Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#616591
g8777 έγραψε::shifty: :shifty: :shifty:

Λυπήθηκα τον Τζούνιορα. :s_empathy


Ο τζούνιορας το χει πει από το Σεπτέμβριο:. 'είναι καλός ο γάβρος φετο'.
Και χτες μου άρεσε. Τους κοίταξε στα μάτια, τους έπαιξε ένα ημίχρονο.
Και όλα αυτά τα ματσάκια και οι εμφανίσεις δίνουν εμπειρίες και αξία στους παίκτες του ειδικά στους νέους ελληνες: Μπουχαλακης, τσιαμητας (εκπληκτικός χτες και πολύ καλές δηλωσεις), Μασουρας κλπ.
Επίσης για να μην παίρνουνε θάρρος και οι ξάδερφες και... χαίρεται και ο g: 'ο γαύρος του Νότου φέτο θα πάρει το πρωτάθλημα.'
Τζουνιορας

Τελεία, παράγραφος...
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#616611 160 εύκολα ευρουλάκια όταν στο 0-2 έπαιξα τελικό σκορ 3-2 και ευτυχώς έκανα ακαριαίο καςς αου μόλις μπήκε το τρίτο. Στο ρελαντί όλα αυτά γιατί παραδίπλα είχε gntm.

Η κωλοφαρδία του γαύρου είναι παροιμιώδης πάντως φέτος ασχέτως αποτελεσμάτων. Ότι ματς έχω δει ευρώπη, με μισή ευκαιρία κάνει γκολ. Μπορεί να είναι και ικανονότητα. Μπορεί και όχι. Προχωράμε...
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#616613 Εάν ήταν ικανότητα, θα είχε άλλη εικόνα στα εγχώρια.

Γενικά είναι μια ομάδα που έχει πολλά θεματάκια τα οποία είτε θα σκάσουν, είτε θα κρυφτούν κάτω από το χαλί, ανάλογα με το πώς θα πάει το ματσάκι με τον ΠΑΟΚ.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#616637
Deleted User 1 έγραψε:160 εύκολα ευρουλάκια όταν στο 0-2 έπαιξα τελικό σκορ 3-2 και ευτυχώς έκανα ακαριαίο καςς αου μόλις μπήκε το τρίτο. Στο ρελαντί όλα αυτά γιατί παραδίπλα είχε gntm.

Τι απόδοση έδινε; Εγώ ήθελα να βάλω κανένα ευρώ για νίκη της Tottenham στο 0-2 αλλά είχα το lichess στη φωτιά και δεν πρόλαβα :(
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#616646
diplomat έγραψε:Εάν ήταν ικανότητα, θα είχε άλλη εικόνα στα εγχώρια.

Γενικά είναι μια ομάδα που έχει πολλά θεματάκια τα οποία είτε θα σκάσουν, είτε θα κρυφτούν κάτω από το χαλί, ανάλογα με το πώς θα πάει το ματσάκι με τον ΠΑΟΚ.


Εαν δεν είναι ξερωγώ ΚΑΠΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΤΡΟΛΑΡΙΣΜΑ, έχω μείνει Μεριά :s_omg

να τρολάρω και εγώ λίγο :shifty:

Εικόνα

Η μόνη ελληνική ομάδα που έχει εξοχικά στην Αγγλία ΠΟΛΑΚΗΣ (παύλος)

(όταν δεν τρώει 4άρα απο την Τσέλσι, προχωράμε)

Εαν καταφέρετε και ανασυνταχθείτε μέχρι την Κυριακή , γιατί χθες δεν είχες επιλογή , ΘΑ ΕΤΡΕΧΕΣ έτσι κι αλλιώς,
θα έχεις Βαλμπουενά ξεκούραστο και το πλεονέκτημα της έδρας.

Η φάση -> not terrible not great

Θα γράψω για τις μλκίες του Ιβάν κάποια άλλη στιγμή , αυτά του καλοκαιριού δεν ξεχνιούνται :rant:
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#616647
georgetz έγραψε:Εαν καταφέρετε και ανασυνταχθείτε μέχρι την Κυριακή , γιατί χθες δεν είχες επιλογή , ΘΑ ΕΤΡΕΧΕΣ έτσι κι αλλιώς,
θα έχεις Βαλμπουενά ξεκούραστο και το πλεονέκτημα της έδρας.

Η φάση -> not terrible not great


Η έδρα μπορεί να αποδειχθεί δίκοπο σε περίπτωση που στραβώσει για τον ΟΣΦΠ το ματς. Υπάρχουν ήδη πολλοί που αναφέρονται αρνητικά για τον προπονητή, προφανέστατα σε αρνητικό σενάριο θα ήταν δύσκολα τα πράγματα. Για τον Βαλμπουενά συμφωνώ, μακάρι να είναι σε καλή κατάσταση να δουν τα ματάκια μας καμιά ωραία ενέργεια.

P.S. αποκατάσταση της πραγματικότητας
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#617248 Τζουνιορα καλημερα! :inlove:

Πηρες πρωινουλι; :inlove: :inlove:


Ηπιες καφεδακι; :inlove: :inlove: :inlove:

Ελα να κατσουμε να διαβασουμε Τζουνιορα.

ΕΛΑ ΠΑΣΑΚΟΜ'

Ελα ΝΑ ΣΕ ΜΟΡΦΩΣΩ Τζουνιορα. :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:




Κρατα τα ρεστα Τζουνιορα να παρεις ενα κορνε πριν πας στα Σπατα αυριο Τζουνιορα :s_empathy :s_empathy

Τζουνιορα θα σου πω αυτο που ειπα και στον cavallino.

Σου ΑΠΑΓΟΡΕΥΩ να εισαι Λιβερπουλ Τζουνιορα :adminpower:

Δεν θα χασω εγω το πρωταθλημα μετα απο εκεινο της Μεσοζωικης Περιοδου επειδη εσεις ειστε μυρωδιαδες :x :x :x :x

Σιγα μην σας φερουμε και τον Πιτινο :s_hang
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#617252 Πολλά πίξελ για το τίποτα. Είναι γνωστό τοις καφάσι ότι όλα τα upgrades σε υλικό (ενδεχομένως και σε προπονητή) θα συμπέσουν με το νέο γήπεδο. Συνεπώsh, λίγη υπομονή θέλει το θέμα. Νταξ, δε σου λέω να χαθεί κάθε μέτρο, όμως σιγουραμέντε δεν παίζουν κάτι τεταρτοπέμπτες θέσεις που κινδυνολογούν κάποιοι. Και όχι τίποτε άλλο, μη μετατραπούν σε πανηγυρτζήδες οι ίδιοι με επιτυχίες στο νέο γήπεδο.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#617260 Μια παροιμία στο Τουρκμενισταν λέει : το κόβει η πουτ@ν@ το μαμησι;
Ήθελα να ξερα όταν έφεραν πίσω τον Ογκνιεν τι σκέφτονταν...

.