Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#669816 Υπάρχει ένας, ένας λέω, γαυρος που τόλμησε να πει κάτι για την αστεία απόδοση του Ολυμπιακού στα Γιάννενα? :iconcool:

Πως δηλαδή μια μεγάλη ομάδα, όπως αυτό αποκαλείται, εδώ και 2 εβδομάδες έχει
ανθρωπους να απειλούν διαιτητές, να ξεφωνιζουν προπονητή Εθνικής, επίθεση στον Κλατενμπεργκ κοκ
Κ ακόμα είναι αρχή :lol:
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#669837
georgetz έγραψε:Κ ακόμα είναι αρχή :lol:

Και την "συστηματική αλλοίωση" ξέχασες να αναφέρεις :innocent: (παρότι αρχή του πρωταθλήματος).
Νέοι Βασιλάκηδες Καΐλες μας βγήκανε.
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#669882 ένα διπλό ρισπέκτ με λίγο πάγο στο κύριο

το παιχνίδι της ΑΕΚ με τον ΠΑΟΚ για το πρωτάθλημα Κ19 της Super League πραγματοποιήθηκε σήμερα το πρωί κι ένας φίλαθλος, δεν αμέλησε τις... πατρικές του υποχρεώσεις!


https://www.sdna.gr/podosfairo/769841_e ... ihnidi-pic

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#669920 Έπαθε "κλάττενμπεργκ" και η διαιτησία στο Λίβερπουλ-Έβερτον, τσ τσ τσ..
Κρίμα να μην υπάρχει ένας λιβερπούλειος καραπαπάς να γίνει η φάση πικάντικη.
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#669930 Αποτροπιασμός: Κουκουλοφόροι οπαδοί του ΠΑΟΚ επιτέθηκαν σε αγώνα πόλο Εφήβων του Αρη – Ανακοίνωση από τον Ερασιτέχνη

Για ακόμη μία φορά «τάγμα εφόδου» κουκουλοφόρων οπαδών του ΠΑΟΚ, έκανε «ντου» και τρομοκράτησε ανήλικα παιδιά. Συγκλονιστικές καταγγελίες του ΑΣ Αρης.

https://www.to10.gr/sport/polo/1165146/ ... asitechni/

:help: :help: :help: :help:

Πάλι σε ανήλικα την πέσατε βρε ξεφτιλισμένα ορκς;
Δεν έχετε ίχνος ντροπής πάνω σας;
Αι στο διάολο σιχαμένη φάρα.

ΥΓ: Αν ψάξετε το άρθρο στο sdna για να το επιβεβαιώσετε, είναι τέταρτη ή πέμπτη σελίδα της ροής με τίτλο "Ανακοίνωση ΑΣ Αρη «Γίναμε μάρτυρες ενός θλιβερού περιστατικού»". Έτσι να επιβεβαιώνεται η ξεφτίλα τους. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By melos86
#669932 Στην τρυπα σου εσυ που βγηκες να υπερασπιστεις την δευτερη ομαδα σου...

Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#669933
melos86 έγραψε:Στην τρυπα σου εσυ που βγηκες να υπερασπιστεις την δευτερη ομαδα σου...



Ευχαριστώ για την επιβεβαίωση. :iconcool: :s_bye

edit: quoted για να μη χαθεί η δημόσια επιβράβευση του πεσίματος σε ανήλικα :)
Άβαταρ μέλους
By melos86
#669939 Σε αυτο δεν ειχε bold, υπογραμμισμενο κειμενο, μικρες και μεγαλες γραμματοσειρες!
Ετσι δεν μας πειθεις! Πρεπει να προσπαθησεις λιγο παραπανω...

Εντιτ: Δεν ξερω καν γιατι μπαινω στη διαδικασια να κανω σοβαρη κουβεντα αλλα πες μου λιγο αν διαβασες την ανακοινωση του ολυμπιαρη.
Άβαταρ μέλους
By melos86
#669945 Οπαδικα σιχαματα σας παραθερω τμημα απο την ανανοιινωση της β' ομαδας σας

Την ώρα που η ομάδα μας αγωνιζόταν με τον Π.Α.Ο.Κ., περίπου 70 άτομα εισήλθαν στο Δημοτικό Κολυμβητήριο Ωραιοκάστρου, φορώντας κουκούλες, και άρχισαν να βρίζουν εν χορώ τους νεαρούς αθλητές του ΑΡΗ. Πρέπει να σημειωθεί ότι στην κερκίδα βρίσκονταν παιδιά με τους γονείς τους, οι οποίοι έγιναν μάρτυρες ενός ντροπιαστικού περιστατικού σε αγώνα Εφήβων.


Μπηκαν οι οπαδοι μεσα στο γηπεδο και φωναξαν συνθηματα!
Αυτη ηταν η σοκαριστικη επιθεση σοκαρισμενα μου γαβρακια!
Κιτρινα και κοκκινα μιασματα...
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#669953
kovathe έγραψε:Τώρα θα μάθουμε τα ορκ ρε συ Μπάγερν...
Ουγκ μπαοκια...

