Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#670587
italakias έγραψε:Ευχομαι βαρια ηττα στον ολυμπιακο.

Να μπαινεις καθε φορα που παιζουμε να μας ευχεσαι ρε italakias, εισαι γουρλης! :lol:
Κι οταν με το καλο περασουμε στους 16 θα σε βγαλω να σε κερασω :s_drinks
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#670594
Νίκος Παππάς έγραψε:
Κι οταν με το καλο περασουμε στους 16


Δε θέλω ηττοπάθεια :rtfm: :lol:
Καρεμπέ: «Φιλοδοξία μας να κερδίσουμε το Τσάμπιονς Λιγκ»

:s_laughat


Εντωμεταξυ, λίγο που είδα απο το 75 μέχρι τέλος, Μαρσειγ στο γήπεδο δεν υπήρχε και ο Βαλμπουενα μηχανάκι στα 45 του (πραγματικά)
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#670643 Ο ιταλακιας δε φοβήθηκε να εκτεθεί τουλάχιστον.. Πόσοι άλλοι αντιολυμπιακοι δεν εύχονταν το ίδιο?
Όλοι μπουκωσαν.

Πάντως, τι προπονηταρα έχουμε ρε πστ μου...
Χοντρε σε βλέπουμε, κλειστον για 10 χρόνια.


< >
Άβαταρ μέλους
By melos86
#670649 Για μια ακομα φορα σας αδικησαν παντως...
Περιμενουμε επιστολες για ΕΠΟ και Γραμμενο!
Φανταζομαι μπηκε και στο γεπεδο ο Κωστας-Τσελσυ!

Εικόνα

Α! Και αυτος ο "αμεροληπτος" εκδιδομενης γυναικος υιος σφυριζε αγωνες και εκρινε αποτελεσματα ενα φεγγαρι...
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#670652 Καλά, ο Τσικίτας είναι σε πληρωμένη υπηρεσία, τι περιμένεις.
Δεν είναι ότι δεν καταλαβαίνουν οι επίσημοι γαύροι ότι δεν υπάρχει 1 αδικία στη Σουπερλίγκα, είναι που τους αρέσει να κάνουν τα σκυλιά.

Το αναμενόμενο χθες ο Όλυ. Έσωσε τη μια φάση ο Σα, έβαλε το ένα που άξιζε μπροστά και τέλος.
Άντε, μακάρι +4 τουλάχιστον απόψε τα πουλερικά.
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#670676
Νίκος Παππάς έγραψε:
italakias έγραψε:Ευχομαι βαρια ηττα στον ολυμπιακο.

Να μπαινεις καθε φορα που παιζουμε να μας ευχεσαι ρε italakias, εισαι γουρλης! :lol:
Κι οταν με το καλο περασουμε στους 16 θα σε βγαλω να σε κερασω :s_drinks


:lol: :yahoo: :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#670682 1-0 η Ομόνοια στην άδεια Τούμπα - ψυχρολουσία. Μόνο ο γαύρος δεν έφαγε σε 2 ματς γκολ από αυτή την ομάδα :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#670696 Δημοσίευση για τους νοσταλγούς της αγνής εποχής του Ρίνγκο:

Εικόνα


Σοκάρει ο Λούπου: "Έριξα μπουνιά στον Βαρδινογιάννη"
https://www.novasports.gr/podosfairo/su ... gianni-vid

Ο άλλοτε παίκτης του Παναθηναϊκού, Ντανούτ Λούπου σόκαρε με όσα ανέφερε σε ρουμάνικη τηλεοπτική εκπομπή.

Αφού έφυγα από τον Παναθηναϊκό έφτασα στην Κόρινθο, η οποία ήταν και αυτή ομάδα του Βαρδινογιάννη, στη συνέχεια στον ΟΦΗ, στην ομάδα του αδελφού του. Εκεί είχα έναν αγώνα κόντρα στην Ατλέτικο Μαδρίτης που ήθελε να μου δώσει 2,5 εκατομμύρια, αλλά δεν με άφησαν. Γι 'αυτό έφυγα από την Ελλάδα και ήρθα στη Ρουμανία.


