Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#751208 Ουφ 2-1 παράταση :s_shout
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#751218 Ας το καλό, προκρίθηκαν οι απαίσιοι με 2 γκολ στις καθυστερήσεις :protest: :x
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#752082 Ο ΠΑΟΚ στην Ευρώπη:

Το καλύτερο παραμύθι του Άντερσον :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#758014 Αποκαλυπτικές δηλώσεις Αλαφούζου στο ΣΠΟΡΦΜ:
Όλη μου τη ζωή λατρεύω τον Παναθηναικό. Όταν χάνουμε σβήνω τα φώτα στο σπίτι. Άλλοι έχουν τα μπουζούκια, άλλοι το τζόγο, άλλοι τις γκόμενες. Εμένα θέλω να μου τα τρώει ο Παναθηναικός.



:s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl :s_rofl
καλή πρωταπριλιά βαζελάκια
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#760482 Διαβάζω στα χανουμοσάιτς ότι ο γατούλης πήρε τα σώβρακα των κοκκινοφυλλάδων και του Κούγια, τετραπλή νίκη γράφουνε.
Ρίμπο 4 κι έτσι.
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#760521 Να πούμε ένα χρόνια πολλά στις βαζέλες μέρα που είναι. :roll:

https://fws.gr/wp-content/uploads/2021/ ... amaras.mp4

Προσπεράστε τις ανοησίες :shifty: της Δέσποινας και πηγαίνετε στο 00:54 και μετά.

Στα μέσα της δεκαετίας του ’80, όταν το «έπος» ήταν ακόμη φρέσκο, ο αείμνηστος Φίλιππος Συρίγος υπενθύμιζε στον τότε καλεσμένο του στην ΕΡΤ, Αριστείδη Καμάρα, μερικές άβολες στιγμές από την πορεία του Παναθηναϊκού ως τον τελικό του 1971, αλλά και σε όλους τους υπόλοιπους πως είναι άλλο πράγμα η δημοσιογραφία και άλλο οι δημόσιες σχέσεις. Παράλληλα, ο Φ. Συρίγος αποκάλυπτε στον… εμβρόντητο καλεσμένο του «ένα περιστατικό που δεν ξεχάσει ποτέ όσο ζει», με πρωταγωνιστή τον διαιτητή του αγώνα Παναθηναϊκός – Έβερτον στον ιππόδρομο Φαλήρου…

Δείτε το απίθανο βίντεο με το οποίο Φίλιππος Συρίγος «πετσοκόβει» το «έπος του Γουέμπλεϊ» μέσα σε λίγα λεπτά, έχοντας απέναντί του έναν από τους πρωταγωνιστές εκείνης της ιστορίας
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#762068 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47


O ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΟΛΥΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ

Εικόνα

ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΘΙΑΜΒΡΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΤΗΣ ΤΟΥΜΠΑΣ.
ΝΑ ΔΟΥΝΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΑΣ ΟΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΙΕΣΤΑ.

Εικόνα
Εικόνα

ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΖ ΠΥΡΓΟΣ ΦΩΤΑΓΩΓΗΘΗΚΕ

Εικόνα
Εικόνα

:s_bye :s_bye :s_bye
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#762069 ΓΚΟΥΑΡΝΤΙΟΛΑΚΟ ΤΙ ΧΑΜΠΑΡΙΑ;
ΝΙΚΑΣ ΤΗΝ ΓΟΥΛΒΣ, ΝΙΚΑΣ ΤΗΝ ΝΟΡΙΤΣ, ΠΑΙΡΝΕΙΣ Χ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΡΙΣΤΑΛ ΠΑΛΑΣ.
ΜΟΛΙΣ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΛΩΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.

ΤΙ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ ΡΕ Μ0ΥΝΟΣΚΥΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΚΟΥΑΡΝΤΙΟΛΑ;
ΤΙ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ;

ΠΕΤΑΞΕ ΜΕΣΑ ΤΗ ΦΑΝΕΛΑ Η ΡΕΑΛ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΡΑΤΗΓΟ ΚΑΡΛΟΣ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ, ΚΟΠΗΚΑΝ ΤΑ ΓΕΛΑΚΙΑ.
ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#762320 Γκουαρντιόλα: «Ίσως δεν είμαι αρκετά καλός για να κατακτήσω το Champions League με τη Σίτι»

https://www.sport-fm.gr/article/podosfa ... os/4297401

Καλά που το κατάλαβες πεπάκο. κάλλιο αργά παρά ποτέ :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#762328 Πάντως επειδή είδα κάμποσο απ'το παιχνίδι, όχι όλο γιατί ήταν ταυτόχρονα με το θρύλο, ο αποκλεισμός της Σίτυ ήταν συνδυασμός συγκυριών: απίστευτη κωλοφαρδια της Ρεάλ για άλλη μια φορά, έχασε 2 τεράστιες ευκαιρίες για το 0-2 η Σίτυ πριν φάει τα 2 απανωτά γκολ σε 2 φάσεις από γιομες, και φυσικά όσο σπρώξιμο χρειάστηκε διαιτητικό με χαρισμενη κόκκινη πιο πριν στο κριάρι τον Καζεμιρο που κάνει 2ο δολοφονικό τάκλιν από πίσω και δεν παίρνει ούτε κίτρινη ενώ είχε ήδη μια απ'το πρώτο ημίχρονο...
Αλλά βέβαια όλα αυτά συν το γεγονός ότι η μία έχει φανέλα 200 κιλά και η άλλη τσιγαροχαρτο στην Ευρώπη..
Για τον Πεπ δεν έχω καμία ιδιαίτερη συμπάθεια, μάλλον όντως είναι υπερτιμημένος, όχι όμως ότι άλλος θα πέρναγε με αυτή τη Σίτυ..
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#763036 ... Λιγάκι ύποπτα αποτελέσματα μέχρι στιγμής: ΠΑΟΚ - Άρης 0-1 τελικό & ΟΣΦΠ - ΠΑΟ 0-2 στο 60' :hmmm: