Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#601869 Αν θες να συμμετάσχεις σε 3 θεσμούς, δεν μπορείς να βασιστείς μόνο σε Βιερινια, Μαουρισιο

Είναι ακριβώς ο λόγος που πέρυσι θυσιάστηκε η Ευρώπη και έβλεπες ροτεισιον με Τσελσι και ρωτούσε ο Σαρι "μα ποια είναι αυτή η Λαμια?"....
Άβαταρ μέλους
By melos86
#601879 Μα θα γινοντας μεταγραφες αρκει να μπαιναμε στους ομιλους, νομιζω αυτο ηταν ξεκαθαρο!
Η ομαδα ποτε δεν μας εχει αφησει παραπονεμενους στο τελος των μεταγραφικων περιοδων! Βεβαια φετος καραδοκει και το FFP!
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#601895 Παραπληροφορηση του κράτους των Αθηνων.
Ο ΜΠΑΟΚ πέρασε στους ομίλους και έγινε και η κληρωση:
https://ibb.co/GCncKLn
:s_laughat :s_laughat :s_laughat
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#601896 Πού να είχε περάσει και η ομάδα σου κιόλα. :lipsealed: :svivhaha:

Το βελτιωμένο πρόσωπο της ΑΕΚ δείχνει αν μη τι άλλο ότι ο προηγούμενος ήταν επιπέδου Χάσι ξερωγώ... :vava:
Ο αγώνας με τον Αστέρα θα δείξει περισσότερα πραγματάκια, βασικά το επίπεδο αντίδρασης των παικτών, γιατί σε ουσιαστικό επίπεδο δεν έχει γίνει τίποτε (και ούτε θα μπορούσε σε τόσο συμπυκνωμένο χρονικό διάστημα άλλωστε).
Άβαταρ μέλους
By melos86
#601899
junior gt έγραψε:Παραπληροφορηση του κράτους των Αθηνων.
Ο ΜΠΑΟΚ πέρασε στους ομίλους και έγινε και η κληρωση:
https://ibb.co/GCncKLn
:s_laughat :s_laughat :s_laughat



Αληθεια τωρα? :dizzy:
Τρολαρεις τον ΠΑΟΚ οτι αποκλειστηκε απο τους ομιλους, ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΚΟΠΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΣΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ ΟΜΙΛΟΥΣ??
Iq μπαρμπουνιου!
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#601902 Ηρεμία Μέλε παιδί μου , αύριο έχουμε Πανιώνιο , μην ασχολείσαι με δευτεροτρίτες καταστάσεις :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#601903
melos86 έγραψε:
junior gt έγραψε:Παραπληροφορηση του κράτους των Αθηνων.
Ο ΜΠΑΟΚ πέρασε στους ομίλους και έγινε και η κληρωση:
https://ibb.co/GCncKLn
:s_laughat :s_laughat :s_laughat



Αληθεια τωρα? :dizzy:
Τρολαρεις τον ΠΑΟΚ οτι αποκλειστηκε απο τους ομιλους, ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΚΟΠΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΣΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ ΟΜΙΛΟΥΣ??
Iq μπαρμπουνιου!


Ναι αλήθεια.
Iq ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ.
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#601923
diplomat έγραψε:Πού να είχε περάσει και η ομάδα σου κιόλα. :lipsealed: :svivhaha:

Το βελτιωμένο πρόσωπο της ΑΕΚ δείχνει αν μη τι άλλο ότι ο προηγούμενος ήταν επιπέδου Χάσι ξερωγώ... :vava:
Ο αγώνας με τον Αστέρα θα δείξει περισσότερα πραγματάκια, βασικά το επίπεδο αντίδρασης των παικτών, γιατί σε ουσιαστικό επίπεδο δεν έχει γίνει τίποτε (και ούτε θα μπορούσε σε τόσο συμπυκνωμένο χρονικό διάστημα άλλωστε).