Η Ατλέτικο είχε κάνει την προσφορά στον ΟΦΗ και δεν με άφησαν ... Ο Βαρδινογιάνης ήταν πικρόχολος άνθρωπος. Το 1990, όταν έφυγα από την Ελλάδα, τον συνάντησα! Του έδωσα γροθιά, ναι... τον γρονθοκόπησα, δεν έχει σημασία τώρα. Αν λέω αλήθεια; Πώς μπορώ να κάνω το άσπρο, μαύρο; Δεν μου αρέσει να λέω ψέματα για να ευχαριστήσω κάποιον.


Ναι, με είχαν συλλάβει στην Ελλάδα. Οταν συνέβη αυτό ήμουν στο περίπτερο για να πάρω τσιγάρα. Επειτα από 52 ημέρες περιπέτειας βρέθηκα στη φυλακή. Ο δικηγόρος με παράτησε, μου έδωσε τα λεφτά μου πίσω και είπε πως ήθελε να ζήσει ήρεμος, χωρίς προβλήματα. Ο Βαρδινογιάννης, εκείνα τα χρόνια, έκανε στην Ελλάδα αυτό που ήθελε, όπως ο Τσαουσέσκου στη Ρουμανία.



Αυτά ήταν τα ωραία χρόνια που λιγουρεύονται οι εφευρέτες της Αλητείας, τα βαζέλια δηλαδή. Οι μοναδικοί πραγματικοί αντίπαλοι μας εντός και εκτός γηπέδου αλλά και ιδεολογικά. Με τα άλλα τα ρδελαμπού, τι να ασχοληθώ. Ερασιτέχνες της φακής. Θέλουν να μας το παίξουν και το αντίπαλον δέος.
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#670722
pro έγραψε:Βρήκε ο γάβρος κατάδικο, κι αγαλλίασε η καρδιά του.


:lol: ένα δίκιο το 'χεις :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#670741 3-0 χάνει η ΑΕΚ. Βαριά η Ευρώπη :vava:
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#670829


Εικόνα



XAXAXAXAXA ΑΝΟΣΙΑ ΣΤΗΝ ΤΣΑΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΦΙΛΤΑΤΟΣ ΠΑΟΚΤΖΗΣ :lol: :lol:

ΥΓ: Βαζέλες... κάντε κάτι ρε μλκς. Δείτε που έχουμε καταντήσει, να κάνουμε καζούρα στους ανύπαρκτους (ποδοσφαιρικά). :help:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#671479 Οπαδοί της θύρας 13 πήγαν στην ΠΑΕ και πήραν το τρόπαιο του πρωταθλήματος του 2010!
https://www.to10.gr/podosfero/superleag ... inuTqsDtFM


Εικόνα

Οπαδοί της θύρας 13 βρέθηκε στα γραφεία της ΠΑΕ Παναθηναϊκός, πέταξαν χαρτάκια και άπλωσαν πανό που ζητούσαν να φύγει ο Αλαφούζος και πήραν το τρόπαιο του πρωταθλήματος του 2010 το οποίο πήγαν στα γραφεία του ερασιτέχνη.


Αλλά δεν έμειναν μόνο εκεί. Πέταξαν δεκάδες χαρτάκια στους διαδρόμους που ανέφεραν λευτεριά στον Παναθηναϊκό και καλούσαν τον μεγαλομέτοχο να παραιτηθεί, άπλωσαν ένα μεγάλο πανό και όπως θα δείτε και στις φωτογραφίες, αφαίρεσαν το τρόπαιο του πρωταθλήματος του 2010.


Μέσω των social media, μάλιστα, ανέφεραν πως το τρόπαιο θα επιστραφεί όταν η ομάδα θα κάνει πράξη τον ύμνο της. Δηλαδή το πρωταθλητής σ’ όλα τα σπορ.


Εικόνα

Κάτω τα χέρια από τον Γιάννη μας, τον καραφλοπράκτορ :x

Εικόνα