Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#704252 Ο Αντρέα Ανιέλι επικοινώνησε με τον Βαγγέλη Μαρινάκη για τη European Super League, αλλά η στάση του Ολυμπιακού και του διοικητικού ηγέτη του ήταν αδιαπραγμάτευτη!

Ο Ευάγγελος Μιλτιάδου Μαρινάκης λοιπόν διέλυσε το απόστημα της European Super League. :s_yes

Με μαεστρικούς χειρισμούς άδειασε τον Ανιέλι και τον Πέρεθ, και ως μεγιστος θεματοφύλακας του υγειούς ποδοσφαίρου έστειλε τους αποστάτες στο χρονοντούλαπο της ιστορίας.

ΜΠΡΑΒΟ ΠΡΟΕΔΡΕ.

Όλοι οι φίλαθλοι του ποδοσφαίρου σε ευχαριστούμε.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#704377 Εικόνα

Αύριο μιλάει στην εφημερίδα Κόκκινος Πρωταθλητής, ένας μεγάλος Ολυμπιακός, ο Σαλονικιός γαύρος ο Γιώργαρος ο Κούδας.
Γιώργο Κούδα είσαι ένας από μας.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#704617 Εικόνα

Ο Μεγαλέξανδρος του Ολυμπιακού, ο δικός μας Γιώργαρος ο Κούδας.


Έλα να σε πάρω δίπλα μου στη φιέστα για τα 46 Γιώργαρε

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By dexter
#704767
Bayern7 έγραψε:Εμένα τελικό η χούντα δεν με πήγε με τα τανκς, ούτε μου πήρε ευρωπαικό τίτλο (έστω και στο μπασκετάκι).
Ούτε λεφτά στα λουλούδια με πιάσανε να βάζω. Ούτε κούπα στο κέρμα πήρα με στιαπού.
Ούτε γήπεδο μου έκανε όπως ήθελε ο Ασλανίδης, αλλά το αρνήθηκε ο περήφανος λαός του Ολυμπιακού.
Ούτε φιλικό έπαιξα με τα SS, αντίσταση έκανα τότε στα χαρακώματα.
Εντάξει ιταλάκια;
Όοοοο,τι σου λέω.
Αυτά να τα λες στα παιδάκια που άρχισαν να βλέπουν μπάλα τα τελευταία 10 χρόνια.
Ξεχάσατε τους κοσκωταδες, το γήπεδο του δημοσίου , το οικόπεδο του εθνικού, τον μπάρμπα Θωμά τον Μητρόπουλο, τις ομάδες δορυφόρους κλπ.
Άσε τα λουλούδια γιατί αυτά ήταν πταίσματα μπροστα στο ήθος που διδάσκετε.
Αλωνιζατε τις Κυριακές στα φιλικά με τα παραρτήματα και τις Τρίτες - Τετάρτες κοκκίνιζε ο σβέρκος από όλα τα καφενεία της Σκανδιναβίας.
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#704798 Επειδή δεν βλέπουμε 10 χρόνια μπάλα, αλλά 30 και διαβάζουμε και για την ιστορία σας (βρώμικη) παράλληλα:
Για ποιον λες; Για τον Κοσκωτά που είχε διαρκείας στην εξέδρα του Παναθηναικού και τον έστειλαν οι προδοτικές σας κυβερνήσεις για να διαλύσει τον Ολυμπιακό;
Το οικόπεδο στη λεωφλωρο που το υπεξερέσατε από τον Δήμο;
Τον Δέδε, τον Ζλατάνο, τον Βουράκη; Τον Μαυροκουκουλάκη;
Ποιους δορυφόρους; Τον ΟΦΗ που άνηκε στην ίδια οικογένεια που είχε και την βαζέλα; πολυιδιοκτησία και με τη βούλα δλδ. Ούτε τα προσχήματα.
Το ντου με τα πιστόλια (του Ρίνγκο λέω, όχι του τσετσένου); Τα λεφτά μέσα στα λουλούδια;
Τις γούνες;
Το φιλικό με τα SS?
Την ψεύτικη ημερομηνία ίδρυσης;
Τι να πρωτοθυμηθεί κανείς.
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#704799 + Μπουμπλή από Αιγάλεω City :s_cool
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#704820
Giuseppe Busso έγραψε:
Έλα να σε πάρω δίπλα μου στη φιέστα για τα 46 Γιώργαρε

Εικόνα


Σου ξεφυγε πανω το επιθετο και δεν το εσβησες
Άβαταρ μέλους
By pro
#704827 Από όλες τις γαβρομαλακίες περιμένω μόνο μια διευκρίνιση: πότε έπαιξε φιλικό με SS ο Παναθηναικός. Όχι ότι τα υπόλοιπα είναι αλήθεια, αλλά είναι πιο πρόσφατα και κατά βάθος ξέρουν και οι γάβροι ότι λένε παπαριές καμαρωτές. Αυτό είναι από τα πλέον χαρακτηριστικά της γάβρικης λογικής: λέμε μια μπούρδα μέχρι να την πιστέψουν όλοι.