Σύντροφε πέρσι παίζαμε ομίλους τσου λου, πρόπερσι ομίλους europa και ένα γύρο στα νοκ άουτ, παραλίγο να περνάγαμε και φέτο. Η πρόκριση χάθηκε στο πρώτο παιχνίδι. Δεν πειράζει. Άλλοι έχουν θέμα με την Ευρώπη. Ευτυχώς τους δώσανε το πρωτάθλημα οπότε θα μπει και η Β. Μακεδονία τώρα στην ΕΕ και θα μπορούν να πηγαίνουν να παίζουν κάνα φιλικό και θα λεν ότι παίζουν Ευρώπη.
Εμένα με ενοχλεί λίγο το ριξιμο ΌΛΩΝ των ευθυνών από όλους (κυρίως από παίκτες αλλά και αρδακια, διοίκηση και κοσμο) σε κάποιον που διωξανε και που βέβαια δεν μπορεί να μιλήσει. Κλασική περίπτωση αποδιοπομπαιου τραγου.
Κατά τα άλλα όπως έχω γράψει και σε άλλα ποστ παραπάνω και με αφορμή αυτή την ιστορία Καρντοσο αλλά πράγματα και προβληματισμοι μη αγωνιστικοι με απασχολούν αυτή τη στιγμή όσο αφορά στον οργανισμό της αγαπημένης μου ομαδας.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#601992
elteo έγραψε:Γιανικ τι χαμπέρια; Είδες το παράρτημα.....

<+
Εγω δεν παραμυθιαζομαι όπως κάποιοι άλλοι εδώ..δεν θα ακούσεις από μένα Παο στα εύκολα, Τριφυλλαρα στα δύσκολα.. Τι ειμαι εγώ junior ή Stefan?

Η ομάδα έχει υλικό για Β Εθνική.
Κουρμπελης αρχηγός ομάδας κ στο 97 παίρνει κόκκινη(χάνει Άρη κ Γαυρο) .. Την άλλη μέρα θα του κοβα την μπάλα.. Αλλά τώρα τι να του πεις όταν του χρωστάς ακόμα τα περσινα;

Η ομάδα νοσεί κ μάλιστα πολύ βαριά..
Αν δεν φύγει αυτο το ανδρείκελο που έχουμε για ιδιοκτήτη ο οποίος δεν πονάει την ομαδα, προκοπή δεν θα δούμε κ τα χειρότερα ειναι μπροστά..

.
Άβαταρ μέλους
By italakias
#602039 Μπαγερν δικο σας το πρωταθλημα φετος.
Μεχρι και το var αγορασατε.
Το πε ο προεδρος.
Ολυμπιακος στα ευκολα θρυλος στα δυσκολα φιλε.
Αυτη η nova δεν φθανει που χρωστα πανω απο 100.000 ευρω κανει και πονηριες.
Σουπερ λιγκα =σκουπιδια.
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#602046
italakias έγραψε:Μπαγερν δικο σας το πρωταθλημα φετος.
Μεχρι και το var αγορασατε.
Το πε ο προεδρος.
Ολυμπιακος στα ευκολα θρυλος στα δυσκολα φιλε.
Αυτη η nova δεν φθανει που χρωστα πανω απο 100.000 ευρω κανει και πονηριες.
Σουπερ λιγκα =σκουπιδια.
Αφήστε τις ιστορίες με το βαρ. Ακόμα δεν τον είδατε Γιάννη τον βαφτισατε. Πιαστηκατε από μια φάση τρομερά δύσκολη για κάθε διαιτητή στην πρώτη αγωνιστική εφαρμογής του βαρ και βγάλατε συμπεράσματα.
Η ΕΠΟ ακόμα του Ιβάν είναι. Μην ξεγελιεστε. Για το πεναλτακι υπέρ του Παναιτωλικού εκεί μπροστά στην 7 που έπνιξε ο Κόρακας βέβαια καμία κουβέντα από τα ΜΜΕ της εξυγίανσης.
Και στην τελική ο ΠΑΟΚ μια χαρά ομάδα έχει για την Ελλάδα.
Με παραρτήματα Ξάνθη, Παναιτωλικό, οφη, Γιάννενα, Λάρισα ( ;;;).
Δε θα ναι εύκολο το πρωτάθλημα με αγώνες Τετάρτη Κυριακή και τον ΠΑΟΚ ξεκούραστο με ένα ματς τη βδομάδα (ένας από τους λόγους που ήθελα να περάσει στο Europa).