Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#601454 συνεχίζετε στους ομίλους Νικόλαε Παππά θες να πεις :thumbsup:
μπράβο στον Ολυμπιακό μας, πάντα πίστευα στην εκπληκτική ομάδα του Πειραιώς μα και όλης της Ελλάδας
:shifty:
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#601455 Για να ξεκινήσει όπως πρέπει το thread.

Εικόνα



Άβαταρ μέλους
By gianik
#601456 Edit. To smiley δεν συνάδει με το υπόλοιπο ποστ. Όχι βρισιές και υπονοούμενα παρακαλώ. [Mod]
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#601457 Αρκετά επαγγελματική εμφάνιση με σπόρια τύχης (namely στην ισοφάριση) ο Θρύλος.

Θα ακούσει δε τσάάάμπιοοο και θα δει να κουνιέται το σεντόνι απόλυτα δίκαια, 5/6 νίκες, αήττητος, 13/1 ενεργητικό/παθητικό.
Χαμηλά η μπάλα τώρα, με βλέμμα στην κλήρωση. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#601461
Deleted User 1 έγραψε:Σιχάθηκα...

Εικόνα

Γιατι;
Εσεις αλλωστε, οπως ειπε και ο προεδρος σας, το πρωταθλημα ξεκινα την επομενη αγωνιστικη ( εκτος αν χασετε απο τον Αστερα, οποτε θα ξεκινησει την μεθεπομενη, κ. ο. κ :svivhaha: ).

Αυριο θα δηλωσει οτι και η ευρωπαικη πορεια σας θα ξεκινησει το 2020?


:lol: :lol: :s_rofl :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#601588 Το κάνουμε για να καμαρώνουμε επιδόσεις των υπολοίπων στους ομίλους , δεν είμαστε μοναχοφάηδες :rtfm: :lol:

Ελπίζουμε οτι η πορεία της Θρυλάρας φέτος θα προσφέρει για άλλη μια φορά τις ανάλογες συγκινήσεις , είναι η μόνη μας ελπίδα για διασκ... εχμ, ομορφιά του ποδοσφαίρου :shifty:
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#601589 Η Θρυλάρα θα τσεπώσει το market pool και θα συνεχίσει να προχωράει στο ζωτικό της, σεντονάτο χώρο.
Απροπό, και πεντάμπαλο να μαζέψει από καμιά Σίτυ ξερωγώ είναι αδιάφορο, και θα έχει reversed πλάκα εάν υπάρξουν καναπεδάτα χαχαχούχα. :iconcool:

Τί βλέπεις σήμερα; Το νευραγλικό είναι να μη πλεχτώσει η Σλόβαν.
Ελπίζω και η ΑΕΚ να βγάλει αντίδραση και να κάνει το διπλό, έστω και χωρίς να προκριθεί...
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#601590
georgetz έγραψε:Ελπίζουμε οτι η πορεία της Θρυλάρας φέτος θα προσφέρει για άλλη μια φορά τις ανάλογες συγκινήσεις , είναι η μόνη μας ελπίδα για διασκ... εχμ, ομορφιά του ποδοσφαίρου :shifty:

Για να κανεις πορεια ειτε καλη ειτε κακη, πρεπει να εισαι εκει. Απο τον καναπε η μονη πορεια ειναι μεχρι την τουαλετα να ξεφορτωσεις τις μπυρες που ηπιες :innocent:

Σεντονι δεν θα κουνησετε, σας ευχομαι να περασετε στο γιουροπα λινγκ :shifty: Αν μη τι αλλο να γεμισουν οι Πεμπτες σας :s_tongue

Αλλιως...
Καθιστε αναπαυτικα και απολαυστε το! :s_wink

EDIT.
Θα προτιμουσα Λιβερπουλ, Μπορουσια, Λιλ στον ομιλο
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#601591 Ναι μόνο που χοντρός αδιαφορεί για το γεγονός ότι γελάνε μαζί του στην ευρώπη και θα ξανατσεπωσει τα 20-30 μύρια από τα οποία θα ρίξει ψίχουλα για τίποτα Αλγερινομαροκινούς πάλι και θα σου κουνάει και το δάχτυλο. Ο Γατάκης δεν ακολουθεί σ' αυτά τα λεφτά, ο Ρώσος ως πότε θα τα δίνει και τα κόζα απ' ότι φαίνεται ξαναγύρισαν νότια. Οπότε προς τι οι πανηγυρισμοί?