Περιμένω φωτό, απόκομμα εφημερίδας, ιστορική μαρτυρία για το φιλικό.
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#704845
Geo f1 έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:
Έλα να σε πάρω δίπλα μου στη φιέστα για τα 46 Γιώργαρε

Εικόνα


Σου ξεφυγε πανω το επιθετο και δεν το εσβησες


:s_laughat
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#704865
Geo f1 έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:
Έλα να σε πάρω δίπλα μου στη φιέστα για τα 46 Γιώργαρε

Εικόνα


Σου ξεφυγε πανω το επιθετο και δεν το εσβησες

Εικόνα

Ετοιμο και το δικό μου, εκεί κάτω απο τα δημοσιογραφικά να τα λέω με τον φίλο μου τον Βερβελέ. :iconcool:
Εκλεισα και έναν για τον γέρο μου που δεν κατέχει από γκομπιουτερ. :lol:

Ο ΛΥ ΜΠΙΑΚΟΣ
Ο ΛΥ ΜΠΙΑΚΟΣ
Άβαταρ μέλους
By dexter
#704876
Bayern7 έγραψε:Επειδή δεν βλέπουμε 10 χρόνια μπάλα, αλλά 30 και διαβάζουμε και για την ιστορία σας (βρώμικη) παράλληλα:
Για ποιον λες; Για τον Κοσκωτά που είχε διαρκείας στην εξέδρα του Παναθηναικού και τον έστειλαν οι προδοτικές σας κυβερνήσεις για να διαλύσει τον Ολυμπιακό;
Το οικόπεδο στη λεωφλωρο που το υπεξερέσατε από τον Δήμο;
Τον Δέδε, τον Ζλατάνο, τον Βουράκη; Τον Μαυροκουκουλάκη;
Ποιους δορυφόρους; Τον ΟΦΗ που άνηκε στην ίδια οικογένεια που είχε και την βαζέλα; πολυιδιοκτησία και με τη βούλα δλδ. Ούτε τα προσχήματα.
Το ντου με τα πιστόλια (του Ρίνγκο λέω, όχι του τσετσένου); Τα λεφτά μέσα στα λουλούδια;
Τις γούνες;
Το φιλικό με τα SS?
Την ψεύτικη ημερομηνία ίδρυσης;
Τι να πρωτοθυμηθεί κανείς.
Καλά άστο. Τσάμπα ασχολήθηκα μαζί σου.
Κλασσική περίπτωση.
Πρόσεξε την ιστορία που διαβάζεις γιατί μάλλον την έχει γράψει ο Τσουκαλάς και του την αφηγήθηκε ο Θωμάς Μητρόπουλος. Στο ξαναλέω πες τα σε κανένα παιδάκι.

Όλα είναι κομπλέ, ο ΠΑΟ φταιει για την κατάντια του σπορ, σας έχει σφάξει κλπ...

Κανείς δεν αρνείται ότι τα τελευταία 10χρονια ο ΠΑΟ έχει τα χάλια του κ τεράστια διαφορά στο οργανωτικό κ ποδοσφαιρικό κομμάτι από εσάς λόγω των επιλογών κ της πολιτικής του ιδιοκτήτη του. Δεν συγκρίνονται πλέον οι ομάδες αλλά μην εκτοξεύεις κ ότι πα@@@ σου έρχεται στο κεφάλι.

Καλο Πάσχα
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#704888
Geo f1 έγραψε:Σου ξεφυγε πανω το επιθετο και δεν το εσβησες


Μου ξέφυγε όντως;
ή μήπως το έκανα επίτηδες για να δω ποιος θα κάνει κλικ;
δεν έχω κρυφτεί, μιλάω επώνυμα

@ Μπάγιερν
Μπράβο γίγαντα. :s_howdy
Φέρτε μας το Μαρακανά. Δεν θα χωράμε όλοι μέσα, ούτε εικονικά.
Άβαταρ μέλους
By italakias
#704913 Μπαγερν,κοσκωτας και κοκκαλης ,επι πασοκ εγιναν.
Προεδρους διαπλοκης ειχε ο ολυμπιακος και εννοειται οταν εχεις τετοια ομαδα ,εχεις και εκατομμυρια κοσμου ή προβατα να σε στηριζουν.