Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#602422 Γενικά υπάρχει κόσμος που ζητάει λύγκες λόγω σπηκάζ, δεν είναι σωστό να ανεβαίνει η πίεση μεσημεριάτικο. :s_omg

Σήμερα θα δούμε πραγματάκια, γιατί το πρώτο ήταν ένα κλικ ευκολότερο από μισή προπόνηση (ανήμερα παιχνιδιού).
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#602424
Zorz έγραψε:Υπάρχει λίγκας για λάιβ στρίμινγκ; Δεχόμεθα και ΠΜ. :ninja:

https://streamwoop.live/sport/basketball
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#602430 Εντυπωσιακά βελτιωμένος. Βασικά λες και έχει καθαρίσει το μυαλό του και παίζει σαν παίκτης των 2.18. Συν κάτι καινούρια σουτάκια από τα 4-5μ και σχετικά εύστοχα χουκ από κοντά.

Το καλό βέβαια είναι ότι οι γκρι δεν άφησαν το ξύλο και ξεκίνησαν νωρίς τα φρου και φρου αν και έχουν χάσει κάτι φασούλες και έχουν τσιμπήσει και 1-2 φλόπινγκ του μλκ του Βαρεζάο.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#602431 Πάντως το ημίχρονο δε θα είναι στους 20 καθαρά λόγω |λογοκρισία| δικιάς μας
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#602433 Καλή άμυνα που ψιλοχάλασε με το run των βραζιλιάνοι στο τέλος.
Βασικά το παράκαναν με το ελεύθερο σουτ στον Νικ, αλλά και στη προσπάθεια harassment της πάσας περιφερειακά.

Εγώ βλέποντας τον Παπατζών αυτό που μου 'ρχεται πρώτο στο μυαλό είναι ότι θέλω να τον ζυγίσω. :sorry:
Με καλό πρωϊνό πρέπει να καβαλάει τα 140, με ένα ρεμπελοweekend τον κόβω στο 150άρι.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#602435
diplomat έγραψε:Με καλό πρωϊνό πρέπει να καβαλάει τα 140, με ένα ρεμπελοweekend τον κόβω στο 150άρι.

Χαλαρά

Ο Σκουρτόπουλος δείχνει να έχει χεστεί από τον φόβο του. Με 7 κ 1/2 παίχτες πάει να βγάλει το ματς. :thumbsdown:
Η βρώμα έφτασε μέχρι Αλεξ/πολη .
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#602438 O Σκουρτόπουλος έπεσε στην παγίδα. Όσο ο Γιάννης είναι μέσα και τίποτε να μην κάνει αφήνει ελεύθερη την υπόλοιπη ομάδα. Δε θέλει ξεκούραση. 36 λεπτά παίζει μέσο όρο για 100 ματς το χρόνο. Άστον μέσα ρε μπούφο!
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#602439 ναι αλλά φορτώνεται με φάουλ και δεν έχει τις " βιταμίνες " του
Ο Βασιλόπουλος είναι ιδανικός και τέτοιον ρυθμό.
Τελευταία επεξεργασία από mousatos και 03 Σεπ 2019, 15:58, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#602441 2 φάουλ σε ένα ημίχρονο; Τόσα χρόνια μπάσκετ βλέπεις ρε μουσάτε πότε θα μάθεις κάτι;