< >

Τους ξέρουμε καλά..
Πέρσι δεν την είχανε πέσει σε 15χρονα στο ΤΕΦΑΑ Θεσσαλονίκης;

Edit:
επιτέθηκαν αρχικά στον υπεύθυνο της σχολής του Ολυμπιακού στη Θεσσαλονίκη, Γιώργο Χουχλάκη, τον οποίο χτύπησαν με γροθιές, κλωτσιές και σιδερολοστό. Από την επίθεση δεν γλίτωσε ούτε ο γιός του. Στη συνέχεια οι χούλιγκαν τρομοκράτησαν και εκφόβισαν τα παιδιά από τα οποία πήραν τσάντες, μπλούζες και ο,τι άλλο έφερε πάνω του, διακριτικά του Ολυμπιακού κι τράπηκαν σε φυγή πριν έρθει η αστυνομία…

https://www.documentonews.gr/article/ep ... essalonikh

Ναι πέρσι ήταν. Σε 14χρονα και 15χρονα την έπεσαν. Αηδία..... :thumbsdown:
Και το 2009 όπως λέει το άρθρο μαχαίρωσαν τον προπονητή των τσικό του Άρη μπροστά στα μάτια των παιδιών! :omg:
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#669955 1-0 ο Ολυμπιακός με γκολ που δεν είμαι βέβαιος ότι δεν ήταν οφσάιντ ... :innocent:
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#669957 Εντιτ: Μάλλον κανονικό γκολ. ο Ελ Αραμπί ακολουθούσε πίσω από την μπάλα :)
Άβαταρ μέλους
By melos86
#669959
Bayern7 έγραψε:
kovathe έγραψε:Τώρα θα μάθουμε τα ορκ ρε συ Μπάγερν...
Ουγκ μπαοκια...

< >

Τους ξέρουμε καλά..
Πέρσι δεν την είχανε πέσει σε 15χρονα στο ΤΕΦΑΑ Θεσσαλονίκης;

Edit:
επιτέθηκαν αρχικά στον υπεύθυνο της σχολής του Ολυμπιακού στη Θεσσαλονίκη, Γιώργο Χουχλάκη, τον οποίο χτύπησαν με γροθιές, κλωτσιές και σιδερολοστό. Από την επίθεση δεν γλίτωσε ούτε ο γιός του. Στη συνέχεια οι χούλιγκαν τρομοκράτησαν και εκφόβισαν τα παιδιά από τα οποία πήραν τσάντες, μπλούζες και ο,τι άλλο έφερε πάνω του, διακριτικά του Ολυμπιακού κι τράπηκαν σε φυγή πριν έρθει η αστυνομία…

https://www.documentonews.gr/article/ep ... essalonikh

Ναι πέρσι ήταν. Σε 14χρονα και 15χρονα την έπεσαν. Αηδία..... :thumbsdown:
Και το 2009 όπως λέει το άρθρο μαχαίρωσαν τον προπονητή των τσικό του Άρη μπροστά στα μάτια των παιδιών! :omg:

Η διαφορα μας αδερφε ξερεις ποια ειναι?
Οτι τα πραγματικα επεισοδια που κανουν οι συνοπαδοι μου -και οχι τα κατασκευασμενα απο κιτρινους λαγους τοπικης συνοικιακης ομαδας της πολης μου που προσφατως ανεβηκε στα μεγαλα σαλονια- εγω τα καταδικαζω απεριφραστα! Ντου και ξυλο σε ακαδημιες, εφηβους, νεους και κοπελες ειναι αδιανοητα!! Καταπτυστα!!
Εσυ ομως δεν μπορεις να το κανεις αυτο! Θα υποκρινεσαι μια ζωη το "ηθικο στοιχειο" με λινκ απο το 10 το 20 και το 30 γιατι ετσι σας εχουν ποτισει οι μπειραιωτες ποιμενες που ακολουθειτε πιστα οπως εκαναν και διαφοροι αλλοι μελη και μη εγκληματικων οργανωσεων γιατι ετσι τους ελεγαν οι "αποπανω".
Μια ζωη ο κωστας-τσελσυ θα ειναι παλικαρι που βριζει και απειλει με τους φουσκωτους του μεγαλου απο πισω γιατι οπως ειπαμε και μερικα ποστ απο πισω στο ενας εναντιον ενος θα ετρωγε ξυλο ακομα και απο την Κουρουμπιλια! Αυτη ειναι η "μαγκια"...
Εγω τον παπαρα που μαχαιρωσε τον προπονητη του ρουλη τον φτυνω στα μουτρα, εσυ τον "μαγκα" που μαχαιρωσε την 22χρονη κατω στην αθηνα?? Για να μην μιλησουμε για σακατηδες και γινει μπιλιες το φορουμ!

Θα το σταματησω εδω... οχι γιατι δεν εχω και αλλα να πω αλλα γιατι οπως λενε η συναναστροφη με βοθρους μονο σκατα μπορει να φερει!