Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#601604 Θέλω city, ajax και μια αδύνατη από το 4ο (ιδανικά την Σλάβια).
α. Μια δυνατή δλδ να καθαρίζει μέσα έξω
β. Μια "αδύναμη" δεύτερη (καταχρηστικός ο όρος όταν μιλάμε για το 2ο γκρουπ του CL). O φετινός Ajax είναι της πλάκας :s_yes και η πιο αδύνατη ομάδα του 2ου γκρουπ δυναμικότητας και συνήθως φορμάρονται αργότερα μέσα στη σεζόν. Οι πελάτες της Μπενφίκα δεν θα με χαλούσαν επίσης.
γ. Μια αδύναμη τέταρτη μπας και πάρουμε κανέναν πιο εύκολο βαθμό και εξασφαλίσουμε την συνέχεια στο europa (και σε συνδυασμό με το β να παίξεις τις όποιες λίγες πιθανότητες έχεις για την 2η θέση του ομίλου).

Πρόβλεψη: Παρί, Νάπολι και Γαλατά. :help:
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#601607
Bayern7 έγραψε:Θέλω city, ajax και μια αδύνατη από το 4ο (ιδανικά την Σλάβια).
α. Μια δυνατή δλδ να καθαρίζει μέσα έξω
β. Μια "αδύναμη" δεύτερη (καταχρηστικός ο όρος όταν μιλάμε για το 2ο γκρουπ του CL). O φετινός Ajax είναι της πλάκας :s_yes και η πιο αδύνατη ομάδα του 2ου γκρουπ δυναμικότητας και συνήθως φορμάρονται αργότερα μέσα στη σεζόν. Οι πελάτες της Μπενφίκα δεν θα με χαλούσαν επίσης.
γ. Μια αδύναμη τέταρτη μπας και πάρουμε κανέναν πιο εύκολο βαθμό και εξασφαλίσουμε την συνέχεια στο europa (και σε συνδυασμό με το β να παίξεις τις όποιες λίγες πιθανότητες έχεις για την 2η θέση του ομίλου).

Πρόβλεψη: Παρί, Νάπολι και Γαλατά. :help:


Γενικώς οι Αγγλικές ειδικά στους ομίλους είναι λίγο κουκουρούκου οπότε δεν είναι και η χειρότερη κλήρωση σα δυνατή. Θυμηθείτε περσι τη Λίβερπουλ που πήγε και έχασε στον Ερυθρό Αστέρα. Μια Γιούβε είναι πολύ πιο δύσκολη στη φάση των ομίλων.
Επίσης παίζει ρόλο πότε θα τις παίξεις.
Εγώ θέλω Γιούβε, Ρεάλ, Γαλατά με Γιούβε 1η αγωνιστική Τορίνο και 5η Καραισκάκη και Ρεάλ 3η, 4η αγωνιστική... :eat: :eat: :eat:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#601610 Εγω επ ουδενι δεν θελω Αγγλους ,Ιταλους ,Σερβους κλπ καλα παιδια που παραμονες των αγωνων στο λυωμενο θα τα πίνουν στην πλ μοναστηρακιου κ θα πλακωνονται με πρόθυμους απο την εδω πλευρα κ μεις θα τρεχουμε να τους μαζεψουμε...

Μια χαρα θα ηταν:

Παρι
Ρεαλ
Σλαβια Πραγας
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#601611
gianik έγραψε:Εγω επ ουδενι δεν θελω Αγγλους ,Ιταλους ,Σερβους κλπ καλα παιδια που παραμονες των αγωνων στο λυωμενο θα τα πίνουν στην πλ μοναστηρακιου κ θα πλακωνονται με πρόθυμους απο την εδω πλευρα κ μεις θα τρεχουμε να τους μαζεψουμε...

Μια χαρα θα ηταν:

Παρι
Ρεαλ
Σλαβια Πραγας


Με τους Σέρβους είναι αδέρφια οι γαύροι :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#601615
junior gt έγραψε:
gianik έγραψε:Εγω επ ουδενι δεν θελω Αγγλους ,Ιταλους ,Σερβους κλπ καλα παιδια που παραμονες των αγωνων στο λυωμενο θα τα πίνουν στην πλ μοναστηρακιου κ θα πλακωνονται με πρόθυμους απο την εδω πλευρα κ μεις θα τρεχουμε να τους μαζεψουμε...

Μια χαρα θα ηταν:

Παρι
Ρεαλ
Σλαβια Πραγας


Με τους Σέρβους είναι αδέρφια οι γαύροι :rtfm:


Μα δεν θα πλακωθουν με αυτους... :help:
Δοξα το θεο , πρασινοι ,κιτρινοι μια χαρα θα εμπλακουν ....

Bonus: ο συνδεσμος του Μπαοκ στην Μενανδρου...καλο συναπαντημα για κλωτσομπουνιδια... :oops:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#601634
Chris έγραψε:Ετοιμασου gianik


< >
Πω ρε μλκ, δεν έτρωγα σκατα καλύτερα. :rant: .
Περιμένω ημερομηνίες παιχνιδιών να δω τι βάρδιες θα έχω..
Ειδικά με Σέρβους κ Άγγλους θα ζήσουμε μεγάλες στιγμές. :vava:

.
Άβαταρ μέλους
By bill33
#601644
elteo έγραψε:Πάλι θα γελάσουμε :s_rofl :s_sarcastic :svivhaha:

Πρέπει να βάλει 3 τώρα; :s_rofl

Χαλλαρά θα τα βάλει!!
Άβαταρ μέλους
By elteo
#601646 Γεμίσαμε πρεσβευτές. Και έχουν το θράσος να γελάνε λέει με το γαύρο των τσου-λου. Ρε ουρτττ :s_sarcastic