Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#613930 Μάλλον έχει βάλει salary cap ο Βασιλακόπουλος. :roll:
Άβαταρ μέλους
By melos86
#613933 Ειναι παντως αποριας αξιο γιατι τοσο καιρο ο Μαμρα δεν μπορουσε να βρει σοβαρο προπονητη για την εθνικη και μολις κινδυνεψε να χασει λιγο την θεσουλα του "καταφερε" να κλεισει τον Πιτινο! Ασχετως γαβροβαζελων και της μανιας του ενος για τον αλλο, αθωο δεν ειναι το παραπανω!
Επιτελους η ομοσπονδια πρεπει να ανασανει λιγο και να μπει λιγος φρεσκος αερας! Μπασκετικα μυαλα σε παραγωγικες ηλικιες εχουμε παρα πολλα, καιρος να εκμεταλλετουμε καποιο!
Άβαταρ μέλους
By gianik
#614173 Άνοιξε δουλειές ο Σλουκι εκεί πέρα, τον βλέπω να έρχεται Οακα σαν ώριμο φρούτο...

.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#614198 Βέβαια όταν προσπάθησε να το μαζέψει, μίλησε με μισόλογα του τύπου δεν ήξερα, δεν πρόσεξα, ήμουν αφηρημένος κτλ.
Πες παντελονάτα φίλε ότι το έκανες επίτηδες και ανέλαβε την ευθύνη των πράξεων σου. Απο την άλλη δε, το χέρι που σε τα'ί'ζει δεν το δαγκώνεις...
Δεν πειράζει, σε περιμένουμε στην ομάδα της καρδιάς σου. Ή σε ομάδα που πληρώνει τέλος πάντων. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#614216
elteo έγραψε:Σε αυτή τη περίπτωση ότι και να κάνεις είσαι χαμένος.
Ακριβώς.. Βασικά θα έπρεπε να έχει συνεννοηθεί με την ομάδα (με 1ον από όλους τον Ζοτς) κ με κάποιο τρόπο να τον προστατέψουν απ όλο αυτό... Τωρα νομίζω το κακό έγινε. Δεν θελει κ πολύ, σε συνδυασμό κ με την κακή κατάσταση της Fener να τον γιουχαισουν οι φίλαθλοι..

.
Άβαταρ μέλους
By melos86
#614287 Εγω δεν μπορω να καταλαβω τι σκατα εχει η πολιτικη και ο εθνικισμος με το μπασκετ και τον αθλητισμο....
Και γιατι να βαλεις νεαρους εργαζομενους σε αυτη την ιστορια?!?
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#614288 ε όσο να ναι οι Τούρκοι είναι λίγο πιο ουγκ από μας...
που ζητάει ο NBAer να σεβαστεί την ιστορία της Τουρκίας... :lol:
η ιστορία μιας χώρας, είναι για τους πολίτες της.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#614344 Τραγικότερο όλων βέβαια είναι ότι η ίδια η φενέρ ζήτησε σε απολογία τον σλούκα. Αντί να τον καλύψει απο πάνω :lol: ζητάει και τα ρέστα :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#614511
Bayern7 έγραψε:Εικόνα

:lipsealed: :lipsealed: :lipsealed:

Πηγή: official euroleague twitter account

Και πόσο εξ αυτών είναι το κλειστό συμβόλαιο με τη Λίγκα για τους γαβροβάζελους;
Έχουμε καμία ιδέα;