Κανονικά καμία ελληνική ομάδα δεν έχει θέση στο τσουλού όσο είναι τόσο αναξιόπιστο το πρωτάθλημα.
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#601597 Αυτή ειναι η διασκέδαση, να γίνεσαι περίγελος της Ευρώπης με 3άρες, 4άρες, 5άρες, 7άρες endlessly αλλά να λες , δεν πειράζει, πήγα , στα φρύδια μου :metalo:

Σημασία έχει το ταξίδι όχι το 7μπαλο , τα έλεγε ο γνωστός γαύρος Καβάφης :rtfm:

Το καλό είναι οτι υπάρχει πάντοτε χιούμορ κι αυτό θα χρειαστεί για άλλη μια χρονιά στο ελληνικό πρωτάθλημα :)

Οπότε , εγώ δεν έχω πρόβλημα με τον καναπέ καθόλου , καλός είναι, προτιμώ όσο γίνεται να φτιάξω ομάδα ΚΑΙ για Ευρώπη πριν ξεχυθώ για τουρνέ , έχω φάει τα στραπάτσα μου, έχω δει την αδικία για να εξασφαλιστούν ομάδες , οπότε αλάργα :iconcool:

ΥΓ ανάψτε και μια λαμπάδα στο Όσιο Σα ...

ΥΓ 2 : για τη Σλόβαν που ρώτησε ο Διπλωμάτης, ο σοβαρός ΠΑΟΚ όπως έπαιξε με Αίαντα την έχει για πρωινό , χωρίς αυτό να σημαίνει οτι είναι κακή ομάδα, τουναντίον...
Το πρόβλημα είναι οτι μετά τον Άγιαξ η ομάδα έβγαλε γρήγορα κόπωση (Μπίσεσβαρ, Ζαμπά, Βαρέλα, Κρέσπο) και είναι παίκτες σε νευραλγικές θέσεις.
Αν δεν περάσει ο ΠΑΟΚ σήμερα, θα υπάρξει έντονη διαμάχη η οποία θα είναι κατα το ήμισυ δικαιολογημένη. Απο τη μία , αλήτη Σαββίδη γιατί άφησες την ομάδα λιγότερη ενισχυμένη απ'ότι πέρυσι απο την άλλη αλήτη Λουτσέσκου , ο Σαββίδης έφερε Φερέιρα και παίκτες, έκανε ότι καλύτερο μπορούσε.

Πιστεύω οτι θα τα αποφύγουμε όλα αυτά , με ανησυχεί η μη σοβαρή αντιμετώπιση του 1ου παιχνιδιού και του ματς με τον Παναιτωλικό , που παίξαν ρελαντί
Τελευταία επεξεργασία από georgetz και 29 Αύγ 2019, 13:44, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By elteo
#601599 George tz

Γίνεσαι περίγελος γιατί; Επειδή ως περίπτερο οικονομικά παίζεις με πολυεθνικούς γίγαντες? Που και αυτό πάλι δεν ισχύει. Ο Ολυμπιακός έχει κάνει αρκετές φορές πολύ καλή πορεία φτάνοντας και στους 8.

Αλλά κι έτσι να είναι, εσύ ως τρεχαντήρι δεν δικαιουσαι να κάνεις καζουρα. Όταν και αν ποτέ περάσεις ομίλους τα λέμε ξανά.

Φαντάζομαι ξέρεις γιατί ο μπαοκ έπεσε με Ajax κι ο γαύρος με μπασακσεχιρ..... :whistlink:
Μαζευτείτε μπαοκια. :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#601601 Ενώ εσύ που έκανες απο τα μεγαλύτερα κλαρίνα διεθνώς δικαιούσαι ? :lol:
Άραξε παλικάρι, είναι Βαλκάνια εδώ ...

Στον Άγιαξ (ημιτελικά CL) έβαλα 4 και πήρε 3 πέναλτι, ήμαρτον δηλαδή , τι άλλο να ζητήσω απο την ομάδα μου...

Τέσπα, πέραν των διαφορών, τα έχω ξαναγράψει , είμαι με τις ελληνικές ομάδες στο εξωτερικό γιατί κάθε νίκη μας φέρνει ένα βήμα πιο κοντά σε κάτι αξιοπρεπέστερο απο το να παίζεις κατακαλόκαιρο και αναπόφευκτα σε 1-2 μήνες να βγάζεις κούραση με απαίσιο θέαμα, οπότε παρά την εξασφαλισμένη καζούρα εσαεί , καλή κλήρωση για τον ΟΣΦΠ απόψε και καλή επιτυχία στην ΑΕΚ αν και έχει δυσκολότερο έργο και απο εμάς