Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#610026 τα λόγια είναι περιττά

Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#610815 Willie Reed καλωσόρισες στο λιμάνι της καρδιάς σου.

Άβαταρ μέλους
By mousatos
#612248
mousatos έγραψε: Οι καινούργοι ξένοι εμένα μ'αρέσανε , και άμυνα παίζουν και μπάσκετ ξέρουν. Από τους παλιούς πλην Πρίντεζη δεν έμεινα ικανοποιημένος. Ελπίζω σε κάτι καλύτερο από αυτούς τους παίχτες στο άμεσο μέλλον.


αρχές του μήνα το έγραψα...
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#613568 Εικόνα

Εντυπωσιακή στατλάιν δε λέω, αλλά πραγματικά τα 4/7 τρίποντα αρχίζουν και δημιουργούν πανικό. Αν συνεχίσει να σουτάρει έτσι, δε μιλάμε για παίκτη αλλά για cheat.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#613575 Όντως, αλλά ειδικά χτες τα τρίποντα που πήρε και έβαλε ήταν σαν αυτά που βάζει ο Καλαθης ξέρω γω.
Είχανε κλείσει όλοι μέσα και τον άφηναν να το σκεφτεί 2-3 δευτερόλεπτα για να σουτάρει
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#613578
Corto Maltese έγραψε:Εικόνα

Εντυπωσιακή στατλάιν δε λέω, αλλά πραγματικά τα 4/7 τρίποντα αρχίζουν και δημιουργούν πανικό. Αν συνεχίσει να σουτάρει έτσι, δε μιλάμε για παίκτη αλλά για cheat.

Είναι τεράστιο το θέμα πλέον και απορώ πως περνάει έτσι στα ψιλά. Η μηχανική του σουτ του είναι αστεία και αντίστοιχα αστεία είναι και η ψυχολογία του στο θέμα. Τις προάλλες έκανε κολλητά 2 airball σε βολές. Εγώ να σουτάρω 10 βολές, θα βάλω τις 7.

Δυστυχώς βλέπω κάτι τυπάκια τύπου Ντόνσιτς να τον ξεπερνάνε εύκολα μόνο και μόνο επειδή βάζουν σουτ.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#613595 Kι εγώ προσπαθώ να καταλάβω το ποστ του στεφαν που κολλάει με την παράθεση που έκανε.....
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#613598 Σχολιάζουμε τον καλύτερο παίχτη του κόσμου! Να το ξαναπώ: του κόσμου!

Κερασάκι στην τούρτα: http://www.gazzetta.gr/basketball/nba/a ... 8-mats-pic
Άβαταρ μέλους
By pro
#613600 Νομιζω οτι Κορτο λεει οτι αν ο ηδη πολυ καλος Γιαννης συνεχισει να σουταρει με πανω απο 50% στο τριποντο θα μαμησει πολυ κοσμο. Ο Στεφαν νομιζω διαβασε λαθος τη στατιστικη (ειδε 10/21 βολες; ή κατι τετοιο).