Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Chris
#641339 Ελα ρε παμε λιγο να πλακωθουμε για μπαλα :metalo: Δεν αντεχω αλλο κορονοιο, μου λειψε η κανονικοτητα.

Μπαγιερν τι σου πε o georgetz ρε.

Γιανικ, ο τζουνιορ σας λεει προσκυνημενους.

Κορτο ..... καλα, αστο :lol:


< >
Τελευταία επεξεργασία από Chris και 14 Απρ 2020, 20:53, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#641340 Δηλαδή του χρόνου θα φάνε άλλα -7 και -12 παοκ και αοξ αντίστοιχα;

Κάποτε, πριν 12 χρόνια για την ακρίβεια, κορόιδευαν οι φίλοι αεκτζήδες για το CAS.
Στο CAS λοιπόν και στη Β'Εθνική θα πάτε (τουλάχιστον) και θα χάσετε και το περσινό, κλεμμένο και με τη βούλα πια, πρωτάθλημα.


Αχ τι γράφει πάλι το αμπχαζιανό. :vava:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#641343
Chris έγραψε:Ελα ρε παμε λιγο να πλακωθουμε για μπαλα :metalo: Δεν αντεχω αλλο κορονοιο, μου λειψε η κανονικοτητα.

Μπαγιερν τι σου πε o georgetz ρε.

Γιανικ, ο τζουνιορ σας λεει προσκυνημενους.

Κορτο ..... καλα, αστο :lol:


< >



Εικόνα

Ολοι οι φορουμιτες που ανεφερες σε μια φωτο. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#641344
georgetz έγραψε:
bebes έγραψε:
Same_old_story έγραψε:Παραμένουν το -7 στον ΠΑΟΚ και το -12 στην Ξάνθη
Απορρίφθηκαν οι εφέσεις των δύο ΠΑΕ
:s_bye

https://www.newsbeast.gr/sports/greek-f ... tin-xanthi

Η ουσία -κατά τη γνώμη μου- είναι εδω:
Η Επιτροπή Εφέσεων της ΕΠΟ δεν μπήκε στην ουσία της υπόθεσης πολυϊδιοκτησίας, που ζητούσαν και επιδίωκαν ΠΑΟΚ και Ξάνθη, κρίνοντας, μετά την Πειθαρχική της Λίγκας, δεσμευτική την εισήγηση της ΕΕΑ.

Αρα δεν δίκασαν την υπόθεση, αλλά έκρινε το εφετείο οτι σωστά αποφάσισε το πρωτο δικαστήριο.
Κοινώς, ολες οι αποφάσεις μεχρι στιγμής βασίζονται στο πόρισμα της ΕΕΑ χωρίς περαιτέρω διερεύνηση.

CAS λοιπόν, εκτός κι αν ο Πόντιος κρίνει οτι τα συμφέροντα του εξυπηρετούνται καλύτερα αλλιώς


Αυτή είναι η ουσία αλλά το CAS επίσης δεν εξετάζει την ουσία , περισσότερο εστιάζει στην νομιμότητα της σύστασης της επιτροπής.
Δεν ξέρω αν έχει νόημα πλέον , η χώρα προιόν ποδοσφαιρικό κανονικό δεν θέλει και αν επιμείνει ο Σαββίδης στη χώρα εδώ, στο ποδόσφαιρο , θέλει αλλαγή τακτικής , πολύ πιο φθηνά για αρχή
Δεν του αξίζουμε του Ιβάν
Άβαταρ μέλους
By Chris
#641345 @τζι

:s_biggrin :s_biggrin

οι φωτος που ανεβαζεις εδω περα και στην πολιτικη πρεπει να γραφτουν σε δισκετες και να μπουν σε ενα ραφι εδω:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#641346
Chris έγραψε:@τζι

:s_biggrin :s_biggrin

οι φωτος που ανεβαζεις εδω περα και στην πολιτικη πρεπει να γραφτουν σε δισκετες και να μπουν σε ενα ραφι εδω:

Εικόνα


Παλι Τζουνιορας; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#641359 Όλη σου η ιστορια,
Μία ντροπολογια.
Πέρσι τους έδωσε πρωτάθλημα ο Τσιπρας,
Φέτος τους έσωσε ο Κουλης.
Ξεφτίλα.
Γαυροι του Βορρά και με τη βούλα πλέον.
Cas?????
Mπουουχαχα. Αν έχει @@ ο Ρώσος ας πάει Cas. Το Cas δικαζει με βάση τους κανονισμούς. Όχι τις ντροπολογιες.
Βου εθνική σουμπιτοι.
Το θέμα είναι ότι είτε έτσι, είτε γιουβέτσι οι ψεύτες, οι κλέφτες, οι απατεώνες κάποια στιγμή ξεμπροστιαζονται και ξεφτυλιζονται. Όπως ξεφτυλιστηκαν οι γαυροι του Νότου και έχουν τον πρόεδρο τους στη δική για τα στημένα.
Μπορει να τους έσωσε από τη βου ο Κουλης αλλά τώρα εχει ffp το πρόγραμμα. Και εκεί δεν έχει Κουλη. Ούτε ντροπολογιες. Η μεγαλειώδης πορεία του Μπαοκ στην Ευρώπη τα τελευταία χρόνια, οι αλλεπάλληλες συμμετοχές του στους ομίλους του τσου λου πλεον αποκτούν σάρκα και οστά.
12 μύρια γκαπ συν τα φετινά μειον. Δεν είναι λίγα.
Ο ΜΠΑΟΚ, το σωματείο της γειτονιάς της Άνω Τρούμπας θα επικεντρωθεί ξανά στα συνοικιακά ντέρμπι με τον Αρουλη.
Θα δούμε....
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#641386 Και ας μην ξεχνάμε ότι προσπαθούν να σωθούν ΚΑΙ στο μπάσκετ στα ΧΑΡΤΙΑ. :s_rofl :s_sarcastic :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#641418 Καλό είναι να έρχεσαι λίγο και στη θέση του άλλου πάντως. Κόποι μιας ζωής για να κάνεις το όνειρό σου πραγματικότητα. Τόσα ξενύχτια, τόση ορθοστασία, τόσες και τόσες σεζόν, τόσα μαζεμένα πουρμπουάρ για να αγοράσεις την ομάδα των ονείρων σου. Και να έρχεται σε μια στιγμή αυτή η καταραμένη απόφαση και ουσιαστικά να πρέπει να ξεπουλήσεις αυτά που με κόπο έχτισες. Pray all together for Kalpazides... :(
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#641441
georgetz έγραψε:όπως τότε με τον Πλατανιά φαντάζομαι :lol:



Τι είχε γίνει με τον Πλατανιά;

Θα σου πω εγώ τι είχε γίνει.
Στήσατε σκηνικό με τον πουλημένο πρόεδρο, αγορασμένος και αυτός από τον χαΙβάν, που τον έχουν κάνει παντελόνι όλοι οι σύμβουλοι της πλάκας που έχει (Μπαλτάκοι, Δούκες, ΚΚ κλπ), με στόχο να τιμωρηθεί ο Ολυμπιακός, πόσους βαθμούς θέλατε; και να πάρετε ένα πρωτάθλημα στα ΧΑΡΤΙΑ.

Αχ τζορτζ μου, δεν τα ξέρεις καλά μου φαίνεται... :(

έχω γράψει ξανά, ότι ήμουν μέσα, στη Θ30. Από πάνω ακριβώς τα έβλεπα αυτά που ΔΕΝ έγιναν.

Τέλος πάντων, είμαι χαρούμενος. Σε λίγες μέρες που θα λήξει η καραντίνα, θα πανηγυρίσω το 46ο πρωτάθλημα της ιστορίας μου, μαζί με το 45ο. :iconcool: