο κρούcμα, ούτε βγήκα κάπου για μπρωτοχρονιά.

Περαστικα και στους δυο σας φιλε :s_smile

Η μανα σου ακουγεται σαν την περιπτωση που ο κοβιντ θα μπορουσε "να τη ριξει κατω". Πραγματικα πιστευω οτι ο 4πλος εμβολιασμος την εκανε να το περασει τοσο ελαφρια :s_yes

Εσυ δεν εχεις αναγκη. 3 κοβιντ τυλιχτους τρως στην καθησια σου για μεσημερι :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#801861 περαστικα ρε πατριδα και στους δυο σας!
Άβαταρ μέλους
By otso
#801862 η πως να πεις σε καποιον οτι ειναι χοντρος με τακτ.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#801892 Περαστικά στους ασθενείς!


otso έγραψε:η πως να πεις σε καποιον οτι ειναι χοντρος με τακτ.


"Είσαι σε ομάδα υψηλού κινδύνου για covid" :lol:
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#801954 Και τις δικές μου ευχές για γρήγορη επάνοδο.
Λαχταρίσαμε κι εμείς με τους γονείς (αμφότεροι σε πολυ-ευπαθή ομάδα), οι οποίοι μόλις ξεπέρασαν covid χωρίς δράματα.
Τελικά όσα μέτρα και να παρθούν, πάντα εμφανίζεται ένας δούρειος ίππος που σπάει την άμυνα. Εκ του αποτελέσματος, δεν πειράζει.
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#802058
diplomat έγραψε:Ευχαριστώ μελλοντικέ ομόσταυλε. :iconcool:

:superman:
σσσ, μας ακούνε :innocent:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#808782 Κορονοϊός: Τέλος και επίσημα τα μέτρα για την πανδημία

https://www.in.gr/2023/03/14/greece/kor ... PUxz3Rcxzc


ΥΓ:

Εικόνα

Ας μην ξεχάσουμε τι λέγατε (και ίσως λέτε) κάποιοι για μένα


Θα μείνει στην Ιστορία και αυτή η μαύρη σελίδα στην Ανθρωπότητα.
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#810282 Τελικά μετά από 2 χρόνια κορονας που ποτέ δεν με άγγιξε ...ήρθε η ώρα μου και εμένα Εικόνα


< >