Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#856796 Κάποτε είχα μια countach σε μαύρο φόντο να πετάει αστραπές και βροντές σαν DeLorean σε φάση "απογείωσης" και μια classic τροπική παραλία με κοκοφοίνικες .

Εικόνα

Εικόνα

Chris , έχει τις φωτό στη wikipedia.
https://en.wikipedia.org/wiki/Alejandro ... ootball%29

τον έβαλα διότι πλέον ομοιάζουμε στη μπάκα , αν και η δική μου είναι μεγαλύτερη πλέον. :lipsealed: ΚουροΜπουγάς . Από το Κούρος και Μπουγάς [μεγαλόσωμο μηρυκαστικό τετράποδο που εκτρέφεται για το κρέας του και το γάλα του]. βόδι: παλιά όργωναν με βόδια που έσερναν το αλέτρι.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#856802
Chris έγραψε:Πες αληθεια μουσατε. Εχεις τις αφισες του πανω απο το κρεβατι σου



:lipsealed: :lipsealed: :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#856812 Να προσέχεις τα μανιτάρια που αγοράζεις εκεί στην Ολλανδία.
Τι να την κάνω την αφίσα του ρε. Τέτοιος παίδαρος ήμανε .
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#857318 Καθησα να δω μπάσκετ εχτές την εθνική. Βλέπω αγώνα πλέον μια φορά το τρίμηνο.

Χτες είδα με το ζόρι σχεδόν όλο το πρώτο ημίχρονο.

Ειναι εντυπωσιακή η πτώση της ποιότητας χρόνο με το χρόνο.

Διάβασα σήμερα τίτλους στ αθλητικά sites.

Δεν ξέρω που πόνεσαν τα μάτια μου περισσότερο, στο παιχνίδι χτες η σήμερα με τους διθυράμβους.


< >
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#857391 Κι εγώ ξεκίνησα βλέποντας τα τελευταία λεπτά της 2η περιόδου , αηδίασα από την ΗΛΙΘΙΑ ατομική άμυνά ειδικά στην περιφέρεια μας και άλλαξα κανάλι.
Πάντως οι διθυράμβοι δεν είναι εντελώς αβάσιμοι διότι νίκη με τέτοια άθλια άμυνα-εμφάνιση είναι άθλος. Βλέποντας τα highlights του αγώνα αργά το βράδυ (επειδή απόρρισα με τη νίκη μας) , με χαρά είδα αρκετούς δικούς μας αιφνιδιασμούς στην επίθεση στο β' ημίχρονο. Μ'αρέσουν τέτοιες επιθέσεις με αιφνιδιασμούς , τους θεωρώ ανάλογους με την επίθεση σε 1ο χρόνο στο βόλεϋ.
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#857406
bibendum έγραψε:
Ειναι εντυπωσιακή η πτώση της ποιότητας χρόνο με το χρόνο.

< >


Χτες ήταν η περίπτωση της περίπτωσης. Δεν είναι αντιπροσωπευτική εικόνα, μη βγάζεις συμπεράσματα από το συγκεκριμένο χάλι.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#857450 Οι Bucks πήγαν και χρυσοπλήρωσαν προπονητή λες και θα αλλάξει κάτι σ'αυτή την τελειωμένη σήμερα ομάδα που όταν είχε πιθανότητες μετά την 1η κατάκτηση , πήγε και έστηνε παιχνίδια. Ο προηγούμενος ιδιοκτήτης θυσαύρησε από τα στημένα , πούλησε την ομάδα , και τώρα κάνει ζωάρα.

τα έλεγαν 1 μήνα νωρίτερα



Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#857469 Οι μοναδικοί άνθρωποι που δεν ξέρουν ποιος είναι ο Ντοκ είναι το προεδρείο των Μπακς.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#858120 τα μπάτζετ των ομάδων (σε εκατομμύρια):

Ρεάλ Μαδρίτης 42
Παναθηναϊκός 35
Αρμάνι Μιλάνο 33
Μονακό 27,5
Μπαρτσελόνα 26
Φενέρμπαχτσε 25
Μπάγερν Μονάχου 24,5
Μακάμπι Τελ Αβίβ 22,3
Ολυμπιακός 22
Βιλερμπάν 21
Αναντολού Εφές 20
Παρτιζάν 20
Βαλένθια 18
Βίρτους Μπολόνια 16
Μπασκόνια 16
Ερυθρός Αστέρας 15,8
Άλμπα Βερολίνου 15
Ζαλγκίρις Κάουνας 13