Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By edmond
#605819 Στέκομαι μόνο στην όποια προσπάθεια στο όποιο μάζεμα της ασυμμάζευτης αγωνιστικής εικόνας.
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#605827
Bayern7 έγραψε:Καλοχωνευτη η βοιδοπουτσα βαζελια.
Προθέρμανση για την επόμενη Κυριακή που σας έρχεται η ελεφαντοπουτσα

ΘΡΥΛΟΣ ΚΟΝΤΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ.

ΌΛΑ ΕΔΩ :lipsealed:
Για να θυμούνται οι παλαιότεροι και να μαθαίνουν οι νεότεροι... :s_laughat
Μπουουουχαχαχα.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#605828 ΧΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΜΝΝΝΝ

Τζούνιορα ήταν πετσινο; Ήταν οφσαιτ; Τους έβαζε με φάουλ στην μεγάλη περιοχή;; Μόνο αυτό θέλω να μάθω. Να τον σκέφτομαι να κλαίει . :twisted:

Ο ΑΛΑΦΟΎΖΟΣ ΣΑΣ ΤΟ ΈΚΑΝΕ ΑΥΤΌ.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#605829
g8777 έγραψε:ΧΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΜΝΝΝΝ

Τζούνιορα ήταν πετσινο; Ήταν οφσαιτ; Τους έβαζε με φάουλ στην μεγάλη περιοχή;; Μόνο αυτό θέλω να μάθω. Να τον σκέφτομαι να κλαίει . :twisted:

Ο ΑΛΑΦΟΎΖΟΣ ΣΑΣ ΤΟ ΈΚΑΝΕ ΑΥΤΌ.
Δεν θέλαμε να φύγει ο Δώνης βρε ΑΣΧΕΤΕ.

Άστον εκεί να ολοκληρώσει το έργο του μαζί με τον Αλαφούζο.

Ήρθε και Χ η Τούμπα, ούτε γάτα ούτε ζημιά

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#605831 Η μπαλίτσα αγαπούλες παίζεται στο χορτάρι. Θελει σεβασμό στον αντίπαλο, δε θέλει αλαζονεία.
Γι'αυτο παρ' όλα τα είκοσι χρόνια πουστιας και κλεψιάς, παρά τα εκατοντάδες εκατομμύρια που τσεπωσατε, παρά το ότι έχετε διαλύσει ομάδες, έχετε καταστρέψει το ελληνικό ποδόσφαιρο, είστε ακομα εκεί που είστε και δεν μπορείτε να κερδίσετε μια διαλυμένη ομάδα.
Γι'αυτο εμφανίζεστε και βγάζετε γλώσσα στην καλοκαιρία και εξαφανίζεστε στα κρύα και στις βροχές.
Θα πάρει καιρό γιατι το DNA αλλάζει δύσκολα αλλά θα μάθετε. Που θα πάει. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#605832
g8777 έγραψε:Έγραψες "γάτα", νιάου δεν έκανες όμως.

Πονάς; :shifty:
Πονάνε ωρε τα παλικάρια;

Τζουνιορα υπερβάλεις. Μια ισοπαλία με μία ομάδα που είχε πάρα πολλά να χάσει μετά από ευρωπαϊκό παιχνίδι ήταν. Έχει πολύ μέλλον το πρωτάθλημα

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#605833 Συμφωνώ απόλυτα.
Γιατί είπα πουθενά το αντίθετο?
Εγώ μίλησα για την αλαζονεία αγωνιστική, έξω αγωνιστική και οπαδικη...
Άβαταρ μέλους
By italakias
#605835 Στημενο το βραδινο παιχνιδι.
Εχουν καλη συνεργασια μαρινακης και αλαφουζος.
Ο stoiximan στο 65' εδινε 5.5 το over 2.5.
Ελεος,υπηρχαν πληροφοριες απο μεσα.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#605843
junior gt έγραψε:
Bayern7 έγραψε:Καλοχωνευτη η βοιδοπουτσα βαζελια.
Προθέρμανση για την επόμενη Κυριακή που σας έρχεται η ελεφαντοπουτσα

ΘΡΥΛΟΣ ΚΟΝΤΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ.

ΌΛΑ ΕΔΩ :lipsealed:
Για να θυμούνται οι παλαιότεροι και να μαθαίνουν οι νεότεροι... :s_laughat
Μπουουουχαχαχα.




Τζουνιορα σου χω πει , ο Bayern ειναι αρσενικος....ειναι κ λιγο τρολλ αλλα τον παω τον κερατα... :lol:


@bayern :s_roses

Ωστόσο, προκύπτει και κάτι άλλο ενδιαφέρον. Ο Παναθηναϊκός δεν έχει χάσει από τον Ολυμπιακό την τελευταία τριετία (!), τουλάχιστον στα παιχνίδια που έχουν ολοκληρωθεί και έχει παιχτεί όλο το 90λεπτο!

Για του λόγου το αληθές

19/3/2017: Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός 1-0 (15’ Μπεργκ)

28/10/2017: Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός 1-0 (56’ Βιγιαφάνιες)

4/3/2018: Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός 1-1 (61’ πεν. Φορτούνης / 87’ πεν. Μουνιέ)

11/11/2018: Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός 1-1 (95’ Σισέ / 61’ Κάτσε)

17/3/2019: Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός 0-3 (στα χαρτιά, ο αγώνας διεκόπη στο 71ο λεπτό με το σκορ στο 0-1 υπέρ του Ολυμπιακού)

22/9/2019: Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός 1-1 (90' πεν. Μολό / 36' Γκερέρο)

Αν απομονώσουμε τα ντέρμπι επί εποχής του Βαγγέλη Μαρινάκη στην ηγεσία του Ολυμπιακού από το καλοκαίρι του 2010 μέχρι σήμερα, τότε προκύπτει μία εξαιρετική ισορροπία. Οι δύο ομάδες έχουν από 5 νίκες, 6 ντέρμπι έχουν λήξει ισόπαλα, δύο δεν ολοκληρώθηκαν (αμφότερα στο ΟΑΚΑ και με τον Ολυμπιακό να προηγείται με 0-1), ενώ ένα δεν ξεκίνησε καν και κατακυρώθηκε στα χαρτιά υπέρ των ερυθρόλευκων.

Αν απομονώσουμε τα ντέρμπι επί εποχής Γιάννη Αλαφούζου στην ηγεσία του Παναθηναϊκού (από τον Σεπτέμβριο του 2012 δηλαδή), τότε η σούμα βγάζει από 4 νίκες για τις δύο ομάδες, 5 ισοπαλίες και δύο νίκες του Ολυμπιακού στα χαρτιά, για ένα ντέρμπι που δεν ξεκίνησε και ένα που διεκόπη πέρσι.
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#605849
gianik έγραψε:
junior gt έγραψε:
Bayern7 έγραψε:Καλοχωνευτη η βοιδοπουτσα βαζελια.
Προθέρμανση για την επόμενη Κυριακή που σας έρχεται η ελεφαντοπουτσα

ΘΡΥΛΟΣ ΚΟΝΤΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ.

ΌΛΑ ΕΔΩ :lipsealed:
Για να θυμούνται οι παλαιότεροι και να μαθαίνουν οι νεότεροι... :s_laughat
Μπουουουχαχαχα.




Τζουνιορα σου χω πει , ο Bayern ειναι αρσενικος....ειναι κ λιγο τρολλ αλλα τον παω τον κερατα... :lol:
...............

.[/i]


Δεν είπα εγώ το αντίθετο Γιάννικ μου.
Εγώ ένα quote έκαμα να δει ο κόζμος το mentalite τους.
Έτσι ήταν, έτσι είναι, έτσι θα'ναι. :rtfm:
Τι να κάνουμε τώρα?

Όσο για την ομάδα μου έχω να πω ότι δεν έχει αλλάξει κάτι δραματικά επί της ουσίας και επί της ποιότητας. Οκ κέρδισες δύο εκτός έδρας το ένα με τον αδύναμο Παναιτωλικό, το άλλο στο 90φεύγα και ένα εντός με την αδύναμη Λαμία χωρίς να παίξεις και καμμιά μπάλα της προκοπής. Ό,τι έχεις κάνει είναι αποτέλεσμα ενός ενθουσιασμού, του #aekfamily# , του κόσμου που για ακόμα μια φορά ήταν συγκλονιστικός και της τύχης που σε αυτές τις περιπτώσεις σε βοηθάει.
Τακτικά δε βλέπω κάποιο πλάνο ούτε στο σύστημα, ούτε στον τρόπο ανάπτυξης, ούτε στην εντεκάδα. Πάει Οκτώβρης και χωρίς Ευρώπη, χωρίς ανάγκη rotation οι μόνοι βασικοί στην εντεκάδα είναι ο Μπάρκας και ο Λιβάγια, άντε και ο Αντρέας με τον Βράνιες.
Μεγάλο τεστ για όλους στον οργανισμό το ματσάκι με τους γαύρους του Βορρά την Κυριακή.
Με νίκη θα βλέπουμε σίγουρα διαφορετικά τη συνέχεια συν ότι βλέπω αυτοί να σκορπάνε...
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#605877 Εικόνα

δεν απογοητεύει ποτέ :s_rofl

αναγκαστικά ασχολούμαστε λίγο και με τα χάλια των άλλωνε γιατί τα δικά μας είναι χειρότερα :vava:

δυστυχώς ο Άρης μας εκτός στόχων ήδη απο τον Σεπτέμβρη , αν και μέχρι το 90φεύγα ήταν στο 7ο ουρανό
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#605879
junior gt έγραψε:συν ότι βλέπω αυτοί να σκορπάνε...

Το κακό για εκείνους είναι που έσωσαν την παρτίδα στο 97' με τον συμπολίτη. Γιατί όσο παρατείνουν το σκόρπισμα, τόσο χειρότερο θα γίνει μετά :shifty:
Το χθεσινό ήταν ένα μεγάλο δώρο προετοιμασίας για το αεκάκι. Εύχομαι οι βόρειοι να συνεχίζουν στη λογική "εμείς βελτιωνόμαστε, ορίστε, τρέχουμε όλη την ώρα πέρα δώθε, από καραμπόλα και φάρδος τρώμε τα γκολάκια, είμαστε άτυχοι με τις κάρτες και τους τραυματισμούς".