Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#646859 Μου λείψανε αυτά με τον covid. :inlove: Να θυμηθούμε λίγο παλιά καλή οπαδική Ελλάδα.
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#646987 Aν κατάλαβα καλά και τα δύο βίντεο είναι από πέσιμο οπαδών του Ολυμπιακού σε οπαδούς του Παναθηναϊκού; Δηλαδή, παρακολούθησαν οπαδούς που πήγαν για μπάνιο στο Πόρτο Γερμενό (στο Προσύλι νομίζω ήταν) και πήγαν για ντου;;; Μέσα σε κόσμο; Σοβαρά;
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#646989
Dodger έγραψε:Aν κατάλαβα καλά και τα δύο βίντεο είναι από πέσιμο οπαδών του Ολυμπιακού σε οπαδούς του Παναθηναϊκού; Δηλαδή, παρακολούθησαν οπαδούς που πήγαν για μπάνιο στο Πόρτο Γερμενό (στο Προσύλι νομίζω ήταν) και πήγαν για ντου;;; Μέσα σε κόσμο; Σοβαρά;


50/50.

https://www.hooliganstv.eu/revenge-olym ... r6S8P91oCU
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#646994
Dodger έγραψε:Aν κατάλαβα καλά και τα δύο βίντεο είναι από πέσιμο οπαδών του Ολυμπιακού σε οπαδούς του Παναθηναϊκού; Δηλαδή, παρακολούθησαν οπαδούς που πήγαν για μπάνιο στο Πόρτο Γερμενό (στο Προσύλι νομίζω ήταν) και πήγαν για ντου;;; Μέσα σε κόσμο; Σοβαρά;


διαβασα οτι ετυχε να ειναι εκει για μπανιο,και διαβασαν αναρτηση στο φεισμπουκ των αντιπαλων οτι βρισκονταν στην ιδια παραλια.Τους εψαξαν τους βρηκαν, και αρχισε το επεισοδιο.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#647004


:lipsealed: :lipsealed: :lipsealed:

Far West...

Θέλω μετάφραση g & Μπάγιερν.
Εδώ λέγονται πολλά.

Προφανώς μιλάνε για τον Τριανταφυλλόπουλο.
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#647007
Dodger έγραψε:Aν κατάλαβα καλά και τα δύο βίντεο είναι από πέσιμο οπαδών του Ολυμπιακού σε οπαδούς του Παναθηναϊκού; Δηλαδή, παρακολούθησαν οπαδούς που πήγαν για μπάνιο στο Πόρτο Γερμενό (στο Προσύλι νομίζω ήταν) και πήγαν για ντου;;; Μέσα σε κόσμο; Σοβαρά;


όχι , στο 1ο την έπεσαν βάζελοι σε γαύρους και στο 2ο ήρθε κάποιου είδους payback απο γαύρους σε βάζελους.
Προσέξτε τα ροπαλάκια με τα καρφιά στην άκρη, οι Βυζαντινοί του 12ου αιώνα θα ζήλευαν ένα τέτοιο απλό απελατίκι ή μαντζούκιο.

κ κάτι γενικότερα φαίνεται να κινείται, εντελώς προς τη λάθος κατεύθυνση όμως

Οι επτά συλληφθέντες σύμφωνα με πληροφορίες του ethnos.gr είναι οπαδοί του Ολυμπιακού. Έχοντας καλυμμένα τα χαρακτηριστικά των προσώπων τους με κουκούλες, μετέβησαν το βράδυ της Τρίτης σε μίνι μάρκετ - μανάβικο που διατηρεί πολίτης στα Γιάννενα, ο οποίος είναι οπαδός του Παναθηναϊκού και του επιτέθηκαν με πέτρες, ξύλα και πυρσούς χειρός, με αποτέλεσμα τον τραυματισμό του, ενώ προκάλεσαν και φθορές στο κατάστημα


https://www.sdna.gr/podosfairo/720917_k ... athinaikoy
Άβαταρ μέλους
By g8777
#647038
Giuseppe Busso έγραψε:


:lipsealed: :lipsealed: :lipsealed:

Far West...

Θέλω μετάφραση g & Μπάγιερν.
Εδώ λέγονται πολλά.

Προφανώς μιλάνε για τον Τριανταφυλλόπουλο.



Εικόνα


:lipsealed: :lipsealed: :lipsealed: :lipsealed: :lipsealed: :lipsealed: :lipsealed: :lipsealed:


ΜΕΓΑΛΗ ΜΠΟΥΚΙΑ ΦΑΕ ΤΑΚΑΡΕ :lipsealed: :lipsealed: :lipsealed: :lipsealed: :lipsealed: :lipsealed: :lipsealed:


Εγω θα πηγαινα καπου ησυχα αυτες τις μερες αν ημουν ΤουΠου, καμια Υεμενη, κανα Ζαιρ, καμια Μπογκοτα, μεχρι να ξεθυμανει η κατασταση. :ninja: :ninja: :ninja:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#647786 Πάντα σύμφωνα με την καταγγελία.

Και πάντα on topic. Ε Έντι; Τώρα θα ενοχληθείς 1% έστω; :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#647789 Αν ο Μαρινάκης κλάσει και πεθάνει ο σκύλος του γείτονα σε ποιο τοπικό θα ποσταριστεί η είδηση;
Άβαταρ μέλους
By gianik
#647790 Εγώ πάντως αν δεν το γράψει το Sport24 δεν πιστεύω τπτ... :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#647791
EDDIE_147 έγραψε:Αν ο Μαρινάκης κλάσει και πεθάνει ο σκύλος του γείτονα σε ποιο τοπικό θα ποσταριστεί η είδηση;


Στο fb page του ΤΕΛΕΤΑΙ ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ

gianik έγραψε:Εγώ πάντως αν δεν το γράψει το Sport24 δεν πιστεύω τπτ... :hmmm:


:s_whiteflag
Άβαταρ μέλους
By gianik
#647792
Giuseppe Busso έγραψε:Πάντα σύμφωνα με την καταγγελία.

Και πάντα on topic. Ε Έντι; Τώρα θα ενοχληθείς 1% έστω; :iconcool:
Έτσι είναι busse μου,π.χ πάντα σύμφωνα με την καταγγελία σας ο τρίτο ξάδερφος του Μπαοκτζη έχει την Ξάνθη..
Έτσι πάνε αυτά... Τι όχι;;;
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#647793
gianik έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:Πάντα σύμφωνα με την καταγγελία.

Και πάντα on topic. Ε Έντι; Τώρα θα ενοχληθείς 1% έστω; :iconcool:
Έτσι είναι busse μου,π.χ πάντα σύμφωνα με την καταγγελία σας ο τρίτο ξάδερφος του Μπαοκτζη έχει την Ξάνθη..
Έτσι πάνε αυτά... Τι όχι;;;


Σύνελθε και μην γράφεις σαχλαμάρες. Σοβαρός άνθρωπος είσαι. :iconcool: